Koonooz Facebook Hd Browser V1.02[0] S^3^4 Anna Belle Signed

• 23 Eylül 2013
  • 3039 Okunma
  • 20 Cevap

1. KOONOOZ Facebook HD Browser v1.02(0) S^3^4 Anna Belle Signed Retail flav12

< Resmi açmak için tıklayın >

Facebook HD Tarayıcı dokunmatik cihazlar için optimize Yüksek Kalite Facebook HTML5 sürümü, tarama izin nihai uygulama, bu Nokia cihazı için Facebook en iyi getiriyor olacak ve arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz, News Feed görmek , Duvarlar, Fotoğraf ve çok daha fazlası ...
    Tarama Facebook Nokia cihazınızda her zamankinden daha kolay olacaktır.

Yazan: asigsasi

Koonooz Facebook Hd Browser V1.02[0] S^3^4 Anna Belle Signed İndir

2. teşekkürler

asigsasi bunu beğendi.
  3. yenilikler neler acaba....

4. alt bar küçültülmüş biraz hızlanmış belli ki performans iyileştirmesi yapmışlar çok kullanışlı olmuş vazgeçilmezim...:)

asigsasi bunu beğendi.
  5. teşekkürler :)

arslanla bunu beğendi.
  6. birkaç yenilik daha var mağazadan baktım. Resim yükleme özelliği, performans iyileştirmeleri, kullanıcı arayüzü optimizasyonu yeni sürümün değişiklikleri...

asigsasi bunu beğendi.
  7. teşekkürler

8. resim yükleme olayı aktifleşmiş
    tarayıcı desteklemiyor sorunu yok, elinize sağlık
    birde anlık iletilerde ses olayı olsa süper olucak

9. Birde yatık ekran olayı çalışşa güzel olacak yine de teşekkürle

arslanla bunu beğendi.
  10. Teşekkürler hakkaten yatay mod da eklense harika olucak yapması zor değil.

arslanla bunu beğendi.
  11. kardesjm c6 01 imde cok kasiyo nedendır acaba

12. kardeş çok teşekkür ederim.daha yüklemeye çalıştım ama düzgün çalışmamıştı şimdi düzgün çalıştı sağol :)

13. Arkadaşlar bu programı yazan arkadaş kim nerde bu arkadaş programı yatay ve zom eklemesi lazım yazı yazarken sıkıntılı birkere şu yaşlı ve sahipsiz nokia ya kaldık kamerasının yüzünden bukadar program fakiri olduğunu anlayamadım aldım ben inanıyorumki diğer işletim sistemindeki telefonları alanlar bu kadar sansız değillerdir.

14. tesekkürlerr

15. Tam da böyle program arıyordum çok sağol kardeş. Fakat şuan 1.50 sürümü mağazada mevcut, fakat güncelleyemiyorum programı. Nasıl en güncel sürümünü indirebilirim?

16. Vay be 1.50 sürümü gelmiş mağazaya hem de yatay ekran özelliği eklemişler ancak eski sürümden güncelleme yapamıyoruz malesef, ben de bendekini silip 2 tlye alayım bari programı gerçekten değer bu programa hayatımız facebook :) adamlar yapıyor ve güncellemelerle de destekliyorlar, kredi kartı olanlar bence destek çıkmalıyız bu adamlara

17. çok güzel olmuş teşekkürler

18. 1.50 lazımmm =)) biraz kasıyor sanki

Yüklüyor...
21/11/2018 - 00:27