Kulak içi kulaklık Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
55 tl ye kadar önerilerimizi bekliyorum kulaklık dan anlamam fazla yani internetten almaktan dinlemekten demiyorum
Müzik olarak metal rock r&b rap
Hiphop pop fln dinliyorum sesi az olmasın baslar normal olabilir çok olmaksı önemli değil daha çok orijinal ses istiyorum müziğin orijinalliğini bozmasın müziği yüksek ses dinliyorum
Tavsiyeleriniz i bekliyorum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt