Konu açıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Konu açıyorum
O resme bakıp içleri sızlayacağına gelip siyasi yorum atıyor. Cidden buradaki bir kaç kişiye baya bir şey diyip forumu bırakasım geliyor artık.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll, H0lligan ve KAYIP-ADAM

Baydırman

Baydırman

Moderator
O resme bakıp içleri sızlayacağına gelip siyasi yorum atıyor. Cidden buradaki bir kaç kişiye baya bir şey diyip forumu bırakasım geliyor artık.
Nasıl bir resim. Özelden atar mısın?

Baydırman

Baydırman

Moderator
Özelden atmama gerek yok
https://www.maxicep.com/forum/konu/bu-fotograf-insanligin-kiyametidir.958324/

İlk mesajdı ama düzeltilmiş, ben gördüm ilk attığı mesajı ama uzatmak istemedim konuyu
Suriyeli bebek :(
Özelden atmama gerek yok
https://www.maxicep.com/forum/konu/bu-fotograf-insanligin-kiyametidir.958324/

İlk mesajdı ama düzeltilmiş, ben gördüm ilk attığı mesajı ama uzatmak istemedim konuyu
boş ver takılma :good:

H0lligan

Üye
ilk mesaji bende gormusdum biseler yazacakdim vazgecdim sonra duzenledigini gordum soylediginin arkasinda bile durmuyor kafa ortada tartismak biyere varmaz

Baydırman

Baydırman

Moderator
ilk mesaji bende gormusdum biseler yazacakdim vazgecdim sonra duzenledigini gordum soylediginin arkasinda bile durmuyor kafa ortada tartismak biyere varmaz
Yöneticiler düzenlemiştir.

KAYIP-ADAM

Üye
Şimdi anladim. :/
Yanlış anlasilmaya mahal verdi :/
Adamın mesajın düzenlendiginden bile haberi yoktur belki
yönetici düzenlese , yönetici düzenledi diye altında yazmazmıydı ?

Baydırman

Baydırman

Moderator

H0lligan

Üye
Şimdi anladim. :/
Yanlış anlasilmaya mahal verdi :/
Adamın mesajın düzenlendiginden bile haberi yoktur belki
konudan hicmi bildirim gelmedi hic mi tekrar girmedi konuya sanki neyse tartismaya donuyor gibi bi sekilde konuya tekrar girmisdir uzatmayalim bence :naughty:

Baydırman

Baydırman

Moderator
konudan hicmi bildirim gelmedi hic mi tekrar girmedi konuya sanki neyse tartismaya donuyor gibi bi sekilde konuya tekrar girmisdir uzatmayalim bence :naughty:
Tartışmak kural ihlali değil. Şu an tartışmıyoruz ayrıca. O şahsı da bana savundurdun ya ne diyeyim sana. :bilmm

KAYIP-ADAM

Üye
siz tartışın.

Üst Alt