kredi kartı ile uygulama satın alan varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
mağazada ne zaman kontorlu alısveris yapabiliriz acaba
Bu durum operatörlerin microsoft ve nokia ile anlaşma yapmasına bağlı, bizim operatörlerden şimdilik bir atak yok maalesef. Bu yüzden tarih vermek hata olur.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bizim operatorler pasif kalıyo ya bi android market açılsa sıfır android market 2 diye atıyorum onlara bizim operatörler verir türkiyede android çok yaygın ya wpye vermeleri bi iki seneyi bile alır belkide

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
bizim operatorler pasif kalıyo ya bi android market açılsa sıfır android market 2 diye atıyorum onlara bizim operatörler verir türkiyede android çok yaygın ya wpye vermeleri bi iki seneyi bile alır belkide
O kadar süreceğini sanmıyorum, yakın zamanda Türkcell bu olaya el atar ümidindeyim.

alical33

alical33

Üye
Bende halen PROVİZYONDA duruyor :kop2:
Hesap ekstrenizi bakmadınız mı ? Eğer almadı ise Microsoft hesabınızı donduruyor ve bir daha bir şey satın alamıyorsunuz sorun çözülene kadar ...
valla kart ablamındı onada mail gelmiş bikaç kez ödeme alamadık diye noldu bilmiyorum başka bişey almam zaten oda beleşe gelmiş olur :d:

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
angry birds star wars aldıgımda ücret direk kesilmişti ama fruit ninjayı alalı 4 5 gun osanal kartta 3 tl var daha kesmedi ucreti

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar ücret genellikle aynı gün içerisinde (ya da en geç ertesi gün) kesilir.
Ancak Microsoft'tan bilgilendirme e-maili genellikle 4 gün sonra geliyor.

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
su an kontorl ettim onu odemeside onaylanmıs

Toros542

Toros542

Üye
Benimde kredi kartımla ilgili sorunun büyük bir kısmı çözüme kavuştu nihayet.kartımdan çekilen 600₺ lik ücretin 400₺ sı iade edildi.şuan 200₺ tutarında ki ücret ise banka tarafından incelemede bulunuyor.inşallah o parayı da en kısa zamanda iade ederler.şu an itibariyle biraz olsun rahatladım.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Benimde kredi kartımla ilgili sorunun büyük bir kısmı çözüme kavuştu nihayet.kartımdan çekilen 600₺ lik ücretin 400₺ sı iade edildi.şuan 200₺ tutarında ki ücret ise banka tarafından incelemede bulunuyor.inşallah o parayı da en kısa zamanda iade ederler.şu an itibariyle biraz olsun rahatladım.
Geçmiş olsun inşallah kalan kısımda iade edilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt