Telefon Tavsiyesi Klavyeli yedek telefon alacağım. Hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Klavyeli yedek telefon alacağım. Hangisi
Klavyeli telefon almak istiyorum yedek telefon olarak biraz da heves.
Şimdilik aklımda Nokia asha 302 veya ikinci el bold 9700 var. Bu ikisi arasında hangisi iyidir.?? Veya baska tavsiye varmı bütçe max 300

UpOneTR

UpOneTR

Üye
klavyelilerde en iyisi blackberry bence nedenini bilmiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: heathrow
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce hiç kullanmadım:) sebebini acıklar mısınız neden :)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
300-350 tlye nokia e7 bulabilirsin dostum klavyesi çok rahat

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
E7 işlemci olarak zayıf kalmaz mı

ismail

ismail

Üye
Klavyeli telefonda ne beklediğine bağlı.
2 yıl 7 aydır Nokia E63 kullanıyorum. birkere yıkandı onlarca kez yere düştü ama bişey olmadı. geçen gün zorlamaya bağlı olarak yan taraftaki hafıza kartı girişindeki plastik koptu sadece :) Bide ben tuşlar çıkmalı mı birleşik mi diye denerken ctrl tuşunu kırdım :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Stabillik, şarj, facebook, Whatsapp, müzik, mesaj yazmak

ismail

ismail

Üye
hmm E63 whatsappta smiley listesi açılırken kasıyo biraz :D o yüzden önermiyorum :D bide facebook uygulaması nokiada iyi sayılmaz :D

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Asha da aynı sekilde mi

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry mi almak lazım

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
E7 işlemci olarak zayıf kalmaz mı

Kalmaz 680 mhz arm11 işlemci var her işte çok rahat şekilde yetiye şarjı uzun gidiyo klavyesi aşırı rahat çok güzel bir facebook uygulaması yok ama facebook java uygulaması yetiyo cihazın malzemesi de kaliteli şık bi cihaz hem az çok oyun cart curt uygulama falan da mevcut senin yerinde olsam nokia e7 alırdım

Stabillik, şarj, facebook, Whatsapp, müzik, mesaj yazmak

e7 symbian işte hafif hafif ara ara kasmalar olur ama inan seni engelleyecek rahatsız edecek kasmalar değil bunlar, klavyesi sayesinde yazışmaktan zevk alıcaksın, şarjı çok iyi internet bağlantın sürekli açık olduğu halde 1 günü ekran parlaklıgı sonuna kadar acık sekilde rahat götürürsün interneti hiç kullanmadıgın zaman 3 gün civarı gider, müzik konusunda kulaklık ses cıkısı kaliteli güzel işte dogru durust bı face uygulaması yok ama ben anlık sohbet için facebook java uygulamasını kullanıyorum sayfalarda gezinmek içinse tarayıcıyı kullanıyorum facebook uygulamasının olmamaması bana pek de zorluk çıkarmadı

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Oyun uygulama ihtiyacim yok lg g2 telefonumun yanına yedek hattım icin ve dediğim gibi heves için alıcam daha önce n8 kullandım pişman etti e7 ninde ondan farkli olacagini hic sanmam

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
1. E72/ E6
2 bb curve
3.ASHA yeni seri yada çift hatlı
4 samsung 2 inç ve altı alanlar cok sağlam

• Beğen
Tepkiler: TeAmo42
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Oyun uygulama ihtiyacim yok lg g2 telefonumun yanına yedek hattım icin ve dediğim gibi heves için alıcam daha önce n8 kullandım pişman etti e7 ninde ondan farkli olacagini hic sanmam

O zaman temiz bir E72 tavsiye ederim çok güzel şık bir cihaz.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Aslında E72 mantıklı fiyatıda çok uygun. Bold ile arasında hangisi iyidir

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Bold serisi güzel ama blackberry çok sıkıcı, facebook uygulaması wifi ile çalışıyor net paketinle giremiyosun falan gibi saçma sapan şeyleri var ama e72 dümdüz cihaz symbian zaten hem şık hem de malzeme olarak kaliteli LG G2'nin yanına yakışıcak bir cihaz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Abdullah kardeşim cok ustaca yaklaşım yaptın . Dokunmatokta Sybiam c7 kalite tuşta ise e72
Bb bold kullandım öğrenmek iki günü aldı . Ve market neredeyse hepsi ücretli

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
Abdullah kardeşim cok ustaca yaklaşım yaptın . Dokunmatokta Sybiam c7 kalite tuşta ise e72
Bb bold kullandım öğrenmek iki günü aldı . Ve market neredeyse hepsi ücretli

Öğrenmeyi geçtim java tabanlı çok dar bi işletim sistemi var BB de

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani wifi harici facebook kullanma şansımız yok mu

Üst Alt