KORELI TEAM'DEN YENI BIR SPOOFER(applist)ve WAVESOOFER 2.5 VE SON GUNCEL UYGULAMALAR

Sponsorlu Bağlantılar

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
KORELI TEAM'DEN YENI BIR SPOOFER(applist)ve WAVESOOFER 2.5 VE SON GUNCEL UYGULAMALAR
MERHABA ARKADASLAR,

+ SPOOFER 2.5 CIKMISTIR BIR KAC HAFTADIR ve DAHA ONCE VERILMISTIR , AMA BIR DAHA VERMEK ISTEDIM.
link:

- ARKADASLAR BU PROGRAM'da bir ilk( APPLIST) , gercekten cok basarili,sahsen ben bunu kullaniyorum,kullanimi kolay ,aslinda biraz anlatmak isterdim ,capslarla, ama zamanim yok.

PROGRAMI CALISTIR:

- :megafon:Gercekten bu programi tavsiye ederim ,bin kat wave spoofer 2.5 daha iyi.
Koreli arkadaslarimizi tesekkur ederim.
+ Bakin programi ilk actiginizda yukarda saga kosede (...) var ona tiklayin ve telefonun'da kurulmus olan uygulamalarin dosyasini secin ( @@bada applications@@) dosyasi. Tum uygulamalari ekleyip ,ustelik uygulamalarin isimi,resimi'de gozukuyor yani wave spoofer'le yaptiniginiz islemi(tek tek uygulamalari aramak filan) burada yapmiyorsunuz,daha kolay kullanimi var applist'e.Zaten bu islemegi yaptiktan sonra, yani eslesme diyebilirim cunku tek bir sefer yapiyorsunuz ve sonra wave her bagladinizda otomatik olarak tum uygulamalari eslestiriyor.
1.Liste halinde cikip spoof edeceginiz uygulamayi seciyorsunuz ve spoof deyin.
2.YENI BIR PENCERE ACILIP, (...) tiklayin ve spoof edeceginiz uygulamayi secin.
3.ilk once bastiniz ... altinda iki kare var ona tiklayin ve oyunun ismini degisterebilirsiniz ve ok basin.
4.Asagidaki sol tarafta olan iki kare kutucugu tiklayin , spoof edecektir ,bekleyin.

+ ISLEM BITTIKTEN SONRA KABLOYU CEKIN VE SONRA AYNI SEKILDE(wavespoofer'deki) gibi WAVE'IN DILINI DEGISTIRIN.

- Kesinlikle konu ALINTI DEGILDIR;(sadece spoofer 2.5 linki alintidir)tesekkur'de beklerim,:oke:
+ .zaten goreceksiniz korece filan bilmeye gerek yok bu islemi yapmak icin.
ARKADASLAR TEK BIR SORUN VAR , SPOOF ETINIZ OYUNUN DILLI ACTINIZDA KORECE OLARAK CIKACAKTIR,OYUNUN AYARLARINA GIRIP DIL SECIMINE TIKLAYIP DEGISTIRIN.
SIMDIDEN SOYLUYORUM, belki hemen dil menusu bulmayabilirsiniz, kucuk bir ugrasta bulursunuz.
BENIM ICIN SAHSEN BIR SORUN DEGIL.

- APPLIST link :

- TAMAMEN MAXICEP'E OZEL, BASKA BIR YERDE BULAMASINIZ ve LUTFEN BU KONUYU BASKA BIR FORUM'DA PAYLASMAYINIZ.
+ :megafon:Gercekten bu programi tavsiye ederim ,wave spoofer 2.5 kesinlikle daha iyi.

Koreli arkadaslarimiza tesekkur ederim.

Kesinlikle konu ALINTI DEGILDIR;(sadece spoofer 2.5 linki alintidir)tesekkur'de beklerim,:oke:

YENI OYUNLAR :

Ace Tennis 2010 Online : uygun calismasi icin TV QWERTY Remote Control uygulamasiyla spoof edin.

Let`s Golf! 2 HD
:

CyberRacing 3D :

Mr Dork! :

Shrek Forever After : The Game HD /

KWEEKIES :

ZOMBIE SLAUGHTER :

14 TANE OYUN VAR
/
Bartender
Dark Shrine
Dragonfire_Blocks
Empire Defense
FurryLegends
Fuzzies
International
Snooker Pirate
RaidSaving
Private Sheep
Speed Forge
Tehra_Dark_Warrior
The Wars
Twin_Blades
WordChaos

Adrenaline GOLF : sp.so guvenlik, sadece pipesgame 'le spoof oluyor.

Pipesgame : ( ucretsiz olarak yukleyebilirsiniz)

DOODLE GOD :

DEATH LAND 3D ( ispanyol kies'te ucresiz)

TURBO FLY 3D :

SPACE HELL :

TEHRA DARK WARIOR son versiyon ( ucretsiz oldu kies ispanyolda) :

3D TOWER BLOX : burdan : sp.so guvenlik sudoku mania ile spoof edilecek

SUDOKU MANIA :

AIRPORT : burdan

easy FTP :

3D COMPASS GPS :

JAVA OYUNLARI :

105 OYUN : burdan

LANDSCAPE GAMES
burdan

BUNNY BUSTER ( 480*800)

JAVA UYGULAMALAR :

FIREFOX :

MOBTORRENT :

TEMALAR
:

WOW tema :

TAMAMEN MAXICEP'E OZEL, BASKA BIR YERDE BULAMASINIZ ve LUTFEN BU KONUYU BASKA BIR FORUM'DA ACMAYINIZ.

• Beğen
Tepkiler: hegomania, eagle4343, İspanyol ve 6 diğerleri

senam38

Üye
arkadaşım çok güzel bir paylaşım gerçekten ama benim bi sorunum var benim tum uygulamalar OspHomeExt klasörünün içinde mudahele edemiyorum spoof yapınca başarısız oluyor neden sence ne yapmalıyım

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Arkadas , uygulamalarin nasil OspHomeExt dosyasinda bulunuyor ? normalde hafiza kartinda others(diger) dosyasinda'da ve __@@bada_applications@@__ dosyasin bulunmasi gerekiyordu.
Yazilim guncelleme yaptin mi? kullandigin yazilim hangisindir?

veev

Üye
OspHomeExt klasörü bende yok ?

Trackmania

Trackmania

Üye
Neden İçeriği siliyorsun.?

veev

Üye
bişey silmedim ama ~__@@bada_garbage@@__ diye bir klasör var

Trackmania

Trackmania

Üye
arkadas paylasimi silmisti modlar tarafndan geri dönüstülmüs.

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Trackmania kusura bakma , konuyu silmek istemedim aslinda ,bir sorun oldu

Trackmania

Trackmania

Üye
Peki dostum :oke: dikkat edersi bundan sonra inşallah :)

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
MERHABA ARKADASLAR,

+ SPOOFER 2.5 CIKMISTIR BIR KAC HAFTADIR VE BURADA VERILMEDI,ZAMANi GELMISTI,SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDEGIM,daha etkiligi calisiyor.
link:

- ARKADASLAR BU PROGRAM'da bir ilk( APPLIST) , gercekten cok basarili,sahsen ben bunu kullaniyorum,kullanimi kolay ,aslinda biraz anlatmak isterdim ,capslarla, ama zamanim yok.
Bakin programi ilk actiginizda yukarda saga kosede ... var ona tiklayin ve telefonun kurulmus olan uygulamalarin dosyasini secin ( @@bada applications@@) dosyasi. Tum uygulamalari ekleyip ,ustelik uygulamalarin isimi,resimi'de gozukuyor yani wave spoofer'le yaptiniginiz islemi burada yapmiyorsunuz(tek tek uygulamalari aramak filan),daha kolay kullanimi.Size liste halinde cikip spoof edeceginiz uygulamayi seciyorsunuz ve spoof deyin .zaten goreceksiniz korece filan bilmeye gerek yok bu islemi yapmak icin.

PROGRAMI CALISTIR:

- :megafon:Gercekten bu programi tavsiye ederim ,bin kat wave spoofer 2.5 daha iyi.
+ Bakin programi ilk actiginizda yukarda saga kosede (...) var ona tiklayin ve telefonun'da kurulmus olan uygulamalarin dosyasini secin ( bada applications) dosyasi. Tum uygulamalari ekleyip ,ustelik uygulamalarin isimi,resimi'de gozukuyor yani wave spoofer'le yaptiniginiz islemi(tek tek uygulamalari aramak filan) burada yapmiyorsunuz,daha kolay kullanimi var applist'e.Zaten bu islemegi yaptiktan sonra, yani eslesme diyebilirim cunku tek bir sefer yapiyorsunuz ve sonra wave her bagladinizda otomatik olarak tum uygulamalari eslestiriyor.
3.ilk once bastiniz ... altinda iki kare var ona tiklayin ve oyunun ismini degisterebilirsiniz ve ok basin.
4.Asagidaki sol tarafta olan iki kare kutucugu tiklayin , spoof edecektir ,bekleyin.

+ ISLEM BITTIKTEN SONRA KABLOYU CEKIN VE SONRA AYNI SEKILDE(wavespoofer'deki) gibi WAVE'IN DILINI DEGISTIRIN.

- Kesinlikle konu ALINTI DEGILDIR;(sadece spoofer 2.5 linki alintidir)tesekkur'de beklerim,:oke:
ARKADASLAR TEK BIR SORUN VAR , SPOOF ETINIZ OYUNUN DILLI ACTINIZDA KORECE OLARAK CIKACAKTIR,OYUNUN AYARLARINA GIRIP DIL SECIMINE TIKLAYIP DEGISTIRIN.
SIMDIDEN SOYLUYORUM, belki hemen dil menusu bulmayabilirsiniz, kucuk bir ugrasta bulursunuz.

- APPLIST link :

- TAMAMEN MAXICEP'E OZEL, BASKA BIR YERDE BULAMASINIZ ve LUTFEN BU KONUYU BASKA BIR FORUM'DA PAYLASMAYINIZ.
+ :megafon:Gercekten bu programi tavsiye ederim ,wave spoofer 2.5 kesinlikle daha iyi.

Kesinlikle konu ALINTI DEGILDIR;(sadece spoofer 2.5 linki alintidir)tesekkur'de beklerim,:oke:

YENI OYUNLAR :

Ace Tennis 2010 Online : uygun calismasi icin TV QWERTY Remote Control uygulamasiyla spoof edin.

Let`s Golf! 2 HD
:

CyberRacing 3D :

Mr Dork! :

KWEEKIES :

ZOMBIE SLAUGHTER :

14 TANE OYUN VAR
/

Adrenaline GOLF :

DOODLE GOD :

TURBO FLY 3D :

SPACE HELL :

TAMAMEN MAXICEP'E OZEL, BASKA BIR YERDE BULAMASINIZ ve LUTFEN BU KONUYU BASKA BIR FORUM'DA ACMAYINIZ.

yaptgın ayıptr bilgi çalmaktır arastrmadan konu acmaktır. İnsanlıga sıgmz bide uatnmadn başka yerde açmayın dıosn:off::off::bann:

--------------- Ekleme ---------------

MERHABA ARKADASLAR,

+ SPOOFER 2.5 CIKMISTIR BIR KAC HAFTADIR VE BURADA VERILMEDI,ZAMANi GELMISTI,SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDEGIM,daha etkiligi calisiyor.
link:

Bakin programi ilk actiginizda yukarda saga kosede ... var ona tiklayin ve telefonun kurulmus olan uygulamalarin dosyasini secin ( @@bada applications@@) dosyasi. Tum uygulamalari ekleyip ,ustelik uygulamalarin isimi,resimi'de gozukuyor yani wave spoofer'le yaptiniginiz islemi burada yapmiyorsunuz(tek tek uygulamalari aramak filan),daha kolay kullanimi.Size liste halinde cikip spoof edeceginiz uygulamayi seciyorsunuz ve spoof deyin .zaten goreceksiniz korece filan bilmeye gerek yok bu islemi yapmak icin.

PROGRAMI CALISTIR:

+ Bakin programi ilk actiginizda yukarda saga kosede (...) var ona tiklayin ve telefonun'da kurulmus olan uygulamalarin dosyasini secin ( bada applications) dosyasi. Tum uygulamalari ekleyip ,ustelik uygulamalarin isimi,resimi'de gozukuyor yani wave spoofer'le yaptiniginiz islemi(tek tek uygulamalari aramak filan) burada yapmiyorsunuz,daha kolay kullanimi var applist'e.Zaten bu islemegi yaptiktan sonra, yani eslesme diyebilirim cunku tek bir sefer yapiyorsunuz ve sonra wave her bagladinizda otomatik olarak tum uygulamalari eslestiriyor.

- APPLIST link :

YENI OYUNLAR :

Let`s Golf! 2 HD
:

CyberRacing 3D :

Mr Dork! :

KWEEKIES :

ZOMBIE SLAUGHTER :

14 TANE OYUN VAR
/

Adrenaline GOLF :

DOODLE GOD :

TURBO FLY 3D :

SPACE HELL :

SPOOFER 2.5 CIKMISTIR BIR KAC HAFTADIR VE BURADA VERILMEDI,ZAMANi GELMISTI,SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDEGIM,daha etkiligi calisiyor.

yaptgın ayıptr bilgi çalmaktır arastrmadan konu acmaktır. İnsanlıga sıgmz bide uatnmadn başka yerde açmayın dıosn:off::off::bann:
http://www.maxicep.com/bada-os/bada...vs-vs-spoof-yapmaa-bedava-yukleme-433174.html

MERHABA ARKADASLAR,

link:

PROGRAMI CALISTIR:

- APPLIST link :

YENI OYUNLAR :

Let`s Golf! 2 HD
:

CyberRacing 3D :

Mr Dork! :

KWEEKIES :

ZOMBIE SLAUGHTER :

14 TANE OYUN VAR
/

Adrenaline GOLF :

DOODLE GOD :

TURBO FLY 3D :

SPACE HELL :

yaptgın ayıptr bilgi çalmaktır arastrmadan konu acmaktır. İnsanlıga sıgmz bide utanmadn başka yerde açmayın dıosn:off::off::bann:
http://www.maxicep.com/bada-os/bada...vs-vs-spoof-yapmaa-bedava-yukleme-433174.html

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim birincisi, sen hic spoofer 2.5 basligi attin mi?tamam konunda var diyelim , peki applist yeni olan spoofer'den bahsettin mi?veya konun'da var mi? Son oyunlarin listesi verdigin mi?
Sadece tamam spoofer 2.5 vermissin ve gormedim sahsen , ama burada onemli konu APPLIST'ir ( koreli team'den) bunu baska bir yerde gordugun mu?
Son oyunlarin linkleri verirmiyorsun konun'da?

ASLINDA SEN AYIP EDIYORSUN , ben burda yeni bir spoofer (APPLIST) eklemek icin actigim konuyu ve sen ne diyosun..

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
Arkadasim birincisi, sen hic spoofer 2.5 basligi attin mi?tamam konunda var diyelim , peki applist yeni olan spoofer'den bahsettin mi?veya konun'da var mi? Son oyunlarin listesi verdigin mi?
Sadece tamam spoofer 2.5 vermissin ve gormedim sahsen , ama burada onemli konu APPLIST'ir ( koreli team'den) bunu baska bir yerde gordugun mu?
Son oyunlarin linkleri verirmiyorsun konun'da?

ASLINDA SEN AYIP EDIYORSUN , ben burda yeni bir spoofer (APPLIST) eklemek icin actigim konuyu ve sen ne diyosun..

bilmedgn spoofrle applstn ayni seyms gibi davranmndn belli. orda surekli gncenlenn google noteye kaytli senn bahsettgn son link var. sen oraya istedgn kdr yeni link ekle spofrn kendi listine dusmedn hic biyere dusmez. okdr ugrasmssn benm verdgm altrntf linkler spoofri actgnda sagdaki buyk icona tiklarsn en gncl surum birck linkle birlkte cikar. isin asli okdr yazmssn ugrassn eyvallh ama formda daha once verilmedi noktasi. bu spoof olayi defLarcA acldi ayni konu cestli seklde anlatldi ama hic birnde formda ilk denmedi. herkezn konlarina saygi vardir amac konu acmak degl insnlRa yardmci olmaktr.

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
BAK ARKADAS APPLIST O GOOGLE NOTE FILAN YOK VE BULAMICAN BIR YERDE, SON EKLEDIM OYUNLAR BIR KAC TANESI VAR SADECE GOOGLE NOTE ,
APPLIST degisik bir spoofer deneydisen , spoofer 2.5 gibi degildir baska turlu calisiyor ama sen kafadan sagliyorsun cunku denemedin , ve baska bir yerde link'i varsa goster bana.
BEN APPLIST KULLANIYORUM , WAVE SPOOFER 2.5 degil sende denediysen gorurdun farkliklar olduguna ama bilmeden sagliyorsun, ben hepsini denedim ve en iyisi applist' tir ,ben bunu bir korece bir sitede buldum, ve son oyunlar da ve google note 'a olmayan oyunlar , zaten o google note ispanyol bir kisinin ve zanediyorsun ki sadece o mu oyunlari upload ediyor ????haha baya bir arastir ve goreceksin baska yerlerde oyunlar ve programlar var google note'an haric ve google not'an daha guncel.

KONUMU'da KIRLETMENE HAKKIN YOK , KISKANDIYSAN BU BENIM SORUNUM DEGIL

BIRINCI SAYFADAKI, BENDEN YAPMIS OLDUGUN ALINTILARI SIL. KONUMU KIRLETME

cezalper

cezalper

Üye
Hocam bu 14 oyun demişsinde içinde neler var ?

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
yaksamlar arkadas , bu 14 oyun icerisinde sunlar var :

Bartender
DarkShrine
Dragonfire_Blocks
EmpireDefense
FurryLegends
Fuzzies
International Snooker
PirateRaid
Saving Private Sheep
Speed Forge
Tehra_Dark_Warrior
TheWars
Twin_Blades
WordChaos

nizam62

Üye
keşke gps de bada 1.0.2. için spoof edilse

omaray

Üye
resimli anlatım koysaydın çok daha güzel olurdu arkadaşım tşkler.

bu arada arkadaşlar bu oyunu letitbitten başka bi yere upload ederseniz daha hızlı iner burası resmen işkence.

Ciancarlo

Üye
Arkadaşlar Angry Birds i yükleyebilen var mı ? Ben indiriyorum fakat wave oyunları gibi çıkmıyor klasör. Onu nasıl yükleyeceğimiz bana detaylı anlatabilir misiniz ? Tıkandım kaldım. çok zevkli bir oyun HTC Desire da oynamıştım. Lütfen yardımcı olun.

taksim67

Üye
    Konu Sahibi
Angry birds su anda spoof edilemiyor maalesef, biraz daha beklememiz gerekecek , sp.so guvenlikli , sadece ucretli container ile spoof ediliyor.

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
Angry birds yüklü bir samsgun wave söylermsn

Üst Alt