KONU HORTLATMAK / Eski Konulara Mesaj Yazmanın Serbestlik Sınırı

Sponsorlu Bağlantılar

remixtik

remixtik

Üye
vay soğol abi ya örendik

sedat_17

sedat_17

Üye
En sinir oldugum seydir aynı seyi 40 defa farklymıs gibi koyuyorlar hele s60 oyun bolumundekı wwe denen oyunu habire koymaları gına getirdi bu gibi uyelere uyarı iyi gelir :)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Teşekkürler

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
bunu bilmek güzel oldu teşekkürler

T3rM1N4t0rs

T3rM1N4t0rs

Üye
saol

u_cosar

u_cosar

Üye
bilgi için saol

Starsley

Güzel bi anlatım böylece sınırları da ögrenmiş oluyorsa

ayse sena

Üye
hımm teşekkürler öğrenmiş oldum :)

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
tşkrl

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler... abi

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
çok gerekli bir bilgilendirme olmuş ata...
verdiğin örneklerdeki gibi hortlamalar yasak olmalı evet....
ama ben şimdilerde sitenin en başından başladım konu hortlatmaya
benim yazdıklarım şuan buluşmalar bölümü.. yazıyorum çünkü ben daha yeni takılmaya başladım sitede ama ordaki buluşmalar 2010da yapılmış ama üyeler hala burdalar o yüzden onların resimleri için yorumlar yazıyorum... çünkü milleti tanımaya çalışıyorum ki bugün sen gördün zaten senin buluşma konuna da yazdım...bu tarz hortlatmanın zararı yok umuyorum:naughty:....
mesaj sayım artsın diye bi derdim yok rütbeyle bi derdim yok ama hoş kutlaması güzel oluyor:islik
benim amacım forumun her yerinde olmak bunun için ''YORUM YAZILABİLECEK, YORUMLAMAK İSTEDİĞİM'' her konuya bişeyler yazıyorum...
dediğiniz gibi tarihe bakıyorum saçma olmucaksa yazıyorum:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Şu son günlerde hoşgeldin bölümünde ve kutlama bölümünde konular gereksiz şekilde hortlatıldığından dolayı bu konuyu tekrar gündeme getirmeyi düşündüm.

Astrosman

Astrosman

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler

Hasan

Üye
Şu son günlerde hoşgeldin bölümünde ve kutlama bölümünde konular gereksiz şekilde hortlatıldığından dolayı bu konuyu tekrar gündeme getirmeyi düşündüm.

Hoşgeldin bölümünde konuları kilitlemek için belli bi süre olabilir örneğin bi konu açıldı 20 gün sonra kilitlensin:oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Mesaj sayısını arttırmak için konu hortlatanlardan nefret ediyorum.

Hasan

Üye
ben bi gereksiz mesajlar bölümünde hortlattım bi de oyunlar bölümünde ama vazgeçtim artık yapmıyorum rütbeyi önemsemiyorum