kurulmuş oyunun dosyaları başka PC de çalışır mı ?

• 30 Eylül 2012
  • 6625 Okunma
  • 24 Cevap

1. benim sorum var size. Pc ye oyun kurdum D bölümüne.. Bu kurulum dosyalarini alsam başka pc de oyun açılır mi.. Ya da pc ye format atsam o dosyalari pc ye atsam oyun çalışır mi. Ya da çalışması için ne yapmam gerek.

Yazan: Nedensiz-Sebebsiz
  2. NFS çalışıyo o şekilde flasha atıp başka pc de oynuyorum ben ama her oyunda olur mu bilmem pes olmadı mesala.

3. eski oyunlar çalışıyor ama son zamanlardaki oyunlar neden çalışmıyor. Ya da nasıl çalıştırırız. Yardım lazım.

4. Maalesef kardeş olumsuz ..

5. hadi ya. Tüh ya..

6. bazı oyunlar oluo ama tüm gerekli dosyaları atman lazım ama kesin olmaz :P:

7. tüm gerekli dosyalar var zaten :)

8. oyunun adı ne arkadaşların dediği gibi nfs oluyor pes de oluyor bizzat denedim ama mesela counter 1.8 olmuyor yani oyundan oyuna değişio

9. dün arkadaşa olduğu gibi warcraft 3 frozen throne oyununu attım klasörün içindeki tüm dosyalarr olduğu gibi. çalıştı.

- - - Eklendi - - -

dosya biçimine göre değişiyor:oke:

10. counter strike çalışıyodu öyle :) bir zamanlar öyle oynuyodum sonra sxe ye girmedi bende yükledim :)

11. oyunlarin cogu o sekilde calisir genelde ben bu sekilde yapiyorum zaten.formattan sonrada calisir ancak bastan baslarsin onun icinde kayit dosyalarinida almalisin

12. Birçok Oyun O Şekilde Çalışır Ama . İstisna durumlarda oluyor Yani

13. istisnalar neler peki

14. Cloud game sistemli oyunlar hata verir. Birde pcdeki altyapıdaki programlarla birlikte çalışan oyunlar var. Harddiskten açarsan onları görmez yani hata verir. Bunlar bi kaç örnekti...

15. anladim arkadaşlar :)

16. cogu oyun olur arkadasm ama sen yıne dene buyuk olaslıkla olur

17. regedıt kayıtlarıyla alakalı bısey

18. frozen throne çalışıyor ama oyunların hepsi çalışmıyor :) nfsyi de alıyosun ama oyunun ortasında oyundan atıyor,çok gıcık bi şey :)

19. Oyununa göre değişir. Meselam serius sam 2 çalışıyor, öyle. Ben denedim.

20. counter strike çalışır mı öyle yapsak

Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:52