Kore Malı S4 Mini Yardim.. :(

Sponsorlu Bağlantılar

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Kore Malı S4 Mini Yardim.. :(
Arkadaşlar öncelikle herkeze sa elimde kore malı s4 mini var bu cihaza normal s4 mini rom felan atılırmı root edılırmı bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim..

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Arkadaşlar öncelikle herkeze sa elimde kore malı s4 mini var bu cihaza normal s4 mini rom felan atılırmı root edılırmı bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim..
konuyu balta etmek istemem kore malını normalden farkı nedir ?

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
özellik bakımından brz daha düşük işlemci hızı ram vs bu tarz şeyler daha düşük dıştan fazla fark yok sadece daha adi parçalar kullanılmış.

El Hadimi

El Hadimi

Üye
Kardeşim Samsung üretimi ise sorun yok, Klon bir marka ise sorun var .

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan
caglar b

caglar b

Üye
Bildigim kadarıyla o cihazlara root atılmıyor, atılsa bile imei uçuyor bu yüzden oldugu gibi kullan

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan ve .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Oncelikle işlemci modeli ne Mtk dır büyük ihtimal. Tam olarak işlemci modelini bulup internetten otomatik root programını bulmasın. Rom atma ihtimalin neredeyse yok.

• Beğen
Tepkiler: agoguzhan
agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
romu bulamıcam galiba ama root ediliyor bilen biri varsa yardımcı olabilirmisiniz.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
root ediliyor ama replikadan bahsediyorsan sanmıyorum orjinal cihazsa model numarasına göre atabilirsin

agoguzhan

agoguzhan

Üye
    Konu Sahibi
Framaroot programı ile root ettim cihazımı bnm gibi arayanlar kullanabilirler herkeze kg.

ARM_TR

ARM_TR

Üye
Root mümkün rom çook zor ama imkansız değil

tugsahh32

Üye
Rom atilabilir ama iyilestirme seklinde biseyler olabilir yani birebir ugrasmak gerekiyor..