Kulak içi kulaklık 150 tl ye öneri

• 14 Ocak 2018 00:02
  • 154 Okunma
  • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Merhaba arkadaşlar piston 2 kulaklık kullanıyordum ama artık biraz daha kaliteli bi kulaklık ve müzikleri basslı dinlemek için kulaklık yükseltmeye karar verdim. Bana 150 tl max olmak şartıyla önerebileceğiniz kulak içi kulaklık var mı? sesi kaliteli olsun yeter marka takıntım yoktur.
    Ayrıca hifi desteği olsa iyi olur g5 de dinleyeceğim

Yazan: By_Casparov
    Son düzenleme: 14 Ocak 2018 00:21
  2. Xiaomi kulaklık alınırmi? 50 TL'ye Kadar sence en iyi hangisi kulak içi

$

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. piston 2 kullanan birisi olarak bass tiz dengesi olan f/p kulaklığı diyebilirim. 70 tl ye bulabilirsin
    ---
    forumda kimse kalmamış :) nerde o eski üyeler

4. xb70ap ile 50ap arasında kaldm aralarında 70 tl kadar fiyat farkı var . beni aydınlatacak kimse yok mu .s

Samsung ile gönderdi
  5. Kulaklık olarak piston basic kullanıyorum 20 liraya almıştım orijinal. İşimi görüyor.
    Xiaomi hybdrid pro kulaklık var 70-90 lira arasına onu da tavsiye ediyorlar kullananlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Kulaklık olarak piston basic kullanıyorum 20 liraya almıştım orijinal. İşimi görüyor.
    Xiaomi hybdrid pro kulaklık var 70-90 lira arasına onu da tavsiye ediyorlar kullananlar

Mobil cihaz ile gönderdi
    By_Casparov bunu beğendi.
  7. Hybrid pro hd yi test ettim ama beni tatmin edemedi :) Bende 70 daha verip sony mdr xb70ap aldım
    ---
    Bu yeni kulaklarda burn-in olayı var. Bunu 7 8 saat yapabileceğim müzik albümü lazım hazır olan var mı elinde

Samsung ile gönderdi
    Buğra bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/01/2018 - 00:06