Kuzey Irak ' ı Yine Vurduk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi


Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yayınladığı bildiride Irak'ın kuzeyine yapılan operasyonada kalabalık bir PKK'lı grubun vurulduğunu duyurdu.

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yayınladığı bildiride Irak'ın kuzeyine yapılan operasyonada kalabalık bir PKK'lı grubun vurulduğunu duyurdu. Yapılan açıklama şöyle :"Irak'ın kuzeyinde Avaşin-Basyan bölgesinde tespit edilen ve Türkiye'ye karşı eylem hazırlığında olan kalabalık bir grup PKK/KONGRA-GEL terör örgütü mensubunun barındığı mağara, 16 Ağustos 2008 gecesi, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait uçaklar tarafından tam isabetle vurulmuştur.
Görevi başarıyla tamamlayan uçaklarımız emniyetle üslerine dönmüşlerdir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur." denildi.
 


Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:emzik: :bud: :sirit: :smdance:
:dance:
 
GRafix

GRafix

Üye
evet bu sabah geri dönen savaş uçaklarının sesi ile uyandık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

spy ghost
Cevap
6
Görüntüleme
447
OttomaN TigeR
Haydar
Cevap
3
Görüntüleme
359
Symbianize
Haydar
Cevap
6
Görüntüleme
510
OttomaN TigeR
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt