Kulaklık Sesi Arttırma Patch

Sponsorlu Bağlantılar

maklube

Üye
Cok farkediyor tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: najanaja

ggokhan008

Üye
arkadaslar sesi acarken artiyor ama tu$a basmayi kesince orjinale dönùyor..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​oldu..ancak şöyle oldu..mega bass effect ve more sound loud speaker yamalarını devre dışı bırakıp sadece change sound parameters i aktif edin

techno34

Üye
telefon 603 hackli burda bugune kadar hicbi uygulamada takılmadım hep calıstırdım bu calısmıyo arkadasım bende mi bi anormallik var yardım ederseniz sevinirim tel güncel fp 1 yüklü ondan mı olmuyo acaba anlamadım gitti

collector2

collector2

Üye
z\resource yok

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

z de resource hiç olmazmı kardeşim sistem dosyası. neyle bakıyosun z ye bilmiyorum ama x-plore ile bakıyosan ayarlarda gizli dosyaları göster falan hepsini işaretle resource war z de her telde olur.

techno34

Üye
anlatamıyorum galiba z vs de var x plorede çalışmıyo diyorum türkçe konuşuyorum dimi tekrar söylüyorum tel hackli fp 1 yüklü güncel 603

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
anlatamıyorum galiba z vs de var x plorede çalışmıyo diyorum türkçe konuşuyorum dimi tekrar söylüyorum tel hackli fp 1 yüklü güncel 603

önce düzgün konuşmasını öğren kardeşim fp1 hakkında bilgim olmadığı için bişey demedim hem ilk msj ında ne x-ploreden bahsetmişsin ne başka şeyden x-plore yoksa sen z ye neyle bakıyon.. fp1 hakkında bilgim yok.

techno34

Üye

önce düzgün konuşmasını öğren kardeşim fp1 hakkında bilgim olmadığı için bişey demedim hem ilk msj ında ne x-ploreden bahsetmişsin ne başka şeyden x-plore yoksa sen z ye neyle bakıyon.. fp1 hakkında bilgim yok.
ilk sayfada anlatılan herşeyi yaptım demek istedim kısaca olmuyo ... baska bi arkadas bu bölümde telefon sesi yükseltmeyi paylaşmış oluyo sıkıntı cıkarmıyo xplorede kullandım paramserv i c ye de attım yamayı patches e de attım hepsini orda yazıldıgı gibi yaptım olmuyo cihaz fp 1 evet yeni paylasımlar bekliyoruzzz

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
güncel patch buyrun..

fm radio ses arttırma desteği de var..

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler bişi sorcam yeni patch i denedin mi peki

yok ben kullanmıyorum böle şeyler gerek yok bence benim telefonun sesi gayet güzel :) htc nin sesini duyunca N8 ses sistemi gibi geliyo zaten :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Fp1 de geçer limi bu yama

cihatyılmaz

Üye
bende şimdi yaptım kardeşim sesi açarken orta seviyeden sonra artış olmuyo seste ve aşağı indirirken cızırtı oluyo bunlar hala devam ediyo ama ses ilk duruma göre artış gösterdi. teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
bende şimdi yaptım kardeşim sesi açarken orta seviyeden sonra artış olmuyo seste ve aşağı indirirken cızırtı oluyo bunlar hala devam ediyo ama ses ilk duruma göre artış gösterdi. teşekkürler...

rica ederim ben paylaştım ama bi ben denemedim heralde :) walla bence N8 in sesi çok güzel hiçte öle az bi ses deil bana kalırsa gereksiz bi yama bu, en azından N8 için ve benim için :)

Dereck

Dereck

Üye

rica ederim ben paylaştım ama bi ben denemedim heralde :) walla bence N8 in sesi çok güzel hiçte öle az bi ses deil bana kalırsa gereksiz bi yama bu, en azından N8 için ve benim için :)

Aynen bencede gereksiz ben denedim ama arkadaşın dediği gibi kısıp açmalarda cızırtı çok oluyor ve maksimum seviye ortaya kadar ortadan sonra birşey farketmiyor. N8 in ses seviyesi zaten yeterli bence..

Üst Alt