Kullandığınız tel ve şikayetiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığınız tel ve şikayetiniz
Mesela ben R600 kullanıyorum telefon 1 msj atmama rağmen sms sayacı 2 artıyor sonra uzun mesaj yazarken aşırı yavaşlıyor zil sesleri iğrenç birde orjinal harici şarj kullanırsanız pil şişiyor ve kullanılmaz hale geliyor...

emreakcali

emreakcali

Üye
msl bende w800 kullaniyorum resim galerisini gezerken tlf kendini resetliyor
sonra resimlere bakarken cok yavas yakinlastiriyor
bide 6280 kullaniyorum ondan cok memlunum amamsj yazamiyorum :'( resimve mp3 ten baska hic birsey yükliyemiyorum oyun msl

ronin41

Üye
benim sx-1 imden şikayetim telefon cebimdeyken mmc kart yuvası açlıyor onun için telefonu kılıfla taşımak zorunda kalıyorum

1 mesaj gönderdiğimde mesajınız 2 veya 3 parçada gönderiyor buda faturaya yansıyor tabiki

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ronin41@Oct 4 2005, 01:10 PM
benim sx-1 imden şikayetim telefon cebimdeyken mmc kart yuvası açlıyor onun için telefonu kılıfla taşımak zorunda kalıyorum
1 mesaj gönderdiğimde mesajınız 2 veya 3 parçada gönderiyor buda faturaya yansıyor tabiki
[post=184497]Quoted post[/post]​

Ayarlardan mesaj yazma dilini ingilizce yaparsan bu sorun ortadan kalkar ;)

polat_alemdar

Üye
bende (aslında serviste şimdi yine) siemens sx1 var ama daha çok serviste duruyo arıza sürekli var yani :off: :off: :off:

neoki

neoki

Üye
bende 6680 var ve sorunum bazen rehberden veya son aranan numaralardan aramıyo nedenini biliyorum çözdüm ama .... ngage'de hiçbir sorun yok memnunum :D

kikaksk

kikaksk

Üye
vallaha bende 6630 var su ana kadar cok memnunum yani hiçbisorunum yok ama cok fazla program oyun v.s yükledğimden 2 ayda bir format atıyorum..

eon

Üye
Originally posted by kikaksk@Oct 4 2005, 01:18 PM
vallaha bende 6630 var su ana kadar cok memnunum yani hiçbisorunum yok ama cok fazla program oyun v.s yükledğimden 2 ayda bir format atıyorum..
[post=184502]Quoted post[/post]​

nasil bir format atiyorsun soft format mi? birde cookk fazla program ve oyun vardi dedin.... o zaman cok mu yavasliyor.... telefon hafizasini(flash memory) kontrol ettin mi peki o durumda? bende onu merak ediyorum ne kadar bi programdan sonra yavaslama oluyor? ve o durumda flash memory yetersiz mi kaliyor?

slayer

Üye
MPx220

- 5.1 ses çıkısı yok :DD
-2.5 mm kulaklık çıkışı
-batarya az gidiyor
-kapağa play tuşu koysalarmış güzel olurmuş
-------------

ön taraftaki motorola yazısı soyulmaya başladı.. :( bende jelatinini geçirdim üstüne bi tuğaf görünüyor

free

free

Üye
k700i..........gece çekimi vasat,birde quickshare düşüyormuş,başka sorun duymadım

katibim

katibim

Üye
şikayetsiz telefon görmedim öyle bir telefon olsa kimse birdaha telini değiştirmezdi ;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by neoki@Oct 4 2005, 01:17 PM
bende 6680 var ve sorunum bazen rehberden veya son aranan numaralardan aramıyo nedenini biliyorum çözdüm ama .... ngage'de hiçbir sorun yok memnunum :D
[post=184501]Quoted post[/post]​

n-gage,ten özellik bakımından sorunu olan görmedim zaten ;;) gerci bi kere sistemi coktu serviste gitti geldi 1 hafta ama oda sadece n-gage,e diil her symbianın başına gelebilcek bi olay

justo79

Üye
Originally posted by DeLmIrA+Oct 4 2005, 03:43 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Oct 4 2005, 03:43 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-neoki@Oct 4 2005, 01:17 PM
bende 6680 var ve sorunum bazen rehberden veya son aranan numaralardan aramıyo nedenini biliyorum çözdüm ama .... ngage&#39;de hiçbir sorun yok memnunum :D
[post=184501]Quoted post[/post]​

n-gage,ten özellik bakımından sorunu olan görmedim zaten ;;) gerci bi kere sistemi coktu serviste gitti geldi 1 hafta ama oda sadece n-gage,e diil her symbianın başına gelebilcek bi olay
[post=184589]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ya benim n-gagenin renk paletinde sadece 3 renk var oysaki servise götürmeden once 12 renk vardı sizce bu bir arızamıdır :D yada sonradanmı indiriliyo eğer bi bilginiz varsa paylaşın sevinirim :D

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
radyo yok, sık sık kilitleniyo, piyasadaki programlardan dolayı hafıza cok cabuk doluyo (256 mmc icinde net 100 mp3 we 100 lerce program-oyun olunca),artık kaba gelmeye basladı ,3 ayda bi kafayı yiyo we servise gidiyo 1 ay sonra geri geliyo yeter yaa 6600 i deistirmek istiyom

tofy

Üye
6630 var memnunum sadece karanlıkta çekimi kötüüü onunharicinde seviyorum büyük kalçalı telefonumu :lol2:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
k750: Ara sıra donuyor, quickshare yazısı düştü...

T290: Mesaj yazmak çooooook zor.. :vur:

midnight

midnight

Üye
3230&#39;da ses mono,bunun haricinde hiç problem yaşamadım.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
6630 Bi hafıza kartı arada bir calısmıyo calısmıyo derken video kayıt etmiyo ondan format gerektiriyo..ilk aldıgımda ayda 1 kez atıyodum 5 aydır hiç atmadım..Baska bi sorun yok..

ibonline

ibonline

Üye
6630 mu birde gece iyi cekseydin bu telefon gece tam bir rezalaet cekiyor onun dısında memnunum birde ırda olsaydıdada kumanda programı yükleyebilseydim haa unutmuşum n-gage fifa 2005 calışmıyor ama eskiden 6600 de oynuyordum

cepix

cepix

Üye
7610 gece çekimi igrenç 512 kartta çok kasıo ses mono :(

Daha ne olsun yaw geçinip gidisoz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt