Duyuruyu Kapat

Kızlara Tüyolar : Erkekleri Kendinize Aşık etme Yöntemleri

 • 5 Ocak 2008
 • 413703 Okunma
 • 47 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Onu kendine aşık et!


  Bir erkeğin size aşık olmasını istediğinizde, bazen şansınızı zorlamanız gerekebilir. Nasıl mı? İşte yolları...

  Mükemmel bir erkekle tanıştınız, anında elektrikleme oldu ama sizi aramıyor. İçinizdeki geleneksel tarafınız sizden gerektiği kadar etkilenmediğini ve boş vermenizi söylüyor. Halbuki soru şu: Aranızdaki elektriklemeyi gerçekten hissettiyseniz, bu kadar kolay vazgeçmek doğru mu? "Bazı durumlarda doğru değil" diyor "Dateor Soul Mate" (Geçici Sevgili mi, Yoksa Ruh Eşi mi?) adlı kitabın yazarı Neil Clark Warren ve ekliyor: "Erkekler, elektriği hissetmelerine rağmen, hemen hareket etmeyebilirler çünkü bu konularda kadınlar kadar kararlı değillerdir."

  İkinci kez buluşmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz birkaç taktik var. Yalnız dikkat: "Bir erkeğe kendinizi beğendirme çabalarınız o kadar ısrarlı olabilir ki, bunlar seksi olmaktan çıkıp, çaresizliğe girebilir." diyor uzmanlar.

  Yolunuzu kesiştirin

  Bir erkeği beğendiyseniz neden ona açıkça çıkma teklif etmeyesiniz ki? "Sürpriz ilişkiler erkeklerin beynindeki romantik aşk devresini tetikler." diyor psikologlar. Bir erkek için sizi kovaladığını hissetmesi önemlidir. "Yeni bir sevgiliyi elde etme süreci erkekleri heyecanlandırır." diyor "Smart Man Hunting" (Akıllı Erkek Avı) adlı kitabın yazarı Liz H. Kelly ve ekliyor: "Sizi şans eseri görürse, tanımak için daha fazla çaba harcayacaktır." Yani, yapmanız gereken tek şey, yoluna çıkmak. Ona çıkma teklif etmek yerine, karşısına çıkın yeter. Erkekler kur yapma işinin onlara kalmasından yanalar, bunu asla unutmayın.

  Kurallara uyun!

  Soğukkanlı davranmalısınız. Vermek istediğiniz mesaj, onun için deli olduğunuz değil, bunu unutmayın. İlk görüşmede sohbeti yüzeysel tutun. Hedefiniz ilgisini çekmek olmalı, o yüzden onu köşeye sıkıştırıp hayat hikayenizi anlatmanıza gerek yok. Önemli bir kural daha: Onunla birlikteyken az için. Siz de takdir edersiniz ki, gözleri alkolden kanlanmış birinden romantik anlamda etkilenmek biraz zordur. (Omayra'nın notu, siz kendinizi anlatmayın, bırakın o öğrenmek için çabalasın :) Keşfedilmek daha caziptir :) )

  Buluşmadan önce

  Öldürücü vuruşu yaptıktan sonra, geri çekilip, sakin bir pozisyon almak. Buluşmanın sonunda, işler istediğiniz gibi yürümediyse, kendinizi reddedilmiş hissetmek yerine, kaybedenin o olacağını hissetmeniz gerekir. Bu, egonuz için son derece önemli.

  Kaçan kovalanır

  Siz onu yakalamaya ne kadar gayret ederseniz, o sizden o kadar kaçar. "Kesinlikle aranızda bir şey olması gerektiğini düşündüğünüzde, onun gönderdiği sinyalleri yanlış algılamanız çok kolay. Çünkü sizin beyniniz belli bir fikre zaten kanalize olmuş durumda ve karşınızdaki insan olumsuz yaklaşsa da, beyniniz cevabını olumlu olarak algılar" diyor Kelly. Fazla ısrarlı olmak sağlıklı değil çünkü belli bir noktadan sonra ısrarlarınız can sıkıcı gelebilir.(Omayra'nın notu; ısrarcı olmayın. Kaçan kovalanır. Geri çekilip gelmesini, sizi kovalamasını beklemezseniz, kesinlikle kaçan o olacaktır :) )

  Düşünce tarzınızı değiştirin

  İki, üç kez "yanlışlıkla" yoluna çıkmak başka, bunu alışkanlık haline getirip onu sürekli takip etmek başka. Tesadüflerle onu fazla zorlarsanız, sizi ya kolay bir kadın olarak ya da yakasına yapışmak isteyen bir baş belası olarak görür. "Erkeklerin inanılmaz bir yetenekleri var: Yakalarına yapışmak isteyenleri bir kilometre uzaktan bile anlarlar. Beğendiğiniz erkeğin yolunu kesmeye devam ederseniz, büyük ihtimalle zaafınızdan yararlanmayı deneyecektir" diyor Kelly.

  İlgilendiğiniz erkek birkaç adım atsa da, bu aranızda bir şey olacağı anlamına gelmiyor. Diyelim ki ilginizi anladı ve sizi aradı veya yemek yediniz. Sizinle tam anlamıyla ilgilenip ilgilenmediğini sezemiyorsanız, onunla birlikte olmak bir işe yaramayacaktır, tam tersine, daha sonra kendinizi daha kötü hissetmenize yol açabilir. Bir erkek tarafından ilk anda reddedilmek, onunla birlikte olduktan sonra reddedilmekten daha az acı vericidir. Siz siz olun, onu ilişkiye zorlamak için cinselliği kullanmayın.

  Sonuçta rekabetçi bir dünyada yaşadığımızı göz önünde tutarsak, şansınızı zorlamanız doğru olabilir, ancak bunu yaparken ne zaman duracağınızı iyi bilmelisiniz

  -alıntıdır-
   


  Yazan: omayra
  Antisentimental ve ebuş... bunu beğendi.
 2. güzel bilgiler ama artık erkekler koşmuyor,kızlar koşuyor:ehe:kop:(sözüm meclisten dışarı:oke:)
   
  demet_kaynar bunu beğendi.
 3. Valla benim kızlarla ilgili sorunum olmuyor:) genelde benden hoşlandıklarını söylerler:) sevgilin varmı msn nin varmı telefonun varmı:) gibi msjları haddimden fazla duymuşumdur:):D

  Hayatımda da bir kıza teklif etmedim etmem de:) die düşünüyorum...Sadece edersem evlilik konusunda o da belki:) düşünürüz onuda :D


  ama tşrk ederim omayra öğreTMenim..Gerçekten güzel bilgilerle aydınlatıyorsunuz bizleri..
   
 4. Rica ederim efendim, gençlere ışık tutmak biz öğretmenlerin görevidir :ehe
   
 5. Zamane Kızları Erkeklere Gözü Kapalı Saldırıyorlar Erkeklerin Kızlardan Savunma Teknikleri Hakkında Da Bilgiler Verilse Daha Faydalı Ve Iyi Olur.
   
 6. :oke::kop::kop::kop::kop::kop:
   

 7. güzel bende aynı fikirdeyim... umarım lara çoğul ekini kullanmazsın bir daha çünkü her kız senin karşına çıkmaz :oke::)
   
 8. Bir Kız Bana Yukarıda Yazılan Şeyleri Uygulayana Kadar ooo oooooooo
  biraz hızlı olması gerekir bence Acele Etmez ise Kaparlar:)
  istanbulda 1 erkeğe 5 kız düşüyo çünkü
   
 9. öğretmenim, öğretmenim, güzel bilgiler fakat bana biraz geç kaldın, gerek yok benim için böle bilgilere... :naughty::bigstar:


  --------------- Ekleme ---------------

  demek öyleeee... :pro:
  aşkım biraz antremana ne dersin..? :naughty:
   
 10. Bu konulara ilgi var ya :ehe
  Kaçan kovalanıra özellikle katılıyorum :)
   
 11. e kaçan demiş biri muhakkak kovalıyoki kaçak deniliyo:ehe
   
 12. ama çıkıyor:)
   
 13. çıkmamış benim gibiler demekki :ehe:ehe:ehe
   

 14. senin gibiler nasıl oluyor fikrim olmadığı icin yorum yapamayacağım:) FirstClasss
   
 15. Bişey Sorucam Ama Kızma (Şu an en iyi niyetli halimdeyim ve yüzüm gülüyor)
  Feminist Değilsin Dimi....
  Diğer Kızlardan Nasıl Bi Farkın Var Merak Ettm?
   
 16. feminist damarı var bende yukardaki mesajı görünce öle cvp veresim geldi ve verdim özür dilerim DiabLos
   
 17. bencede kaçan kovalanır
  not:insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severlermiş gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlarmış...
   
 18. Bence Aşk Ebeleme Oyunu Değildir Kaçan kovalanır falan...
  Aşk Ciddiyet İster Sevgi İster. Öyle Kaçmak Kovalamk
  Aşka Alışamamış Aşık Olduklarını Sanan İnsanların Saçma Oyunlarıdır.

  Bu Arada imzana bayıldım

  Kan Hayattır ama yalnızca vücudumuzun içindeyken dimi
   
 19. Kan Hayattır ama yalnızca vücudumuzun içindeyken dimi[/quote]

  güzel soru :ehe
   
 20. dogru sölemişin dostum :bigstar::oke:
   
Yüklüyor...
23/10/2017 - 05:25