Kokulu Pc oyunları Geliyor :D

• 26 Nisan 2011
  • 3083 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Teknoloji geliştikçe sanal oyunlar da iyice gerçeğe yakınlaşmaya başlıyor. Çok yakında odaları barut kokusu dolduracak!
    < Resmi açmak için tıklayın >

Geleceğin bilgisayar oyunları, özel bir aparat sayesinde örneğin bir savaş oyununda çatışma sırasında oyunun oynandığı odaya barut kokusu verilebilecek.
    İngiliz Savunma Bakanlığı tarafından geliştirilen ve 5 yıl sonra satışa sunulacak &#8220;Koku Dağıtım Sistemi&#8221; içindeki hava boşluklarından 8 ayrı koku verebilecek.

Yazan: Tuncay.erol
    jejep ve Cezzbedici3 bunu beğendi.
  2. yakında oyuna biz girecez :ehe

Tuncay.erol bunu beğendi.
  3. Oyunda bize gircek :D

4. yuhhh tövbe tövbe:d:

5. Vay be süper olur böyle bişey yaparlarsa:ehe

6. gamer filmini izledinizmi öyle olmasına az kaldı valla

7. 96'da sun monitörler kokulu ekran üreticekti.Her hangi bir sayfayı açınca kokusu yayılcaktı ama yalan oldu.
    Yıllarca Sony Ericsson Bluetooth Araba'yı beklemiştim ha bu gün ha yarın piyasada olur diye.şimdiyse sadece resmine bakıyorum.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Çok önceden duyduğum haberler söylentiler yeni yeni gerçekleşiyor,heral de teknolojiyi fazla ileriden takip etmişim.

8. koca adamlarsınız oyun mu oynucaksınz :ehe

9. Oyun için evini arabasını satan koca koca adamlar varken bizim yaptığımız gayet masum kalıyor:ehe

10. Oda doru ama siz kocaman olmuşsunuz :ÇD:D:D

11. Biraz öyle olduk galiba:ehe

12. oyundaki kahramanımız gaz kaçırırsa :naughty: :d:

13. Bu koku işini askıya alalım o zaman:ehe

14. ufff sabırsızlıkla bekliyorum 3 boyutlu olan crysis 2 oyununda bile heycan yaparken bunu nasıl oynarım bilmem artık :ehe

15. Yok artık..

16. ev savaş cephesine döner o zaman:naughty::ehe:ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 15:20