KORELI TEAM'DEN YENI BIR SPOOFER(applist)ve WAVESOOFER 2.5 VE SON GUNCEL UYGULAMALAR

Sponsorlu Bağlantılar

caner90

caner90

Üye
saol

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

nidforspid

nidforspid

Üye
Angry birds su anda spoof edilemiyor maalesef, biraz daha beklememiz gerekecek , sp.so guvenlikli , sadece ucretli container ile spoof ediliyor.

angry birds samsung appsde ble yok ne spoofu

agolhon

Üye
sparta hd yi spoof yapabilen varmı çalışmıyor oyundan atıyor sürekli

agolhon

Üye
Komaya soktum teli ya eyv saol dosdum

Kubde

Kubde

Üye
Arkadaşlar S8530jvjl3 sw spof tamamlanıyor oyun açılmıyor apps den girip açınca oyun çalışıyor lütfen bir çözüm bulalım ne kadar uğraştım tahmin edemezsiniz olmuyor bilen arkadaşlardan yardım talep ediyorum allah rızası için.

eaagent

eaagent

Üye
Beyler yeni üye oldum telefonum wave 2 aarkadaşında dedği gbi şu samsung appsden açma derdine bi çare bulsak menuden acılmıo oyunlar orda burda wireless arıoruz yokmu bi halçaresi
?

wause59

Üye
beyler benim bi sorum olacak ben bu wave 2 yeni aldım bende n97 wardı bu spof filan ne oluyo acaba?

--------------- Ekleme ---------------

selam beyler ben yeni aldım wave 2 yi bu spof ne oluyo bilgi werirseniz sevinirim

TozteL

Üye
kardes parali oyunlari yada uygulamalari bedava yukleme yontemine diyolar spoof iste

Golge345

Üye
__@@bada_applications@@__ dosyasında bazı uygulamaların dosyaları gozukmuyor ne yapmam gerekır yardım :(

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
applist programı açtığında ,tüm uygulamaların gözüküyor mu?
hangi firmware kullaniyorsun?

Golge345

Üye
Firmware derken :) 56 tane uygulama varken bilgisayarda 47 tane gosterıyor

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
yazılımı kast ediyorum.yazılım problemi değil senin sorun :

O senin dediğin 9 uygulama var yaa, aslında spoof ettin uygulamaların dosyaların içinde bulunuyor
9 tane uygulama spoof ettin değil mı? spoof ettin containerlere yani degiştirdiğin uygulama dosyasına bak
boyutlarını kontrol ederek hemen bulursun eğer oyun spoof ettiysen

Golge345

Üye
5 tane oyun spoof yaptım ama zaten spoof yapmadan oncede gozukmuyordu spoof icin gereklı contaınerları samsung appsten ındırdım sonra bagladım pc ye dosyaların ıcıne baktım aradıgımı bulamadım sonra sayısına baktım bazı uygulamalar gozukmuyor bende anlamadım :S

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş olay çok garip , hangi yazılım kullanıyorsun?
Normalde kies'ten indirdiğin apps'ları görmen gerekirdi.
peki hafıza kartına yüklnemesini mı seçtin, telefon dosyasına baktığın mı?

Golge345

Üye
kiesten indirmedim direk telefondan wirelessla ındirdim hepsi hafiza kartına yukleniyor

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Spooft ettin Oyunlar çalışıyor mu?
Çalışıyorsa derdini anlamadım?dosyları ne yapacan?

Golge345

Üye
Calisiyor ama spoof yapcagım dosya kalmadı kalanlar gereklı olanlar kaldı geriye :D

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Peki yeni yükledin apps'lar gözükmüyor mu?
Sen en iyisi kies'ten indir

Üst Alt