Kullandığınız tel ve şikayetiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by volkri@Oct 11 2005, 10:53 PM
6670 + 256mb mmc = no problem :)
hiçbir sorunum yok arkadaşlar, sorunu olkanlara ise tavsiyem kullandıkları cihazların sadece birer cep telefonu olduğunu unutmasınlar.
neden mi ?

1.)bu cihazlar intel pentium 3,8 işlemci taşımıyooo
2.) bu cihazlarda 120 gb HDD yok ve takılamıyooo
3.) bu cihazlarda 256 mb ekran kartı da yokkkk
4.) ayrıca bu cihazlarda harici USB ve 2048 K adsl modem de mevcut değil ve takılamıyooo
5.) kısacası bu cihazlar (maalesef) sadece cep telefonu....
:)
saygılarımla
[post=189086]Quoted post[/post]​

sen bu telefon konusunda baya içlenmişin galiba :P wala sikayet sayar gibi diilde birilerine laf sokar gibi yazmışın :D

volkri

Üye
he walla içliyim şu günlerde

keşke saydığım özelliklerde bir pc yi + cep telefonunu bir araya getirseler, ikisini aynı kutuya koyup benim 6670 boyutun da cir cep bilgisayarı haline getirseler, bende evde + işyerinde pc, dışarıda cep kullanmak zorunda kalmasam :)
ne iyi olurdu değil mi ?
biz buna cep to pc diyoruz ...
yoksa sizde bu teknoloji yok mu ???
:lol2:

volkri

Üye

keşke saydığım özelliklerde bir pc yi + cep telefonunu bir araya getirseler, ikisini aynı kutuya koyup benim 6670 boyutun da cir cep bilgisayarı haline getirseler, bende evde + işyerinde pc, dışarıda cep kullanmak zorunda kalmasam :)
ne iyi olurdu değil mi ?

slayer

Üye
Originally posted by volkri@Oct 11 2005, 11:05 PM

ne iyi olurdu değil mi ?
[post=189101]Quoted post[/post]​
işte bu alete MPx diyoruz :ehe: :ehe:

metintekin

Üye
MPX te 3 ghz işemci we 100 gb harddisk ne yazıkki yok :P

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ehuahea nihayetinde bir cep telefonu bi zamanlar cep telefon Lüx sayılıyordu şimdi diLencide bile var olmayan kimse yok şimdi devir cameraLı + mp3 çalan video çeken Benim tel k750 tek şikayetim w800 yazılımı yüklettim ses çıkışından şikayetçiyim son ses açınca cızırtı var ama yükletmeden önce manyak ses vardı yaa ahh ahh :vur:

slayer

Üye
Originally posted by metintekin@Oct 12 2005, 05:07 PM
MPX te 3 ghz işemci we 100 gb harddisk ne yazıkki yok :P
[post=189563]Quoted post[/post]​
alıntı yaptığım mesaja mpx yazdım... " 3ghz - 100gb HD " yazana değil ;;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by BebekLesHi@Oct 12 2005, 06:25 PM
ehuahea nihayetinde bir cep telefonu bi zamanlar cep telefon Lüx sayılıyordu şimdi diLencide bile var olmayan kimse yok şimdi devir cameraLı + mp3 çalan video çeken Benim tel k750 tek şikayetim w800 yazılımı yüklettim ses çıkışından şikayetçiyim son ses açınca cızırtı var ama yükletmeden önce manyak ses vardı yaa ahh ahh :vur:
[post=189614]Quoted post[/post]​

eski versiyonun geri yuklenmıomu :huh:

Erencivelek

Üye
1] Pili çok az dayanıyor.
2] VGA foto çekmek için kapağın kapalı olaması gerekiyor. Yani öle kamera pzisyonunda büyük resim alamıyosunuz. :'(
3] Mono MP3 Player
4] Bazı öellikler için patch filan yüklemeniz gerekebiliyor.

Genel olarak memnunum ama.

mahsumx

Üye
Originally posted by ronin41@Oct 4 2005, 01:10 PM
benim sx-1 imden şikayetim telefon cebimdeyken mmc kart yuvası açlıyor onun için telefonu kılıfla taşımak zorunda kalıyorum

1 mesaj gönderdiğimde mesajınız 2 veya 3 parçada gönderiyor buda faturaya yansıyor tabiki
[post=184497]Quoted post[/post]​

arkadaşım bende sx1 kullanıyorum bendede aynı uyarıyı veriyor.o uyarının sebebi türkçe karakter kullandığından dolayı.sana tavsiyem mesajlarında türkçe karakter kullanma ve bir mesajda 160 karakteri geçme.yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by DeLmIrA+Oct 12 2005, 07:59 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Oct 12 2005, 07:59 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-BebekLesHi@Oct 12 2005, 06:25 PM
ehuahea nihayetinde bir cep telefonu bi zamanlar cep telefon Lüx sayılıyordu şimdi diLencide bile var olmayan kimse yok şimdi devir cameraLı + mp3 çalan video çeken Benim tel k750 tek şikayetim w800 yazılımı yüklettim ses çıkışından şikayetçiyim son ses açınca cızırtı var ama yükletmeden önce manyak ses vardı yaa ahh ahh  :vur:
[post=189614]Quoted post[/post]​

eski versiyonun geri yuklenmıomu :huh:
[post=189649]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yükleniyoda işim yok bide doğubanka qeri mi gitcem şimdi update etmeye çalışıyorum baktım olmadı giderim doğubanka.

corolla-wrc

Üye
6630

1-radyooooooo yok
2-otomatik tus kilidi yok(programla halledioruz ama onlarda orjinali gibi olmuo be)
3-galerisi iğrenç(bennce bu kotu ozellik 10 tane yerine geçer))

ama tlfnumu sewiorum 650 saydım&#33;&#33;hemde ogrenimimden&#33;&#33;gitti paracıklarım&#33;&#33;Neyse ozetle onceki tlfnum olan 6260dan BENCE kat kat guzel we başarılı(galeri hariç)&#33;&#33;6260&#39;a ölümmmmmmmmmm

turgay89

turgay89

Üye
sx1 le ilgili sunları soyleyebilirim:
1-Mp3ler zil sesi olmuyo
2-tema yok
3-oto. tus kilidi yok
4-sx1e gore seffaf kılıf yok
5-radyodan kayıt yok..

biraz daha yazardım da neyse.. ama sok suur bi yamugunu gormedim.. insallah gormem de..

Pahjcp

Üye
K700i

Arttırılabilir hafızası olmayışı ve hopörlerden az ses çıkışı :ah:

buyuleyici_kiz

Üye
SX1im vardı sattım kurtuldum telefonum yok derdim yok

abuvice

abuvice

Üye
K750i : sorun bulabilen bana özelimden bildirsin... :ehe:

AntiTuk

Üye
6630 kullanıorum tek sorunum oldu:
bazen bluetoothla bişe yolladıktan sonra bluetooth kullanılıor olarak gözüküodu bu yüzden tele restart yapmadan başka bişe yollayamıodum ama 2 aydır allaha şükür heç bi problemim yok :D

aalperen

Üye
6630 galeri böyle galerimi olur yaa elimde olsa silmek istiyorum sistemden galeriyi..
ne var ne yok ortaya çıkıyor..
işin yoksa dosyaları system klasorüne koy çıkart zor ya of pof

barabelli

barabelli

Üye
6680 im var fazla problemım yok ama bazen telefonu dınledıgınde otuyor cızzzzzzz dıye o kafamı bozuor

cenkozgen

cenkozgen

Üye
tema yok, sadece 4096 renk var, baskaaaaaaaaaa haaa sarjı az gidiyor:) valla baska yok epey kastım kendimi ama anca bu kadar camur atabiliyorum n-gage ye. yok arkadasım taş gibi telefon yav. nokia n-gage classik in üretimini neden durdurdu zannediyorsunuz? bu tel nokia için büyük bi hata. ama kullanıcılar için büyük bi nimet... (ya aslında fiyatı da ucuz ya,yeni alacaklar hemen kıllanıyorlar bi sakatlık varmıdır diye:) ) ah nokia yapmazssın ki böle bi hata daha.. ha bi de kızılötesi yok. bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt