Kızlar aşık olmaz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
iyi de ben mühendis olacağım eşim benden daha yüksek kariyer sahibi diyelim ben rahat edemem yani

pelın_

neden ya sacmalama benogretmnım sındı kımseyle ewlnemıycemmı ynı bı normal ş sahıbı :)olan la

greenmile

greenmile

Üye
evlenirsin ama atıyorum işi senden daha alt seviyede olan biri senin için problem yaratmasa da erkek için problem yaratabilir.:)

berkcombil

Üye
neden ya sacmalama benogretmnım sındı kımseyle ewlnemıycemmı ynı bı normal ş sahıbı :)olan la
Evlenirsiniz tabi,köşedeki pidecinin çırağıyla.Hem öğle araları siparişlerinizi getirdiğinde konuşma fırsatınızda olur:aha::aha::aha:
Lütfen hocam birbirimizi kandırmayalım,belki aşık olabilirsiniz ama asla evlenmezsiniz.Bu arada mesele öğretmen olup da okumuş olmaktan çok para kazanmaya geliyor.Mesela Ali Ağaoğlu.Onunla evlenebilirsiniz ama onun kadar okumuş olan inşaatta ki amelesiyle evlenemezsiniz:yuru

buketcik

buketcik

Üye
çok doğru kızlar aşık olmaz.
tabiki konumuz hayvanlar ve kızlar.bakın hayvanlar ve insanlar demiyorum hayvanlar ve kızlar diyorum.
aşık olamamız normal .
eee başkaaa:off:ne deme k kızlar aşık olmaz .kendilerini üstün gören yaratıklar erkekler mi aşık olur. eeee kime olur ozaman..kimse kusura bakmasın.kendisine aşık olmayan erkeklede birlikte olmaz kızlar.ozaman herşey eşitmiş.ney mişşşşş eşitmiş
hadi tekrar ediyoruzzzz neymişşşş kızlarda erkeklerde birbirine aşık olabilirmiş.niyeyyymişşşş çünkü ikiside İnsanmışş.:d:
bana bakın benim canımı sıkmayın :ehe
tabi kimsecikler yazamadı .son nokta yine yeşilçamdan geldi:d:

bay_isimsiz

Üye
iyi de ben mühendis olacağım eşim benden daha yüksek kariyer sahibi diyelim ben rahat edemem yani

Eşinizin yüksek kariyer sahibi olması önemli değil, ÖNEMLİ OLAN sizin eşinize ne kattığınızıdır, çoğunlukla erkekler kadınlardan güzellik, kadınlarda erkeklerden bir tatlı söz bekler. Her bayan yakışılık şartı aramaz erkeğin güzelliği ağzındaki tatlı dildir. Bunu başarabilirseniz mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Eşinizin yüksek kariyer sahibi olması önemli değil, ÖNEMLİ OLAN sizin eşinize ne kattığınızıdır, çoğunlukla erkekler kadınlardan güzellik, kadınlarda erkeklerden bir tatlı söz bekler. Her bayan yakışılık şartı aramaz erkeğin güzelliği ağzındaki tatlı dildir. Bunu başarabilirseniz mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

cok guzel yazmıssın tebrık ederım

bay_isimsiz

Üye
Sizde çok güzel bakmışsınız ben teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
fireman87

fireman87

Üye
Benim kız arkadasım pskolog ama ben işsizim, nasıl oluyor bu ya :aha:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
konu tamamen baska yere gıttı şuanda .)

fireman87

fireman87

Üye
Okumakla ne alakası var arkadasım, konu kzılar asık olurmu ? yani ben su an işsizim ama kız arkadasım psklg yani bu konu varolsaydı önce o bırakırdı beni :D

huri$

huri$

Üye
ALPARS™;3414975' Alıntı:
Hiç düşündünüzmü kızlar mı yoksa erkekler mi aşık olurlar?Bence erkekler aşık olurlar işte ispatı;
Diyelimki matematik öğretmenliğini bitirmiş bir erkek bir kasiyerle evlenebilir.Bu doğaldır
Bu kez kızlara gelince eczacılık fakültesini bitirmiş bir kız gidipte bir erkek kasiyerle evlenmez.Buda doğal geldi değilmi peki erkekler bayan kasiyerle evlenebiliyorda kızlar neden erkek kasiyerle evlenmiyor hani nerde aşk?
:ehe

Yorum sizin benim düşüncem bu:islik
ne diyo bu ya :ehe vurun kellesini :bann:
fabrikator necmi beyin beyin kizi fakir ama gururlu gence a$ik oldu amaa buna ne diceksin :kop:

• Beğen
Tepkiler: buketcik

bay_isimsiz

Üye
Okumakla ne alakası var arkadasım, konu kzılar asık olurmu ? yani ben su an işsizim ama kız arkadasım psklg yani bu konu varolsaydı önce o bırakırdı beni :D

o yönden düşünemedim kusura bakmayın özürdilerim.:evet:

• Beğen
Tepkiler: fireman87
ALPARS™

ALPARS™

Üye

ne diyo bu ya :ehe vurun kellesini :bann:
fabrikator necmi beyin beyin kizi fakir ama gururlu gence a$ik oldu amaa buna ne diceksin :kop:
Yeşilçamdaydı onlar.:ehe

Pes ediyorum artık,kim ne olursa olsun.:close_tema:

• Beğen
Tepkiler: huri$
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
yeşilçam dynce aklıma buket gelıyo yaa:ehe

• Beğen
Tepkiler: buketcik

pelın_

:kop::eheolurrr

'Enver'

'Enver'

Üye
kızları çok büyütüyosunuz gözünüzde.onlarda insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt