Max 300 ₺ Kulaklık önerisi

mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, max 300₺'ye oyuncu kulaklığı arıyorum. Tam ve kusursuz olmayacak biliyorum ama bu fiyata en iyi şekilde ses kasacağım oyuncu kulaklığı önerisi istiyorum. Araştırmalarım sonucunda :
Sharkoon SKILLER-SGH30
Tronsmart Sono
HyperX Cloud Stinger Core
Gamepower Kizaru genelde önerdiler. Ayrıca
Hassasiyete baktığım kadarıyla daha yüksek. GameNote : Hassasiyet: 110dB±3dB Tronsmart : Duyarlılık: 101dB ± 3dB tronsmart glary : Hassasiyet: 112dB Sharkon ise : 94 dB ± 3 dB kulaklıklarda hassasiyet ne kadar düşük olursa o kadar iyi olmuyor mu ?

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt