Kurban Bayramı Boyunca Bimcell'lilerle Konuşma Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Umut

Umut

Üye
    Konu Sahibi
Kurban Bayramı Boyunca Bimcell'lilerle Konuşma Ücretsiz

BİMcell'den Bayram İkramı
  • Tüm BİMcell aboneleri Kurban Bayramı boyunca (15-18 Ekim arası) tüm BİMcell’lilerle ücretsiz konuşacaktır.
  • Bayram süresince BİMcell’e yeni gelen aboneler de kampanyadan faydalanacaktır.
  • BİMcell içi ücretsiz konuşma süresi 15 Ekim 2013 00:00’da başlayacak ve 18 Ekim 2013 23:59’da sona erecektir.
  • 14 Ekim 2013’te başlayıp 15 Ekim 2013 00:00’dan sonra biten görüşmeler hediye kapsamında değildir.
  • Kampanya sadece yurt içinde tüm BİMcell tarifeleri içi yapılan sesli aramalarda geçerli olup yurtdışına, BİMcell Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunan numaralara doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır. Kampanya dakikaları üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir. Hattın iptal olması, tarife değişikliği yapılması, numaranın başka bir operatöre taşınması veya hattın başka bir kişiye devri halinde abone kampanyadan faydalanamayacaktır.

blastx

blastx

Üye
bimcell değil kazıkcell olmalıydı :D

blastx

blastx

Üye
öyle çünki abidik gubidik sebeplerle para kesiyorlar abla geceli 1 hafta bile olmadı ama dün 2 kez TK ücreti kesmişler ve 5 dklık konuşma için paketten 10 dk düşülmüş çok saçma bunlar insanları uyutarak nereye kadar B.İ.M in adına yakışmayan hareketler bunlar

Invoke

Invoke

Üye
öyle çünki abidik gubidik sebeplerle para kesiyorlar abla geceli 1 hafta bile olmadı ama dün 2 kez TK ücreti kesmişler ve 5 dklık konuşma için paketten 10 dk düşülmüş çok saçma bunlar insanları uyutarak nereye kadar B.İ.M in adına yakışmayan hareketler bunlar

Bilemiyeceğim... Kullanmıyorum ben; ama ucuz diye biliyorsun ondan sordum.
T9dan dolayı abla dediğini normalde "alalı" diyeceğeni düşünüyorum bu arada :D

blastx

blastx

Üye
Bilemiyeceğim... Kullanmıyorum ben; ama ucuz diye biliyorsun ondan sordum.
T9dan dolayı abla dediğini normalde "alalı" diyeceğeni düşünüyorum bu arada :D
yok değil ablam olacak ama m yi unutunca farklı algılandı haliyle :D

memolim83

memolim83

Üye
benden hiç fazla kesinti yok çok güzel mesajlar bile 10 kr. Diger hatlarda 45 kr sanırım 5 aydır bim cell deyim bi yamuk yapmadılar.ama konturlü hattım.faturalı ya bişey diyemem aveanın sonuçta

Invoke

Invoke

Üye
benden hiç fazla kesinti yok çok güzel mesajlar bile 10 kr. Diger hatlarda 45 kr sanırım 5 aydır bim cell deyim bi yamuk yapmadılar.ama konturlü hattım.faturalı ya bişey diyemem aveanın sonuçta

Ben de mi geçsem? Herhangi bir sıkıntın var mı?

memolim83

memolim83

Üye
sıkıntı yok 10 lira ya 250 dk heralde 12 oldu.ayrıca bir ayrıntı var misal 10 saniye konusup kapattın sadece 10 saniyen gidiyor ama diger hatlarda dakika gidiyor vodafonda 5dk birden gidiyor

Invoke

Invoke

Üye
sıkıntı yok 10 lira ya 250 dk heralde 12 oldu.ayrıca bir ayrıntı var misal 10 saniye konusup kapattın sadece 10 saniyen gidiyor ama diger hatlarda dakika gidiyor vodafonda 5dk birden gidiyor

Onun tarifesi var. Aveada saniye tarife var mesela. Benim ne kadar saniye konuşursam o kadar gidiyor. =) Vodafone'u bilmiyorum.

rrecep

rrecep

Üye
10 saniye konuşmaya 6 saniyenin katı olan 12 saniye gider...

abdayd

Üye
bir kişinin bimcell li olduğunu nasıl öğreneceğiz?

blastx

blastx

Üye
o zor biraz zzzz ::D

Invoke

Invoke

Üye
Bu kurban bayramı boyunca bedava olayı pek de hoş değilmiş, her yöne olsaydı güzel olurdu. Kaç kişi var ki bimcelli olan kimle konuşacaz =P

blastx

blastx

Üye
Bu kurban bayramı boyunca bedava olayı pek de hoş değilmiş, her yöne olsaydı güzel olurdu. Kaç kişi var ki bimcelli olan kimle konuşacaz =P
ne yaptınız öyle :D adamlar zaten yeniler her yöne yapsalar yükselmeden batarlar :D

blastx

blastx

Üye
Ne batacaklar ya, 3gün beleş olsa güzel olurdu. :D
Hem bim batar mı hiç :ehe
aynen hoş bi kıyak olurdu ama bunların mantığı sabit önce soyacaklar sonra 10da 1 ini geri verecekler eee bim de henüz tam soyamadı milleti 1-2 yıla yapar o da birşeyler :D

Üst Alt