Haber Kod Adı Glee!

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
Kod Adı Glee!

Sızıntı kaynağı evleaks tarafından yeni bir cihazın kod adı sızdırıldı, Glee. Şuan için alt segment müzik odaklı bir lumia cihaz olacağı tahmin ediliyor.

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve bulutsuzgece

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler.
XpressMusic özellikleri taşıyan alt seviye bir Lumia olacak deniyor.
Şu an için bir ekran görüntüsü yok.
Bakalım nasıl bir şeymiş ;)

braayn

braayn

Üye
bence tahminimizin dışında farklı bir tasarımla gelecektir.

fk555897

fk555897

Üye
Ses kalitesi güzel olursa iyi olur.

sekajmer

sekajmer

Üye
Nokia resmen seriye bağladı hadi bu hızları guncellemelerede bekleriz

• Beğen
Tepkiler: skynet
umutgidik

umutgidik

Üye
Sağlam bir müzik cihazı gelse iyi olacak zira şuan piyasada HTC'nin Beats Audio'sunun üzerine yok gibi görünüyor

• Beğen
Tepkiler: skynet
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Haber için teşekkürler.

PureFood

PureFood

Üye
Nokia 5800dan müzik telefonu yapamadı, telefonun kendi hoparlörü o kadar temiz ve net ses sunuyor ki, anlatamam.. Zaten 920nin ses kalitesi bana berbat geliyor, kulaklık desen ilk günden sonra takmadım bile. 5800 hoparlörü + kulaklığı ile 3 yıldır devam. Dışarıda 5800ı yanımdan ayırmam zaten. O yüzden xm özellikli lumia şart.

htc beats audio özelliğini de denedim kendi kulaklığı ile, ses güzel temiz, baslar da yeterli ama 5800daki tadı ve netliği vermiyor arkadaş:D

• Beğen
Tepkiler: ON9
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bendede vardı Nokıa'nın eski xpres music telefonu gerçekten güzeldi müzik için..Tasarımıda hoşuma gidiyordu.Hala duruyor :D Nokıa'dan gene güzel birşeyler bekliyorum

suyunsesi

suyunsesi

Üye
920 bence yeterli. Olmadı sağlam bir kulaklık ve Nokia'nın mini 39 liralık hoparlörü müzik olayını gayet ucuza getirebilir. :P. O da olmadı evimde zaten 4 + 1 sağlam hop. sistemim var. Ucunu telefonun kulaklık girişine taktığımda müthiş ses alabiliyorum. ;)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
5800 ses kalitesini versin yeter. :tşk:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
920 bence yeterli. Olmadı sağlam bir kulaklık ve Nokia'nın mini 39 liralık hoparlörü müzik olayını gayet ucuza getirebilir. :P. O da olmadı evimde zaten 4 + 1 sağlam hop. sistemim var. Ucunu telefonun kulaklık girişine taktığımda müthiş ses alabiliyorum. ;)

920nin hoparlörü yetersiz.Bi grup içinde son ses açıldığında bile tam duyulmuyor.Bu konuda çok geride ben hiç memnun değilim o yüzden Nokıa'nın çıkardığı hoparlörlerden almayı düşünüyorum.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için :tşk:

byibo

byibo

Üye
bence Nokia'nın en güzel müzik telefonu 3250

skynet

Üye
Telefonun ses çıkışı idare etse de genellikle 3 sene önce aldığım mp3 çaları kullanıyorum sesi daha güzel veriyor :yuru

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben pek anlamam telefonda da muzik dinlemem zaten fakat sırf denemek icin lumia925'in kulakligini takip nokia zil sesini ses seviyesi 25'te actim ses kaliteliydi ve yanimda konuşanlari duyamayacak kadar yuksekti.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben pek anlamam telefonda da muzik dinlemem zaten fakat sırf denemek icin lumia925'in kulakligini takip nokia zil sesini ses seviyesi 25'te actim ses kaliteliydi ve yanimda konuşanlari duyamayacak kadar yuksekti.
Kulaklık konusunda Nokıa gayet iyi abi.Dediğiniz gibi ben ses seviyesini 22e hatta 20 ye çekiyorum halk otobüsünde etrafımdakiler duymasın diye :D ama normal kulaksızken hoparlör gucu yetersiz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kulaklık konusunda Nokıa gayet iyi abi.Dediğiniz gibi ben ses seviyesini 22e hatta 20 ye çekiyorum halk otobüsünde etrafımdakiler duymasın diye :D ama normal kulaksızken hoparlör gucu yetersiz
lumia920 için geçerli olabilir ama lumia925 gayet yeterli ve kaliteli ses veriyor. Ben öyle Çin malı telefonlar gibi bangır bangır ses de istemem rahatsız olurum.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
lumia920 için geçerli olabilir ama lumia925 gayet yeterli ve kaliteli ses veriyor. Ben öyle Çin malı telefonlar gibi bangır bangır ses de istemem rahatsız olurum.

Aynen katılıyorum. Hatta 5.1 ses sistemi koyamazlar minicik telin içine. Gereksiz buluyorum abartı sesi zaten. Bu durumda benim için 920 de fazlasıyla yeterli geliyo.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Tweti bende gördümde anlam verememiştim :D

Üst Alt