[Konami] Pro Evolution Soccer 2011 v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

awaza çiya

Üye
teşekkürler kardeş :)

Jan

Jan

Üye
Rica ederim :)

Raso66

Raso66

Üye
bi transfer yapabilsek varya :)

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Sorma transfer e gerek yok oyunda değişiklik yapabilsek oyuncunun ismini değiştir al sana transfer ama yapan uğraşan yok bende program olsa yaparım en azından uğraşırım :/ belki biri yapar diye bekliyoruz..

Raso66

Raso66

Üye
inşallah bi yapan olur çok güzel olur

Jan

Jan

Üye
İnşallah :(

Raso66

Raso66

Üye
Rf 2010 hd de kadrolar hep yanlış mesala oda düzeltilse keşkeArkadaşlar şu oyuna biri baksın ya futbolcu isimleri yazılamaz mı :(

• Beğen
Jan

Jan

Üye
Ah raso ahh benim derdimi açtın gene :D

• Beğen
Tepkiler: Raso66
Raso66

Raso66

Üye
:) sorma yaa telde oynadığım tek futbol oyunu ah bi kadroları düzenleyebilseydik :)

• Beğen
Jan

Jan

Üye
yusuf1111 alacağın olsun bi değişiklik yap dedik pes2011 de yapmadın :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
beyler, bütün kupaları aldım bütün ligleri oynadım, uefa şampiyonlar ligi ve uefa europa ligini de oynadım ama oyunda uefa bölümünde uefa super lig yok kupalar bölümünde 3 kupa var 2sini aldım ama uefa super lig yok nerede acaba? Bulamadım :angry:

Metin MF

Metin MF

Üye
beyler, bütün kupaları aldım bütün ligleri oynadım, uefa şampiyonlar ligi ve uefa europa ligini de oynadım ama oyunda uefa bölümünde uefa super lig yok kupalar bölümünde 3 kupa var 2sini aldım ama uefa super lig yok nerede acaba? Bulamadım :angry:

Bende de yok ya ama nedense androidteki pes 2011'de var

Raso66

Raso66

Üye
Attığım linkte süper kupa ve birçok kupa lig mevcut

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Attığım linkte süper kupa ve birçok kupa lig mevcut
şuan bendeki pes 2011 de bütün lig kupalarını vs aldım ben, umarım verdiğiniz linkteki dosya oyuna zarar vermez! :bilmm

Son düzenleme:
Raso66

Raso66

Üye
şuan bendeki pes 2011 de bütün lig kupalarını vs aldım ben, umarım verdiğiniz linkteki dosya oyuna zarar vermez! :bilmm
Hayır kupa kayıtlarına zarar vermez sadece orda anlattıklarımı yapın oyunu sakın silmeyin sadece main.bin i mevcut yere yapıştırın oyun kuruluysa tekrar kurmayın

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Hayır kupa kayıtlarına zarar vermez sadece orda anlattıklarımı yapın oyunu sakın silmeyin sadece main.bin i mevcut yere yapıştırın oyun kuruluysa tekrar kurmayın
hemen deniyorum :eller:

Jan

Jan

Üye
Biri Şampiyonlar Ligi diğeri Uefa Ligi birde Süper kupa var Not: Süper kupa tek maçlık olduğu için lig halinde veya grup lu değil 3 tane kupa mevcut arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Biri Şampiyonlar Ligi diğeri Uefa Ligi birde Süper kupa var Not: Süper kupa tek maçlık olduğu için lig halinde veya grup lu değil 3 tane kupa mevcut arkadaşlar..
o zaman arkadaşın verdiği linktekini kurmaya gerek yok :ünlem: ben sadece uefa super cup için istiyordum ama olmadı...
o zaman arkadaşın verdiği linktekini kurmaya gerek yok :ünlem: ben sadece uefa super cup için istiyordum ama olmadı...

• Beğen
Raso66

Raso66

Üye
3 değil 4 tane libortodores kupasıda mevcut

Üst Alt