Kültür - Sanat - Magazin - Tarih - Eğitim Dünyası | Yönetici adayı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
KayraBey

KayraBey

Üye
Konu sohbete gidiyor mesajı iptal ediyorum :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bu konu akşama kaldırılacak burdan zaten :D konuştuklarımız buhar olup uçacak rahat olun :d:

ANIL

ANIL

Admin
Bu konu akşama kaldırılacak burdan zaten :D konuştuklarımız buhar olup uçacak rahat olun :d:

Bende bunu merak ediyordum. Acaba bizim için böyle bir konu açıldı mı ki açılmıştır. Yorumlar nasıldı acaba gerçi mod olduğumuza göre :ehe:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Bende bunu merak ediyordum. Acaba bizim için böyle bir konu açıldı mı ki açılmıştır. Yorumlar nasıldı acaba gerçi mod olduğumuza göre :ehe:hmmm
Ben bazı "üyelerin" merakı sayesinde öğrenmiştim.. :ehe

KayraBey

KayraBey

Üye
admin olursan görürsün :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Admin olan kişi içinde ona özel olanları siliyorlardır :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Olsanda göremeyeceksin :ehe

minoo

minoo

Üye
Abi en başından kuralları şeyettin mi sen elemana? Mert'in konusunu taşımış yav allah aşkına.. Kendisi bi ara Mert'in konusunu şikayet etmişti. Erol da şikayeti kapatmış. Erol'un kararını sanırım beğenmedi. Çünkü Cezbedici'nin dediğini yapmamış. Yönetici olunca şikayeti arayıp bulmuş manyak, Mert'in konusunu taşımış. Bu durumdan Erol'un haberi var mı bilmiyorum.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ben onu merte söylediydim unutmuşum sonra taşımayı. O doğrusunu yapmış. Ama yine de mesaj atayım ona yöneticilerin konularıyla, mesajlarıyla oynaşırken dikkat etsin.

minoo

minoo

Üye
Ayın üyesi için bile onay vermedik, adam mod olmuş yahu. Bir şey demiyorum ben.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Adam mod olmuş ne demek Pınar. Konu burada hepinizin gözünüzün önünde. Yazsaydın buraya istemediğini ona göre değerlendirirdik. Bak konunun başına - sonuna kimse karşı çıkar bir mesaj yazmamış. Kaldı ki test yöneticisi oldu Fevzi yönetici değil. Uyum sağlamazsa almayız, direk mod yapmışız, emrivaki yapmışız gibi konuşuyorsun.

Dat dat ne basıyosun mübarek yerde kornaya.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Adam mod olmuş ne demek Pınar. Konu burada hepinizin gözünüzün önünde. Yazsaydın buraya istemediğini ona göre değerlendirirdik. Bak konunun başına - sonuna kimse karşı çıkar bir mesaj yazmamış. Kaldı ki test yöneticisi oldu Fevzi yönetici değil. Uyum sağlamazsa almayız, direk mod yapmışız, emrivaki yapmışız gibi konuşuyorsun.

Dat dat ne basıyosun mübarek yerde kornaya.

:) :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu arada daha tam yönetici değil ama uyarı puanı gözüküyor. Üyelerin hoşuna gitmez bu durum

• Beğen
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Puan silindi, tekrarlamaması konusunda arkadaşımız uyarıldı arkadaşlar.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt