Kopya Çekerken Yakalandınız Mı Hiç?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla ben hiç yakalanmadım.profesyonel olduk artık

hatta kopya çekmekle kalmaz bide herkese dağıtır öle çıkarım

bide oturup tarihemi çalışacam pc oynamak dururken

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 9 2005, 05&#58;44 PM) [post=225336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yakalanmadım zaten öyle profesyonel değiliz biz sıraya formul yazarız o kadar
[/b][/quote]
haha yapma ya acıdım halinize tabi akkılıların hali bir başka oluyor formulu zaten anlasam neden kopya cekım kı onemli olan formulden sonrasını yapmak

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(D3N1Z &#064; Dec 9 2005, 05&#58;54 PM) [post=225346]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Dec 9 2005, 05&#58;44 PM) [post=225336]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yakalanmadım zaten öyle profesyonel değiliz biz sıraya formul yazarız o kadar
[/b][/quote]
haha yapma ya acıdım halinize tabi akkılıların hali bir başka oluyor formulu zaten anlasam neden kopya cekım kı onemli olan formulden sonrasını yapmak
[/b][/quote]
ey akıllı denis formülü anlamadıgımızdan değil heralde o kadar cok formulu ezberleyince doal olarak birbirine giriyo en karışık olanları yazıoz hıh

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
şişsşsşttt atışmayın bakiym

Caine

Caine

Üye
ciddi diyorum ki; kopya çekerken yazdığım kağıtlara okuya okuya anlaya anlaya yazdığımdan dolayı hiç doğru düzgün lazım olmadı

2. üniversiteyi son sınıfda bırakdım ama bu yıl inşallah 3. yü okumaya niyetliyim

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Ders ço&#287;rafya lise 2. s&#305;n&#305;f yanl&#305;&#351; hat&#305;rlam&#305;yorsam.S&#305;nav sorular&#305; al&#305;nm&#305;&#351;.7 soru var her bir bölge için 1 soru ve ben netten bölgelerin özelliklerini A4 ka&#287;&#305;tlara print ettim.Elimde 7 tane A4 ka&#287;&#305;t hepsinden kopya çekerek son soruya kadar geldim hocaya çakt&#305;rmadan Zaten birazda kör dü Neyse onuda cevaplad&#305;ktan sonra ka&#287;&#305;d&#305; vermek üzere hocan&#305;n masas&#305;na ilerken ka&#287;&#305;tlar&#305;n biri pantolana tak&#305;larak hepsinin de&#351;ifre olmas&#305;na yard&#305;mc&#305; oldu:) Eee tabikide bizde o dersten bütünlemeye kald&#305;k ama onda ak&#305;lland&#305;m küçük ka&#287;&#305;tlara yazm&#305;&#351;t&#305;m ehuheuhe

damadada

Üye
bıraz inek bır öğrencıyım galıba 4.sınıfa gelmıs okul hayatını sonlandırmakuzere bır ınsan olarak hıc cekmedım vecekemezdım bazıları sacma dıyecek ama benım prensıbım emeksız kazanç hep husran getırıyor yanlıs anlasılmasın bıbenım gorusum kımse katılmayabılır sadece acıklama getırmek ıstedım kalın saglıcakla

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Valla hacı aslında doğru söylüyorsun buna en büyük örnek benim.Ortaokula kadar bende öyle idim ama sonradan bozuldumKopya ile Anadolu lisesini teşşekür ile bitirdim ama ÖSS de hüsran

damadada

Üye
yoo aslında bunu demekıstemedım sadece hayatın bellıbır evresınde sızden sökesöke cıkıyor bubelkı maddı olur belkı manevı belkıde senınkıgıbı öss darılmadınız inşallah
buarada inşallah genç yaştada haca gıderım hacı lafınızı övgü olarak alıyorum üstume

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
1 sınav daha kazasız belasız geçti bugün..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt