Kızlara Tüyolar : Erkekleri Kendinize Aşık etme Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

dreamgirls

dreamgirls

Üye
Bence Aşk Ebeleme Oyunu Değildir Kaçan kovalanır falan...
Aşk Ciddiyet İster Sevgi İster. Öyle Kaçmak Kovalamk
Aşka Alışamamış Aşık Olduklarını Sanan İnsanların Saçma Oyunlarıdır.
güzel tespit nazy, beğendim...:oke:

dreamnurse

dreamnurse

Üye
tamam tamam değiştirdimm hepiniz tırstınız yawss ..

dreamgirls

dreamgirls

Üye
yaw yapmayın böle amaaa...
aşkımın kuzisini vampir yaptınız, üzüldü cancanımmm...
nazy çok ayıp... :nono::ehe
vampir diil o, sadece hemşire... bak iğne yapar, karışmam.:ehe:ehe:islik

kardelenim*

kardelenim*

Üye
YAPMAYIN YA KIZLARIN PEŞİNDEN Bİ DK BİLE AYRILMAYAN SİZ ERKEKLERSİNİZ(SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI) KIZLAR NEREDE SİZ ORDA KIZLAR ZATEN LEB DEMEDEN LEBLEBİYİ ANLIYORLAR KOŞAN KIZLARDA VAR BİŞEY DİYEMEM AMA ERKEKLER DAHA ÇOK KOŞUYO VEDE YALVARIYORLAR BUDA KIZLARIN ÇOK HOŞUNA GİDİYOR BİR KIZ ERKEĞİN UZAKTAN BİLE KONUŞMA TARZINDAN, TAVIRLARINDAN ANLAR HERŞEYİ KIZLAR TEKLİF ETMEYE KALMADAN ERKEKLER EDİYO ZATEN:oke::yuru:ehe:):islik

katherine

Üye
erkekler!!!!
hepsı kendılerını bişi sanıyorlar...ben bi bayan olarak asla bi erkegın esırı olupta onun peşınden koşmam...benı çok istiyorsa onun benım peşimden koşması gerekir..gerci koşsada onay vermem kesınleşmez ama yanında cabası olarak kalır..bence formdakı cogu arkadas dişli bi kızla tanısmamıs :)

fodder

fodder

Üye
bunlar fasa fiso 4s kuralını bilen bilir odur başka kural yoktur iki taraf içinde zaten erkek nüfusu giderek azalıyor yani erkek için evlenme 2. planda

Pure Life

Pure Life

Üye
DiaBLoS™;613429' Alıntı:
Valla benim kızlarla ilgili sorunum olmuyor:) genelde benden hoşlandıklarını söylerler:) sevgilin varmı msn nin varmı telefonun varmı:) gibi msjları haddimden fazla duymuşumdur:):D

Hayatımda da bir kıza teklif etmedim etmem de:) die düşünüyorum...Sadece edersem evlilik konusunda o da belki:) düşünürüz onuda :D

ama tşrk ederim omayra öğreTMenim..Gerçekten güzel bilgilerle aydınlatıyorsunuz bizleri..

Bir Kız Bana Yukarıda Yazılan Şeyleri Uygulayana Kadar ooo oooooooo
biraz hızlı olması gerekir bence Acele Etmez ise Kaparlar:)
istanbulda 1 erkeğe 5 kız düşüyo çünkü

bunlar fasa fiso 4s kuralını bilen bilir odur başka kural yoktur iki taraf içinde zaten erkek nüfusu giderek azalıyor yani erkek için evlenme 2. planda
NAZLI ERKEK MODELİ ŞEKİL: A :kop::kop::kop::kop:

melenaus

Üye
çıkmaya başlayana kadar sorun yokta ,asıl sorun ondan sonra bence işte ozaman aşık etmek gerekk dimii

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
harbiden ya sürekli benden kaçan kızları kovalıyorum xD tabi kaçma olayı çok nadiren olsada :D :naughty:

EsinGFB

Üye
benim bi sevgilim vardı. bir iki kere ayrılıp barıştık ama şimdi sinir oluyorum(açık söylemek gerekirse bence aşağı yukarı eski sevgilisi gıcıksa herkes sinir olur) şimdi kendime aşık etmek istesem bunu nasıL başarabilirim bence bunu merak eden arkadaşlarımız vardır (açıkçası bende merak ediyorum.

:hmmm:d:

● aLuvi ●

Üye
Artık Onlar Bizim Peşimize Takılsın Bizeneq ..!

Hem daha iyi oldu ne kafa yorcam :P

scuf

scuf

Üye
Kız-erkek ilişkilerindeki temel kural kaçan kovalanır kuralıdır , kızlar için sorun yok ama erkek biraz yakışiıklı olsunki kızı peşinden koşturabilsin , 2 kişiden kim kendini naza çekerse herzaman en sevilen en peşinden koşulan o olur ama abartıp çokta kaçmamak gerek sonra kovalayan siz olursunuz :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
yazının devamınıdaoku bakim :D

şeymanur

Üye
diablos o kızların zekasını merak ettim doğrusu büyük ihtimalle yok b, erkeğe değer verileyeceğini anlamadıklarına göre

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Erkekler değere layık değil diyorsun yani :)
Sen beni tanımıyorsun galiba :ehe

Üst Alt