Kullandığınız tel ve şikayetiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
6600 walla ne siz sorun ne ben söliyim :agla:

1-) ses berbat

2-) başka telefonlarda kendinden bulunan özlellikleri programlarla halletmek zorundasın

3-) şarj çok az gidiyo

allahtan bende donma falan olayı hiç olmuyo taş gibi çıktı walla

useless84

Üye
Originally posted by DeLmIrA+Oct 4 2005, 03:43 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Oct 4 2005, 03:43 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-neoki@Oct 4 2005, 01:17 PM
bende 6680 var ve sorunum bazen rehberden veya son aranan numaralardan aramıyo nedenini biliyorum çözdüm ama .... ngage&#39;de hiçbir sorun yok memnunum :D
[post=184501]Quoted post[/post]​

n-gage,ten özellik bakımından sorunu olan görmedim zaten ;;) gerci bi kere sistemi coktu serviste gitti geldi 1 hafta ama oda sadece n-gage,e diil her symbianın başına gelebilcek bi olay
[post=184589]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

n-gage in mi var sorunun yok ;;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by useless84+Oct 4 2005, 11:34 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Oct 4 2005, 11:34 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by DeLmIrA@Oct 4 2005, 03:43 PM
<!--QuoteBegin-neoki
@Oct 4 2005, 01:17 PM
bende 6680 var ve sorunum bazen rehberden veya son aranan numaralardan aramıyo nedenini biliyorum çözdüm ama .... ngage&#39;de hiçbir sorun yok memnunum :D
[post=184501]Quoted post[/post]​

n-gage,ten özellik bakımından sorunu olan görmedim zaten ;;) gerci bi kere sistemi coktu serviste gitti geldi 1 hafta ama oda sadece n-gage,e diil her symbianın başına gelebilcek bi olay
[post=184589]Quoted post[/post]​

n-gage in mi var sorunun yok ;;)
[post=184908]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

hehe slogan budur ;;) :artı: :artı:

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
mpx200 , Pili çok yakıyo ;)

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by katibim@Oct 4 2005, 03:42 PM
şikayetsiz telefon görmedim öyle bir telefon olsa kimse birdaha telini değiştirmezdi ;)
[post=184588]Quoted post[/post]​
Olurmu hiç insanlar telefonunu acaba arıza içinmi değiştiriyor yeni özellik içinmi :nono:

Caine

Caine

Üye
6680 var ve bendede bazen rfehberde numara arayınca aramıyor yeniden bulup aratıyom veyatta elle cevişriyom ama 8310 sorunsuz bir telefon 4 4&#39;lük :DD

pasa

pasa

Üye
6680 tek problem rehberden arama yapmamasıydı onuda kontörmetre sevisini iptal ederek düzelttim şuanda başka bi problem yok gül gibi geçinip gidiyoz :artı:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by polat_alemdar@Oct 4 2005, 01:15 PM
bende (aslında serviste şimdi yine) siemens sx1 var ama daha çok serviste duruyo arıza sürekli var yani :off: :off: :off:
[post=184500]Quoted post[/post]​

ahhaha telefon modeli Bozuk sx1 yazmışsın zaten :P
K750 kullanıyorum şikayetim fotoğrafı telefonda çektikten sonra yakınlaştıramıyorum nasıl yakınlaşııyo bilen var mı?

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 4 2005, 05:14 PM
k750: Ara sıra donuyor, quickshare yazısı düştü...

T290: Mesaj yazmak çooooook zor.. :vur:
[post=184654]Quoted post[/post]​

walla Benim Quickshare yazısı hala duruyo ve düşmez gibi görünüyo 1 ay oldu telefonu alalı

metintekin

Üye
benim telde ne yazıkkki mono.Walla çok memnunum.aldığımdan beri daha hiç format atmadım.Ama hafıza kartı aldığımda atacam hem karta hemde tele :)

cllgr

cllgr

Üye

walla Benim Quickshare yazısı hala duruyo ve düşmez gibi görünüyo 1 ay oldu telefonu alalı
[post=185498]Quoted post[/post]​

merak ettim quickshare düşmesi ne demek acıklarsanız memnun olurum :rolleyes:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tuş takımının alt tarafında &#39;quickshare&#39; yazan bir etiket gibi birşey var, işte onun çıktığından bahsetmiş arkadaş.

6670 kullanıyorum hiçbir sorunda yaşamadım şimdiye kadar. : )

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
bende 6260 var hic memnun degilim dogru duzgun programalari calistirmıyor en kısa zamanda elimden cıkaracam keske almasaydım :vur:

lossalive

Üye
    Konu Sahibi
Alla alla o 6260 güzel telefon diye biliyordum ama 3230dai iyidir sanırım

free

free

Üye

T290: Mesaj yazmak çooooook zor.. :vur:
[post=184654]Quoted post[/post]​
t290 u 55-60 yaşında biri sence kullanabilirmi peki birine almayı düşünüyorumda

Gokhan43

Gokhan43

Üye
7610 : Ses , Ses , Ses.&#33;&#33;&#33; :vur:

6230i : Genelde bir problemim yok.

oteb

Üye
6630... Alt tarafının yuvarlak olması tek şikayetim...

aTTra

Üye
6681 : Hoparlörden gelen ses kalitesi iyi değil, ve ses yüksekliği çok düşük&#33;

volkri

Üye
6670 + 256mb mmc = no problem :)
hiçbir sorunum yok arkadaşlar, sorunu olkanlara ise tavsiyem kullandıkları cihazların sadece birer cep telefonu olduğunu unutmasınlar.
neden mi ?

1.)bu cihazlar intel pentium 3,8 işlemci taşımıyooo
2.) bu cihazlarda 120 gb HDD yok ve takılamıyooo
3.) bu cihazlarda 256 mb ekran kartı da yokkkk
4.) ayrıca bu cihazlarda harici USB ve 2048 K adsl modem de mevcut değil ve takılamıyooo
5.) kısacası bu cihazlar (maalesef) sadece cep telefonu....
:)
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt