gaming kulaklık tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
gaming kulaklık tavsiyesi
Herkese merhaba arkadaşlar.
Pc üzerinden oyun oynamayı ve film izlemeyi seven biri olarak artık telefon kulaklığından iyi bir surround kulaklığa terfi etmenin vakti geldi diye düşünüyorum.
ama ortalıkta baya seçenek var ucuz yollu everestlerden tutun kalite ve fiyat manyağı sennheisera kadar onlarca ürün var ve seçmek, özellikle daha önceden bu tip bir kulaklık almamış olan ben için biraz zor.
istediğim ürün beni hem oyunda hem filmde kısacası ses içeriklerinin tamamında tatmin edecek bişey olmalı. zaten bu yüzden surround istiyorum; film ve müzikte pek etkisi hissedilmese de oyun oynarken rolü büyük (overwatch'ta genji ile rakip takım üyeleri arasında zıplarken çok rahat farkediliyor :D )
Şimdi istediğim özellikler şunlar;
Ses kalitesi tutarlı olmalı ne fazla bass ne fazla tiz tam ortası
Rahat olmalı
Ses dengeli gelmeli ne sağa ne sola ne arkaya odaklı olmamalı. ( telefon kulaklıklarında sonyden nefret etme sebebimdir bu asimetrik kablonun kısa tarafına doğru kayar ses; insanın dengesini bozuyor :D )
Uzun süreli kullanımda (kullanım ömrü bakımından ) kalitesini korumalı.
Ve elbette temizliği kolay olmalı (oldukça titizimdir kullandığım eşyaların temizliğine çok dikkat ederim )

Marka tercihi olarak Logitech, asus, razer gibi rüştünü ispat etmiş firmalar olsa iyi olur everest falan biraz uyduruk geliyor gözüme.
Fiyat aralığı olarak 0dan 4-500e kadar yolu var, müsrüflüğün lüzumu yok ama eğer fiyatına değiyorsa verdiğim para helal olsun.
önerilerinizi bekliyorum

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Logitech g433-633e göre nasıldır bu

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Yurt dışından getirteyim diyorum ve onlarda da garanti olmuyor nasıl bir şey önerirsiniz

Üst Alt