Kopya Çekerken Yakalandınız Mı Hiç?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Kopya Çekerken Yakalandınız Mı Hiç?
Ben yakalandım..! Çok kötü utanmıştım din kültürü dersinde

hidayet

hidayet

Üye
din dersindende kopya çekilirmi be abuvice

pasa

pasa

Üye
bende orta 2 de matematik dersinde yakalanmıştım ilk ve son olmuştu çok utanmıştım

depresif

Üye
Gözlerinin hastasıyım kopyaların ustasıyım 13 yıllık öğrencilik hayatımda (beden,din kültürü,tarih hariç) bütün derslerden kopya çektim yakalanmadım hiç.Sürekli kendini geliştirmek ve korkusuz olmak gerekiyor hehehe

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
aynen bende orta sonda din dersinde yakalanmıştım

çekilirmi demeyin çekilir

oteb

Üye
Ben yakalanmadım ama evvelki hafta birini yakaladım ve maalesef soruşturma başlattım...

UndeRqRo.uNd

Üye
şimdiye kadar fizik, kimya, matematik, biyoloji, edebiyat, din, felsefe,coğrafya ve diğer adını unuttuqum derslerden çektim çook şükür yakalanmadım. Sınav çıkışı bi de iyi qeçtiyse çok qüzel bi his oluyo vallahi : ))

S1FR3K1R1C1

Üye
ben iş eğitimimde yakalanmıştım

depresif

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

curunan

curunan

Üye
kopya yazardım hep ama yazdıklarım aklımda kalırdı. kağıda bakmadan hepsini cevaplardım
böyle olunca bundan sonra hep yazarak çalıştım ve gayet başarılı oldum.
şuanda 2. üniversitemi okuyorum

madmann

madmann

Üye
din yazılısına çalışmamıştım öğretmende biraz saftı çekeyim bari dedim en arka sıraya geçtim açtım kitabı bacaklarımın arasına güzel güzel çektim ama ne bileyim adam arkasını dönecek(önümde oturuyordu)5 sorunun 2sini yapabilmiştim ahhq ..doğal olarak atıldım sınavdan

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 9 2005, 09&#58;13 AM) [post=224964]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
din dersindende kopya çekilirmi be abuvice
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 9 2005, 10&#58;26 AM) [post=224985]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
aynen bende orta sonda din dersinde yakalanmıştım

çekilirmi demeyin çekilir
[/b][/quote]

zaten kopya dedigin din dersinde çekilir

şimdi bi düşünün ayni gun edebiyat dersi ve din sınavı war mesela hangisine çalışırsın edebiyata tabiki...dine de tenefüslerde kopya çakar girersin bende felsefe sınavında yakalanmıştım lise sondayken

CannYFoX

Üye
Ohoooo ben cok yakalandım bişiyde olmadı ama cekmek iibişiy değil

darkred

darkred

Üye
walla ben aklınıza gelecek her dersten kopya çektim ve baya yakalandım

lisede bi analitik geometri sınavındayken yakalandım.bide yine lisedeyken mat sınavında hocaya yakaldım hemde 4 kez.hoca birz saf ve yaşlıydı her seferinde de kandırmıştım o sınavdan 100 almıştım

cepix

cepix

Üye
Yazık ya...

SnL.dracula

Üye
hıhı bende yakalandım hemde yeni yakalandım kımya 3 sınavından vızede elıme yazı yazmıstım hoca kagıtları dagıtırken bende unuttum sol elımle kagıdı aldım o elımdede yazı vardı bır kac formul yanı analrsınız. vizeye almadı benı.

harun

Üye
ben orta 1 den lise sona kadar kopyasız sınavlara hiç girmedim hiçte yakalanmadım allah a şükür çünkü ben bu işte uzmanlaştım artık

D3N1Z

D3N1Z

Üye
ya bu konu oyle 1 zamanda gördümki daha dün yakalandım ilk defa yakalandım o da o kadar yaptım sonra tek bır soru kaldı o yazdıgım yani cevap kağıtlarının içinde yokru arkdş&#39;a bakraken yakalndım nasıl oldu bende anlamdım <span style="color:#FF0000">(aman kusen annem duymasın )</span>

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Lise 2&#39;deyim şuanda yaklaşık 5 senedir kopyasız bi lgs ve dersane denemelerine girdim okul tamamen kopya ve hiç yakalanmadım..

mAd_girL

mAd_girL

Üye
yakalanmadım zaten öyle profesyonel değiliz biz sıraya formul yazarız o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt