Yardım L1320 reset sorunu yaşayan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

L1320 ısınma sorunu var ne yapalım?

• Üstüne bir bardak su iç. Hemi de fondip yaparak.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yazılım güncellemesi lazım. Bekle az.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Kronik l1320 sorunu. Yapacak bir şey yok. Onunla yaşamasını öğren.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Servise ver. Sürahiyi dik kafaya.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
L1320 reset sorunu yaşayan var mı?
Sadece oyunlarda, ısınmaya bağlı olarak telefonun reset atması ile karşılaşan l1320 kullanıcıları var mı yoksa o tek şansız adam ben miyim? :)

Oyun dediklerim bazı oyunlar. Mesela Asphalt 8, Çılgın hırsız, Subway Sufers.. gibi.

Traffic racer gibi oyunlarda sorun olmuyor. Acaba havalar ısındığından mı yazılım güncellemelerinden mi böyle.. ya da..

skynet

Üye
Malum havalar da sıcak o yüzden ağır oyunlarda kendini korumak için reset atıyor olabilir :)
Bu arada anketin son şıkkına baya güldüm ya :kop2:
* Servise ver. Sürahiyi dik kafaya.

• Beğen
Tepkiler: The Benefit
The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
Malum havalar da sıcak o yüzden ağır oyunlarda kendini korumak için reset atıyor olabilir :)
Bu arada anketin son şıkkına baya güldüm ya :kop2:
* Servise ver. Sürahiyi dik kafaya.
Sanırım yaz kaynaklı. Çünkü dışarıda oynayamadığım oyunu bazen evde oynayabiliyorum. Ortam ısısına göre değişiyor gibi. Bakalım sürahiye gidecek mi durum. :D

• Beğen
Tepkiler: skynet
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Sürahilik bir durum yok.40 derecede havada kafayı yememek için yeniden başlatıyordur.Olmadı yazılımı yeniden yükle oda mı olmadı artık servis ve sürahi şıkları değerlendirilebilir :D

• Beğen
The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
Sürahilik bir durum yok.40 derecede havada kafayı yememek için yeniden başlatıyordur.Olmadı yazılımı yeniden yükle oda mı olmadı artık servis ve sürahi şıkları değerlendirilebilir :D
Bir süre idare edeceğim. Çünkü belli oyunlarda yapıyor. Film olsun, başka yazılımlar olsun sorun yok. Ve bir takım oyunları da oynatabiliyor. Ortam sıcaklığından olduğunu düşünüyorum; fakat bir de foruma danışayım dedim. Sürahilik durum olmaz umarım. :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yazılımsaldır Yoksa Kapanacağini Sanmiyorum.NSUDan Tekrar Yazılımı Yükle Oyunları Dene Yapacağini Sanmam Isı İlede Alakasi Yoktur

Invoke

Invoke

Üye
Yardım - [1320 KULLANANLAR] Cihazınız Çok Isınıyor Mu? - MaxiCep8.1 final sürümü ile henüz reset sorunu yaşamadık. Oyun oynayan yok, zaten babam kullanıyor ama geçen biraz kullandım, nete falan girdim biraz da rayman fiesta run oynadım, bazı programları indirdim aşırı bir ısınma yaşamadım umarım böyle devam eder. Yani o kullanımıma 8.1dp de olsa 3 kere reset atardı. 8.0'da olsa reset atmasa da el yakacak derecede ısınmış olurdu. Bilmiyorum bir tek bende mi böyle ama şuan iyi gibi. Hatta bir ara aldırdığıma pişman olmuş, kronik sorunu olduğunu düşünmeye başlamıştım.

• Beğen
The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
Yardım - [1320 KULLANANLAR] Cihazınız Çok Isınıyor Mu? - MaxiCep8.1 final sürümü ile henüz reset sorunu yaşamadık. Oyun oynayan yok, zaten babam kullanıyor ama geçen biraz kullandım, nete falan girdim biraz da rayman fiesta run oynadım, bazı programları indirdim aşırı bir ısınma yaşamadım umarım böyle devam eder.
O tür oyunlarda bende de sorun olmuyor. Sorun kendinden aşırı ısınan oyunlarla ilgili. Oyun ısınıyor, ortam da sıcak olunca işler karışıyor. Normal kullanımda bende de sıkıntı yok. Oyun da oynanıyor. Hatta bayağı oyun da yüklü sd karta.

Invoke

Invoke

Üye
Asphalt 8 oynuyordum bir aralar ama 8.0'dı. O zaman reset sorunu yoktu ama bayağı ısınıyordu. Yine de dediğim gibi o günkü kullanımıma 8.0'da olsa bayağı ısınır, 8.1dp'de olsa resetlerden resetlere geçerdi.
8.1Final/Cyan'da ağır oyun oynamadım henüz.

• Beğen
The Benefit

The Benefit

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 8 oynuyordum bir aralar ama 8.0'dı. O zaman reset sorunu yoktu ama bayağı ısınıyordu. Yine de dediğim gibi o günkü kullanımıma 8.0'da olsa bayağı ısınır, 8.1dp'de olsa resetlerden resetlere geçerdi.
8.1Final/Cyan'da ağır oyun oynamadım henüz.
Ben oynadım. Hem de dediğiniz oyun. Biraz oynattı, sonra reset attı kendini. Ben de sinirlenip telefonu hafıza kartı ile birlikte formatladım. Şimdilik özellikle o tip oyunları kurmuyorum. Yaz aylarından dolayı diye düşünmeye başladım. Bilgisayarlarda bile işlemci sıcaklıkları 34-40 arasında geziniyor boşta. Yaz bittikten sonra yapmayacağını ümit ediyorum dolayısı ile. Bir de yazılımsal güncelleme bekliyorum.