Köprüde muhabbete 62 TL ceza

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Köprüde muhabbete 62 TL ceza
Köprü üzerindeki yaya kaldırımında duran vatandaşa, yaya trafiğini engellediği gerekçesiyle 62 TL ceza kesildi.

Rize’nin Ardeşen İlçesi’nde köprü üzerindeki yaya kaldırımında duran Mehmet Terzi’ye, yaya trafiğini engellediği gerekçesiyle 62 TL ceza kesildi.

İddiaya göre önceki sabah trafiğin en yoğun olduğu Atatürk Caddesi Dolana Deresi üzerinde bulunan köprüde meydana gelen olay şöyle gelişti: Köprünün kaldırımında arkadaşıyla sohbet eden Terzi, trafik polisleri tarafından uyarıldı.

Terzi, “Öncelikle trafiği siz normal hale getirin, ben ne yapıyorum ki, arkadaşımla duruyorum. Burası yaya geçidi dursam ne olur?” cevabını verdi. Terzi, ayrıca “Yaya kaldırımlarına park edilmiş, trafiği tıkayan araçlara bir şey demiyorsunuz da bize neden yasak koyuyorsunuz?” diye polise tepki gösterdi.

Polis memuru da “İşimi bana sen mi öğreteceksin?” dedikten sonra Terzi’yi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü. Burada yapılan işlemlerin ardından Terzi’ye Kabahatler Kanunu uyarınca “yaya trafiğini aksattığı” gerekçesiyle 62 TL para cezası kesildi. Terzi, “Bir polis memuru bana sinirlendiği için ceza kesilemez. Böyle bir cezaya Türkiye’de ilk kez şahit oldum. Yasal yollarla tüm haklarımı arayacağım ve mahkemeye vereceğim” dedi.

• Beğen
Tepkiler: Necmati ve Tuba.Erva

OğuzcanAbi

Üye
buda mı olacaktı :ehe

Utku

Utku

Üye
yuhh......!!!

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Rize’nin Ardeşen İlçesi’nde köprü üzerindeki yaya kaldırımında duran Mehmet Terzi’ye, yaya trafiğini engellediği gerekçesiyle 62 TL ceza kesildi.
yaya trafiği :kop:

arslansem

arslansem

Üye
Bu Rizeliler yok mu bu Rizeliler :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Yaya kaldırımlarına park edilmiş, trafiği tıkayan araçlara bir şey demiyorsunuz da bize neden yasak koyuyorsunuz?
dogru demıs helal=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...