Kutusunda 1 haftalık 8520 370 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haqqus

haqqus

Üye
    Konu Sahibi
Kutusunda 1 haftalık 8520 370 tl
Cihazın Garantisi 23 ay 3 haftadır :)

BU SON İNDİRİMİM 400 TL DEN DÜŞDÜM BU FİYATA SATILMAZ SA DA ÇOK PROBLEM DEĞİL KULLANIRIM AMA İSTEĞİM GERÇEKDEN İŞİNE YARAYACAK BİRİNİN ALMASI

Cihazın PUSH desteği sayesinde MSN Facebook Mail gibi birçok sosyal olayda 24 saat online kalabilirsiniz.
Bi Mail geldiği anda posta kutunuza düştüğü saniye Cebinizede sanki SMS gelmiş gibi anında uyarı alır böylece önemli postalarınızı asla ıskalamazsınız.
24 saat msn niz açık kalır sohbetten kopmazsınız .
facbook resmi surumu blackberry de 1.9 fakat size 2.0 beta ile face de de sohbetten kopmayacaksınız proğramları kapatsanız bile onlar arka planda sizin için çalışacak anlık bildirimlerinizi size bi sekreter gibi iletecek.
Blackberry zengin işadamı telefonudur fakat siz sdece 390 tl ye kendinizi özel hissedeceksiniz
tepedeki musicexpress tusları ile tuş kilidinde hatta güvenlik kilidinde bile muziği kontrol etmenin keyfine varacaksınız.
Bu arada şunu eklemek istiyorum: FACEBOOK videolarını direk açabiliyor.
2GB sandisck hafıza kartı da hediyemdir.
isteyene SAHİBİNDEN.COM DAN yuzde 7 lik komisyonu da eklenip GET açılır.
K.Maraş da iseniz Kredi kartı ile de alabilirsiniz
TAKAS K.maraş içi elden olmak, ve kutu olmak kaydıyla beyaz NOKIA E71, E72, 6720c yada 3Gli cihazlarla takas değerlendirebilirim. Fakat tutup da 300 liralık cihazı bana getirip de başa baş takas edelim diyecek mezarcılar uzak dursun. herseyin bi değeri bi ederi var 2 yasından buyuk cihazları zaten değerlendirmiyorum.
Ciddi alıcılar tel yolu ile ulaşırsa daha hızlı yanıt alırlar.
İsteyene PTT kargo ile kapıda ödemeli de gönderebilirim.
Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Hakan BALCI
Merkez otobüs durağı yanı AKDENİZ TEKNİK SERVİS
K.Maraş
0 542 577 84 85

haqqus

haqqus

Üye
    Konu Sahibi
güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt