Kızlar aşık olmaz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YesiLPeri

YesiLPeri

Üye
BeLLi OLmaz Bana Hep KıZLar Asık OLuo Ben OnLarı Hiç SEvmiom Cıkma TEkLifi Aldım 10 KızDAn YeminLe...!:oke:

tandogucem

tandogucem

Üye
BeLLi OLmaz Bana Hep KıZLar Asık OLuo Ben OnLarı Hiç SEvmiom Cıkma TEkLifi Aldım 10 KızDAn YeminLe...!:oke:
:angry::angry:

Bu cumle kurusunla ve yazi sekline bakarak senin 10-15 yas arasi birisi oldugun kanatine vardim.
Abicim Bizde o yaslarda oyleydik.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

pelın_

haklı yonlerın var ama sacma bıraz

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Alakayı nerden ve nasıl kuruyorsun bu şekilde anlamadım. Söylediklerinin mantıklı bir açıklaması yok. Benim tanıdığım doktor bir kız işsiz bir adamla hemde lise mezunu evlendi. Ve buna benzer birçok evlilikler, beraberlikler mevcut.

• Beğen
Tepkiler: buketcik ve pelın_
buketcik

buketcik

Üye
benseviyim gerisi hikaye:yuru

buketcik

buketcik

Üye
ama öyle.niye aşık olmazmış olur balgibi.

berkcombil

Üye
Erkekler kendilerinden maddi,sosyo kültürel vs.açılarından daha alt seviyede kızlarla birlikte olabilir ama kızlar için bu durum asla geçerli değildir:eheBirkaç istisnayla elbette ki karşılaşacaksınız bu hayatta ki işte biz bunlara gerçek aşk diyoruz:naughty:

pelın_

valla bu ısın paryla falan alakası yok ınsan asık olunca gozu gormez ben ewlenırım valla

levent bora

Üye
valla sonuna kadar haklısın arkadaşım

buketcik

buketcik

Üye
:eheyahu öyle saçma bişey olurmu.niye olmasın:ehe

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Onlar da bir kalp, bir yürek taşıyor yahu niye aşık olmasınlar

• Beğen
Tepkiler: buketcik
buketcik

buketcik

Üye
Onlar da bir kalp, bir yürek taşıyor yahu niye aşık olmasınlar

konuda kadınlarında sevebileceğini aşkı hissedeceğini savunan ve bunu yansıtan sayın adminimize teşekkürederiz.
Arkadaşlar kadını erkeği yok bu işin.yahu afedersiniz hayvanlar bile bir birini seviyor onlarda ilgi duyuyor.aşk yaşıyorlar:ehe bence tartışmaya kapalı bir konu bu.kadında sever aşık olur niye sevmesin.aynı can aynı organlar bizdede var .bak sinirlendim şimdi:ehe

bay_isimsiz

Üye
Bu tür bir yaklaşım; kişiden kişiye değişkenlik gösteren, psikolojik bir yaklaşımdır... Konu sahibi bunu genel bir ifade ile değerlendirsede, hakikat nazarıyla kalbin onaylamadığı bir aşk söz konusu olmaz, fakat beğeni mi yoksa aşk mı iyice ayrıt etmek gerekir diye düşünüyorum.

buketcik

buketcik

Üye
Bu tür bir yaklaşım; kişiden kişiye değişkenlik gösteren, psikolojik bir yaklaşımdır... Konu sahibi bunu genel bir ifade ile değerlendirsede, hakikat nazarıyla kalbin onaylamadığı bir aşk söz konusu olmaz, fakat beğeni mi yoksa aşk mı iyice ayrıt etmek gerekir diye düşünüyorum.
bence yanlış bir düşünce bu konuda sadece kalıp kısıtlanarak aşık olmaz demiş.konu açan arkadaşımız.
buna göre konu dışına çıkmadan yorum yazacak olursak niye aşık olmaz onu anlayamadım.

bay_isimsiz

Üye
Hiç düşündünüzmü kızlar mı yoksa erkekler mi aşık olurlar?Bence erkekler aşık olurlar işte ispatı;
Diyelimki matematik öğretmenliğini bitirmiş bir erkek bir kasiyerle evlenebilir.Bu doğaldır
Bu kez kızlara gelince eczacılık fakültesini bitirmiş bir kız gidipte bir erkek kasiyerle evlenmez.Buda doğal geldi değilmi peki erkekler bayan kasiyerle evlenebiliyorda kızlar neden erkek kasiyerle evlenmiyor hani nerde aşk?

Yazıda '' bence erkekler aşık olurlar '' demek, kızların aşık olmadığının varsayımıdır. Burdaki ''bence'' kişilik tercihidir. Yazının sonunda ise
peki erkekler bayan kasiyerle evlenebiliyorda kızlar neden erkek kasiyerle evlenmiyor hani nerde aşk?

Şurdaki çoğul sözcükler ise, bunu bir genel bir değerlendirmeye tabi tutmuştur. Bende bu sözlerden yola çıkarak yani aşk tercih gerektirmez, bayan içinde erkek içinde bu geçerlidir. Ama aşık olmak için kalbin onaylaması gerekir kastını güttüm. Ben hayır bir kadın gidip bir çırağa aşık olmaz kastını gütmedim.. Ha bu düşüncede olan bayan var isede bunun bir psikolik yaklaşım olacağını ifade etmek istedim... Tabi buda benim şahsi düşüncem, size göre yanlış olabilir.

• Beğen

pelın_

:vur

• Beğen
greenmile

greenmile

Üye
kızın sana aşık olması önemli değil erkek olarak senden daha iyi bir kariyer yapmış kızla birlikte olmayı gururuna yedirebiliyorsan sıkıntı olmaz.Şahsen kendimden yüksek bir mevkideki kızla birlikte olmam yani denk olabilir ama daha yükseği olmamalı.

pelın_

sen barı yapma bu gerı kafalılık resmen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt