KOONOOZ Facebook HD Browser v1.01(6) S^3^4 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

toprak00

toprak00

Üye
KOONOOZ Facebook HD Browser v1.01(6) S^3^4 Anna Belle Signed Retail flav12

Facebook HD Tarayıcı dokunmatik cihazlar için optimize Yüksek Kalite Facebook HTML5 sürümü, tarama izin nihai uygulama, bu Nokia cihazı için Facebook en iyi getiriyor olacak ve arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz, News Feed görmek , Duvarlar, Fotoğraf ve çok daha fazlası ...
Tarama Facebook Nokia cihazınızda her zamankinden daha kolay olacaktır

YENİLİKLER

-konum belirleme desteği-ekleyin
-Sabit tasarrufu giriş & passworld
-küçük hata düzeltmeleri
hmm gzelde nasıl ıdryrz oyunu ..
yanı faceyı

toprak00

toprak00

Üye
KOONOOZ Facebook HD Browser v1.01(6) S^3^4 Anna Belle Signed Retail flav12

Facebook HD Tarayıcı dokunmatik cihazlar için optimize Yüksek Kalite Facebook HTML5 sürümü, tarama izin nihai uygulama, bu Nokia cihazı için Facebook en iyi getiriyor olacak ve arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz, News Feed görmek , Duvarlar, Fotoğraf ve çok daha fazlası ...
Tarama Facebook Nokia cihazınızda her zamankinden daha kolay olacaktır

YENİLİKLER

-konum belirleme desteği-ekleyin
-Sabit tasarrufu giriş & passworld
-küçük hata düzeltmeleri
ilk sayfada link var
pekı kardesık tlfona nasıl flas atlırm blyrmsn n 8

alpersavasbjk

alpersavasbjk

Üye
teşekkürler !

bukre

bukre

Üye
her girişde e posta ve şifre istemeden ,açık bırakma özelliği yok mu?

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
her girişde e posta ve şifre istemeden ,açık bırakma özelliği yok mu?
var tabi. Ama yeni sürümde. Forumda mevcut 1.5.2ben bu sürümüde kullanmıştım yalnız. Sürekli acık kalıyordu. Sen yeni sürümü birde dene

• Beğen
Tepkiler: bukre
bukre

bukre

Üye
var tabi. Ama yeni sürümde. Forumda mevcut 1.5.2ben bu sürümüde kullanmıştım yalnız. Sürekli acık kalıyordu. Sen yeni sürümü birde dene
bilgilendirme iöç
me

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

bukre

bukre

Üye
telefonun azizliği yeni fark ettim kusura bakmayın :( sadece bilgilendirme için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: İbrahimTR

kutsi1977

Üye
603 de kasıyo bu program

kutsi1977

Üye
aynen 1.05.2 yükledim kasıyo bakıyorumda şöyle iyi bi face uygulaması yapamadılar gitti,android kullanıcıları tıkır tıkır kullanıyolar androidi beğenmezken şimdilerde sıcak bakıyor oldum bende

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
aynen 1.05.2 yükledim kasıyo bakıyorumda şöyle iyi bi face uygulaması yapamadılar gitti,android kullanıcıları tıkır tıkır kullanıyolar androidi beğenmezken şimdilerde sıcak bakıyor oldum bende
bende 603 kullanıyorum sorun yok hatta sınırsız internet hızı düşük olmasına ragmen

marist

marist

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt