Kod Adı Glee!

 • 26 Eylül 2013
 • 1221 Okunma
 • 20 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Sızıntı kaynağı evleaks tarafından yeni bir cihazın kod adı sızdırıldı, Glee. Şuan için alt segment müzik odaklı bir lumia cihaz olacağı tahmin ediliyor.
   


  Yazan: Bay H
  m542tf ve bulutsuzgece bunu beğendi.
 2. Haber için teşekkürler.
  XpressMusic özellikleri taşıyan alt seviye bir Lumia olacak deniyor.
  Şu an için bir ekran görüntüsü yok.
  Bakalım nasıl bir şeymiş ;)
   
 3. bence tahminimizin dışında farklı bir tasarımla gelecektir.
   
 4. Ses kalitesi güzel olursa iyi olur.
   
 5. Nokia resmen seriye bağladı hadi bu hızları guncellemelerede bekleriz
   
  skynet bunu beğendi.
 6. Sağlam bir müzik cihazı gelse iyi olacak zira şuan piyasada HTC'nin Beats Audio'sunun üzerine yok gibi görünüyor
   
  skynet bunu beğendi.
 7. Haber için teşekkürler.
   
 8. Nokia 5800dan müzik telefonu yapamadı, telefonun kendi hoparlörü o kadar temiz ve net ses sunuyor ki, anlatamam.. Zaten 920nin ses kalitesi bana berbat geliyor, kulaklık desen ilk günden sonra takmadım bile. 5800 hoparlörü + kulaklığı ile 3 yıldır devam. Dışarıda 5800ı yanımdan ayırmam zaten. O yüzden xm özellikli lumia şart.

  htc beats audio özelliğini de denedim kendi kulaklığı ile, ses güzel temiz, baslar da yeterli ama 5800daki tadı ve netliği vermiyor arkadaş:D
   
  ON9 bunu beğendi.
 9. Bendede vardı Nokıa'nın eski xpres music telefonu gerçekten güzeldi müzik için..Tasarımıda hoşuma gidiyordu.Hala duruyor :D Nokıa'dan gene güzel birşeyler bekliyorum
   
 10. 920 bence yeterli. Olmadı sağlam bir kulaklık ve Nokia'nın mini 39 liralık hoparlörü müzik olayını gayet ucuza getirebilir. :P. O da olmadı evimde zaten 4 + 1 sağlam hop. sistemim var. Ucunu telefonun kulaklık girişine taktığımda müthiş ses alabiliyorum. ;)
   
 11. 5800 ses kalitesini versin yeter. :tşk:
   
 12. 920nin hoparlörü yetersiz.Bi grup içinde son ses açıldığında bile tam duyulmuyor.Bu konuda çok geride ben hiç memnun değilim o yüzden Nokıa'nın çıkardığı hoparlörlerden almayı düşünüyorum.
   
 13. haber için :tşk:
   
 14. bence Nokia'nın en güzel müzik telefonu 3250
   
 15. Telefonun ses çıkışı idare etse de genellikle 3 sene önce aldığım SONY NWD-B103 mp3 çaları kullanıyorum sesi daha güzel veriyor :yuru
   
 16. Ben pek anlamam telefonda da muzik dinlemem zaten fakat sırf denemek icin lumia925'in kulakligini takip nokia zil sesini ses seviyesi 25'te actim ses kaliteliydi ve yanimda konuşanlari duyamayacak kadar yuksekti.
   
 17. Kulaklık konusunda Nokıa gayet iyi abi.Dediğiniz gibi ben ses seviyesini 22e hatta 20 ye çekiyorum halk otobüsünde etrafımdakiler duymasın diye :D ama normal kulaksızken hoparlör gucu yetersiz
   
 18. lumia920 için geçerli olabilir ama lumia925 gayet yeterli ve kaliteli ses veriyor. Ben öyle Çin malı telefonlar gibi bangır bangır ses de istemem rahatsız olurum.
   
 19. Aynen katılıyorum. Hatta 5.1 ses sistemi koyamazlar minicik telin içine. Gereksiz buluyorum abartı sesi zaten. Bu durumda benim için 920 de fazlasıyla yeterli geliyo.
   
 20. Tweti bende gördümde anlam verememiştim :D
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 02:55