Anket Kullandığınız en iyi android antivirüs uygulaması?

Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız en iyi antivirüs uygulaması?

• Trust

Kullanılan: 1 5.9%
  • Dr.Web

Kullanılan: 5 29.4%
  • Avira

Kullanılan: 0 0.0%
  • Avast

Kullanılan: 4 23.5%
  • Eset

Kullanılan: 2 11.8%
  • CM Security

• Kaspersky

Kullanılan: 3 17.6%
  • Lookout

• McAfee

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    17

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığınız en iyi android antivirüs uygulaması?
Başlıkta belirttiğim gibi kullandığınız antivirüs uygulamanızı yorumunuzuda katarak oylarsanız sevinirim.

abandonware

abandonware

Üye
PC için yaklaşık 60 tanesini denedim. Antivirüs takıntısı vardır bende - kendi yazdığım güvenlik yazılımları bile var. Tüm antivirüslerin 1998'e kadar ki sürümlerini saklıyorum şahsen. Bana soracak olursan PC'de Kaspersky ve Norton'dan başkası kullanılmamalı.Konuyu Android bölümünde açmışsın yeni farkettim pardon, Android'de Avast derim.

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
PC için yaklaşık 60 tanesini denedim. Antivirüs takıntısı vardır bende - kendi yazdığım güvenlik yazılımları bile var. Tüm antivirüslerin 1998'e kadar ki sürümlerini saklıyorum şahsen. Bana soracak olursan PC'de Kaspersky ve Norton'dan başkası kullanılmamalı.Konuyu Android bölümünde açmışsın yeni farkettim pardon, Android'de Avast derim.
Önemli değil kardeşim sağolasın hemen başlığı düzeltiyom:)

baby_face_

baby_face_

Üye
En iyisimi bilmiyorum ama avast kullanıyorum.

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
En iyi derken size göre kastettim :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hiçbiri Nolmalde Ben Pek İnanmam Androidde Antivirüs Proğramına Pc İçin Olanı Kullan En İyisi Telefonunu Tak Tarat En İyisi ;)

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbiri Nolmalde Ben Pek İnanmam Androidde Antivirüs Proğramına Pc İçin Olanı Kullan En İyisi Telefonunu Tak Tarat En İyisi ;)
Denedimde öyle olmuyor işte mesala trusta bir şey yükliyince tarıyor virüsün amacını söylüyor yani o uygulamayı pcde taratınca olmuyor;);):):)

byAndroid

byAndroid

Üye
Ben zoner security kullaniyordum ve memnundum acikcasi cok hizli tarama yapiyordu. Dr web denedim 30 dk da tarayamadi telefonu sanki pc yi tariyo Sanirsin

Kingmortall

Kingmortall

Üye
hiçbişey kullanmıyorm reyiz tek tabanca :thumbup:

Türe

Türe

Üye
PC'de bile kullanmıyorum. Çünkü ne zaman kullandıysam virüs girdi bilgisayara. Antivirüssüz gayet rahatım

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

MaxipmaN

Üye
PC'de bile kullanmıyorum. Çünkü ne zaman kullandıysam virüs girdi bilgisayara. Antivirüssüz gayet rahatım
xp ve 7de çıkıyo ama 8.1de bir tane bulmadı şu ana kadar avast

NFKeskin

NFKeskin

Üye
Telefonda Dr.Web denemiştim, şu an Eset kullanıyorum ve ana göre iyi. İnternetten, google playden bir şey indirirken anlık taramaları ve virüs varsa virüs hakkında bilgi verişi beni memnun ediyor. Belki de dolu bilgi vermesi benim gözümde onu iyi yaptı bilemem. Ama tavsiye ederim.

mürteza16

mürteza16

Üye
Ben kullanmam. Çünkü androidde virüs diye bir şey yoktur. Virüs programları, çok saçma şeylerde virüs buluyorlar. Yani virüs programı yalan yanlış iş yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Ben kullanmam. Çünkü androidde virüs diye bir şey yoktur. Virüs programları, çok saçma şeylerde virüs buluyorlar. Yani virüs programı yalan yanlış iş yapıyor.
hangi virus s5 e bulaşacakmış şaşarım (h)

Türe

Türe

Üye
xp ve 7de çıkıyo ama 8.1de bir tane bulmadı şu ana kadar avast

Bulmuyor demedim. Ama okuduğum bazı bilgilere göre çoğu antivirüs şirketi antivirüs uygulamalarını kullandırtmak için kendi virüslerini üretiyor.

0MG90

0MG90

Üye
Eset

Xsentiys

Üye
Cep telefonunda en iyi virüs programı bitdefender yıllardır kullanırım en ufak bir virüs trojen solucan sıkıntım olmadı.

Üst Alt