Kulaklık sesi Artırma (kolay anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

blueeye_hc_hc

Üye
Denedim ve olumlu :tşk:

scorpion1453

Üye
Z/resurce nerede bulamadım.

ayhan_99

ayhan_99

Üye
yaptık dediklerini telefon acılmıyo şimdi kardes

miaculpa

miaculpa

Üye
teşekkürler

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bu arada eski patch bu..yenisi yayınlandı blogda. fm radyo sesi de artıyor

fikret3968

fikret3968

Üye
ya arkadaşlar telefonun üzerindeki kulaklık sesi bu yöntemle artarmı karşı tarafın konuşması hiç duyulmuyor sadece bi arkadaşda c6 var onun sesi mükemmel ötesi duyuluyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
güncel patch buyrun..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
hocam rar içeriğinde farklı dosyalar var neyi nereye atıcaz bi anlatsan

changesoundparametersPath.rmp yi rompatcher için olan patchlerin olduğu klasöre..

diğer dosyaları da z:/resource/ParamServ içine atacaksın (sarı dosyalar hariç sadece içindekileri)

nokia cooker ile de save edeceksin işlem tamam.yanlız core veya rofs2 de olabilir diğer dosyalar.açıp bakarsın artık cfw de nereye atıldıysa artık

emelli

emelli

Üye
kesinlikle artıyor çok işime yaradı teşekkürler kardeş :alkis

shenol85

Üye
Z/resource nerde telefonda?

- - - Eklendi - - -

arkadaslar bi müslüman yardım etsin z:/resource/ParamServ nerde telefonda C E F dizinleri var sadece

- - - Eklendi - - -

kimse yok yaa

POKEM0N

Üye

changesoundparametersPath.rmp yi rompatcher için olan patchlerin olduğu klasöre..

diğer dosyaları da z:/resource/ParamServ içine atacaksın (sarı dosyalar hariç sadece içindekileri)

nokia cooker ile de save edeceksin işlem tamam.yanlız core veya rofs2 de olabilir diğer dosyalar.açıp bakarsın artık cfw de nereye atıldıysa artık
bazı kafama takılan şeyler var
1- Yeni patch de z:/resource/ParamServ klasörünü --- C:/resource e kopyalamaya gerek yok mu ?
2- Rar dosyasında İKİ sarı klasör var BİRİ Anna parameters klasörünün içindeki dosyalarıda atıcak mıyım ?
3- Nokia cooker hakkında bilgim yok core veya rof2 ne bilmiyorum biraz detaylı anlatırsanız çok mutlu olucam ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ilk sayfadaki anlatım x plore programı ile telefondan müdahale oluyor.ama ben Nokia cooker ile yapıyorum. Core dosyasını Nokia cooker ile açıp rarda gördüğün sarı dosyaların içindekileri resource-paramserv içine atıyorsun.save firmware diyorsun.Nokia cooker kullanimi da forumda mevcut.diğer dosyayı da rofs2 de patches klasöru oluşturup içine atıyorsun Sonra tekrar save firmware deyip kaydediyorsun.bu işlemi de cooker ile yapıyorsun.ardından phoenix ile yeni dosyaları flashliyorsun ve işlem tamam :)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Fazla ses kulaga zararlidir :)

- - - Eklendi - - -

Tessekkur ederim :S

sanalben

sanalben

Üye
    Konu Sahibi
güncel :)

artar

artar

Üye
teşekkürler n8 de ise yaradı.ellerine sağlık.

- - - Eklendi - - -

Z/resource nerde telefonda?

- - - Eklendi - - -

arkadaslar bi müslüman yardım etsin z:/resource/ParamServ nerde telefonda C E F dizinleri var sadece

- - - Eklendi - - -

kimse yok yaa
explore de ayarlar bölümüne gir oradan en üsteli rom ve ram disklerini işaretle kaydet .aç sonra z ye gir orada resource in içinde var o dosya klasör şeklinde o klasöru kopyalacaksın.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Bu modtta anormallikler var

1 verilen rsc dosyası orjinaldir içinde tek bir kod değiştirilmemiştir Tek tek hex kodlarını kontrol ettim
2 hash klasörüne atılan exe nin amacı e veya f sys bin içindeki exe yol vermek içindir paylaşımda böyle bir yola exe den bahsedilmiyor.
3 Refreshi bilmiyorum ama fp1 için yama içindeki hex kod yolu parameter_servisess.dll zaten orjinal yol aynı c resource klasörünü gösteriyor yamada bunu aynı yola yönlendirmeye çalışıyor sonuç etkisiz bir yama
4 Domainsrv de merkez sistem dosyalarından bilgisayarın boot menüsü gibi düşünü bunun ses ile ne alakası var c ye yönelendiren kodlarda ses ile alakalı exe dll yok

Neresinden bakarsanız bakın hiç alakası olmayan dosyalar toplanmış. Artı dosya atmadan tek bir yama ile ses yükseltilebilir bunun gibi yok oraya dosya at buraka rsc ye gerek bakaınız direk ses yükseltme yamasına tek bir yama aktif ediyorsun ses yükseliyor tabi fp1 için bu yama. Merakı olanlara yama nasıl yapılır diye konu açabilirim zor değil çok basit binler ce yama yapabilirsiniz.

Neyse çalıştığını düşünenler ve söyleyen arkadaşlar için konuyu açık bırakıyorum

xxadem33xx

xxadem33xx

Üye
Z: neden bende gözükmüyor :(((((((

Üst Alt