Kulaklıktan anlayan bi zahmet yardımcı olsun

• 22 Temmuz 2014
  • 1234 Okunma
  • 41 Cevap

1. Bana gold bilgisayardan alacağım bi kulaklık tavsiye edin sağlam olsun tiz ve bass dengeli olsun telefonum htc one x plus. Fiyat aralığı 50-70 arası

Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Apple EarPods öneririm o zaman

Baranbaris bunu beğendi.
  3. bu apple in kulakliktaki kisayollar acaba androide uyumlumu merak etimde ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. philipsin truncu sporcu kulakligi var onerrim ama mikrofon yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bana mikrofonlu olması lazım aynı zamanda konuşma için de olacak

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. o.zmn philipsin bazi mikrofonlu kulakliklari var bakabilirsin degsik renklerde ayrca

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Renk konusunda siyah olsun öyle renk renk erkek işi olması lazım :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Bende htcnin vermiş olduğu kulaklık vardı siyah netten bulup koyyum buraya o çok güzel çalıyordu telefonda bide beats varya onunla birlikte Manyak çalıyordu ama bozuldu o yüzden yeni alacam ve almışken ondan daha iyi birşey alayım dedim

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. EarPods al iste mikrofonlu 75 lira

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. link olrak verebilirmsnz ? hangi model
    ---
    iphona özel kulaklık galiba benim telefondada çalışırmı sorun çıkarmasın ve ayrıyeten tasarımı değişik geldi ses kalite yönünden nasıl ?

11. Neden iPhone a özel olsun gayet güzel kulaklık Apple Store sitesinde bulabilirsin

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Teknosadada varda benim telefonda sorun yaşatır mi acaba ve ses kalitesi olarak nasıl acaba
    ---
    Normalde kullandıgım kulaklık bu idi bozuldu bundan daha iyi ses verecek kulaklık arıyorum : HTC One X S260 Stereo Mikrofonlu Kulaklık - Aksesuar

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. iPhone a özel kulaklıklar 5 diş jackli oluyor ve bazı cihazlarda uyumsuzluk çıkarabiliyor.Alırken deneyin derim.

iPhone ile gönderdi
  14. Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Mesela Creative Ep-630 modelinin 630i ve 630 olmak üzere 2 modeli var.Bizzat i modelini denediğimde ses derinden geliyordu ve bozulma vardı.

iPhone ile gönderdi
  16. Aslında onu almaya yani 630i yi almaya gittim adamlar deneme şansına yok kutu acildimi iade edilmez dediler bende almaktan vazgeçtim alacam calmiyacak elimde kalacak sonra o yüzden neyi alacağımı şaştım

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Sadece arama kabul tuşu çalışıyor benim S4'de. Bir de telefon ekranı kilitliyken bu tuşa basıldığında müzik açıyor. Sana EarPod'u iPhone'lar dışında önermem. iPhone 5'den aldığım ses kalitesini şimdi alamıyorum.

Samsung ile gönderdi
  18. Bass ve tiz olarak nasıl

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 19:50