Telefon alacağım yardımınız gerekiyor max 700lira

Sponsorlu Bağlantılar

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alacağım yardımınız gerekiyor max 700lira
Herkese merhabalar. Arkadaşıma telefon alacağız ama çok kararsızım. Öncelikle 700lira bütçemiz var. Android veya windows phone farketmez diyor ve 2.el de istemiyor.

Telefonu genellikle kamera(arka+ön+flaş), sosyal ağlar, mesajlaşma, internet ve birkaç küçük oyun için kullanacak.

lumia 520-525-630 kameradan eleniyor. 625e biraz sıcak bakıyorum ama ön kameranın VGA olması beni biraz endişelendiriyor, elime alıp inceleme şansım olmadı kullananlar yorumlarını bildirirse sevinirim.

Son olarak motorola moto g de düşündüm ama arkadaşın biraz marka takıntısı var. Eğer moto g nin artılarını sayarsanız ona göre ikna edebilirim. Yorumlarını eksik etmeyen herkese teşekkür ederim.

NOT: Kesinlikle GENERAL MOBİLE DİSCOVERY istemiyor

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
moto g en iyi seçim olur s3 isterse paralel ticarette bulabilir ama garantisi sorun olabilir

• Beğen
Tepkiler: Burakkkk250
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
625uygundur ve discovery istememesi buyuk ihtimalle herkeste olmasından dolayı. Discovery en uygun telefon. Almazsa kendisi kaybeder.

neyle gönderildiyse gönderildi.

• Beğen
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
lumia 720 en iyi tercih olur

• Beğen
mtoyanik

mtoyanik

Üye
hizlial.com da htc 8x 598 liraydı bence o minvalde alınabilecek en uygun cihaz ben iki arkadaşıma tavsiye ettim şimdi çok memnunlar

Edit: Telefon tükenmiş maalesef

Son düzenleme:
  • Beğen
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
bak madem android de düşünüyorsunuz size 2. tavsiyem galaxy s2 plus bunun fiatıda 700 tl civarında şuanki telefon kolleksiyonumda oda mevcut hem şık hem de kullanışlı....

• Beğen