Kulakiçi kulaklık önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi

Bn bundan aldim tizler ve bass sesleri cok net ve stabil oneririm
jbl marka olarak bu model hoşuma gitti sence fark olurmu senin kulaklığınla ?

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
FK5896

FK5896

Üye
Beats by Dr. Dre Monster Urbeats Kulak İçi Kulaklık önerebilirdim hatta tek geçerim. ama biraz daha pahalı...

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
Beats by Dr. Dre Monster Urbeats Kulak İçi Kulaklık önerebilirdim hatta tek geçerim. ama biraz daha pahalı...

bahsettiğin kulaklık bu mu ?

FK5896

FK5896

Üye
bahsettiğin kulaklık bu mu ?
evet. özellikle basslı müzik çok dinliyorsan kesinlikle tatmin edecektir. hatta gözlerini kapattığında kendini diskoda sanabilirsin. bu arada kullandığın cihazında ses kartı iyi olmalı ki kulaklığın hakkını verebilsin. mesela telefonda memnun kalırsın, çok iyi be dersin, sonra da bilgisayara takıp denersin performansı bi tık daha yükselir ve tekrardan hayran kalırsın. bende öyle olmuştu. tek kötü yanı bu kulaklığı kullandığında başka kulaklık kullanmak istemiyorsun. :D

LimePie

LimePie

Üye
    Konu Sahibi
evet. özellikle basslı müzik çok dinliyorsan kesinlikle tatmin edecektir. hatta gözlerini kapattığında kendini diskoda sanabilirsin. bu arada kullandığın cihazında ses kartı iyi olmalı ki kulaklığın hakkını verebilsin. mesela telefonda memnun kalırsın, çok iyi be dersin, sonra da bilgisayara takıp denersin performansı bi tık daha yükselir ve tekrardan hayran kalırsın. bende öyle olmuştu. tek kötü yanı bu kulaklığı kullandığında başka kulaklık kullanmak istemiyorsun. :D
aklımda samsungun bluetoothlu kulaklıgı vardı şimdi sen böyle söyleyince aklım karıştı :D

FK5896

FK5896

Üye
aklımda samsungun bluetoothlu kulaklıgı vardı şimdi sen böyle söyleyince aklım karıştı :D
kablosuz istiyorsan bir şey diyemem. en azından kablosuz yani :D ama beats kadar kaliteli olacağını sanmam. araştır istersen çevrende beats kullanan biri varsa dene ya da sor onlarında fikrini al (orjinal olmasına dikkat et) :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
  • Beğen
Tepkiler: LimePie