• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Kyocera’dan suya dayanıklı yeni akıllı telefon “Hydro Plus”

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Kyocera’dan suya dayanıklı yeni akıllı telefon “Hydro Plus”
Kyocera, Cricket aracılığı ile suya dayanıklı yeni giriş seviyesi akıllı telefon modelini sundu.

Japonya’nın büyük teknoloji devi firmalarından bir tanesi olan Kyocera, hem akıllı telefon hem de özellikli telefon modelleri ile pazarda yer almakta. Ülkemizde fazla bilinmese de özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan cep telefonları operatörleri ile akıllı telefon modellerini sunmakta.

Kyocera yeni bir akıllı telefon modelini daha Amerika Birleşik Devletleri’nde sundu. Cricket tarafından sunulan akıllı telefon Kyocera Hydro Plus olarak adlandırılmış ve 3.5″ büyüklüğünde ve 480×320 piksel çözünürlüğünde dokunmatik IPS LCD ekran ile geliyor.

Yeni akıllı telefon 1Ghz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon MSM8655 yonga setinden güç alıyor. Kyocera IP-57 dayanıklılık sertifikasına sahip ve suya ve toza karşı dayanıklı yapıda geliyor. 512MB sistem belleği ve 2GB dahili veri kapasitesi ile geliyor.

GPS, Wi-Fi, Bluetooth 2.1 desteği sunan akıllı telefon 139.99$ fiyat etiketine sahip.

Kyocera’dan suya dayanıklı yeni akıllı telefon “Hydro Plus” - MaxiCep

maddock

Üye
Özellikleri düşük, fiyatı düşük fakat asıl amacı için çok güzel bir telefon....

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
cins cins şirket isimleri :hmmm

maddock

Üye
Bu markayı ben Türkiye de fotokopi ve yazıcı markası olarak biliyordum...

fk555897

fk555897

Üye
Telefon berbat.

suleymaneser

suleymaneser

Üye
Sistem belleği ve dahili hafıza çok dusuk kaliteli bir kullanım imkanı sunacağını sanmıyorum tek ozelliği suya ve toza dayanıkli olmasi fiyatini dusuk kilan ana etmen ayrica Türkiye'de satilirsa fiyatin artacağından supheniz olmasin.
İdeal bir telfon olarak gorulmesede, zevkler ve renkler tartısılamaz

OFFCENT

OFFCENT

Üye
D:)

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
İyrenç bir telefona benziyor

=>@King@<=

Üst Alt