Kıza Nasıl Açılmalıyım.

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Güzelmiş ama bunu samimi olmadığım birine dersem aynı tepkiyi alıcağımı düsünmüyorum önce muhabbetti kurmam lazım ama ne zaman görsem biriyle isin içinde onlarda olunca bir hayli zor oluyor tanısıp konusmam.

silgi iste kalem iste bir şekilde gir işte muhabbete :)

greenmile

greenmile

Üye
Pısırık olma duygularını direk söyle en iyisi budur.

x-scarface

x-scarface

Üye
vay güzel kardeşim yakışıklıda adamsın sen kıza hafiften açıl düşüncelerinin mantıklı olduğunu anlasın zaten ilgisi sana kayacaktır :oke:

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
vay güzel kardeşim yakışıklıda adamsın sen kıza hafiften açıl düşüncelerinin mantıklı olduğunu anlasın zaten ilgisi sana kayacaktır :oke:
Öncelikle teşekkür ediyorum.Ben kızla samimi olduktan sonra dediğiniz gibi düsüncelerimi kendisine belirticem...

37emre37

37emre37

Üye
liseye yeni başlayan kızlar hemen ilişki arayışına girerler o yüzden hiç heyecanlanmadan kızla konuş zaman kaybetmeden eğer dediklerimi yaparsan kesin ayarlarsın

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
liseye yeni başlayan kızlar hemen ilişki arayışına girerler o yüzden hiç heyecanlanmadan kızla konuş zaman kaybetmeden eğer dediklerimi yaparsan kesin ayarlarsın

doğru ama her kuşun eti yenmez bazıları derslerim daha önemli diyor onlar genelde çirkin oluyor zaten :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

x-scarface

x-scarface

Üye

:ehe:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Arkadaş ben böyle bir konuyu nasıl kaçırırım bea...:hmmm

- - - Eklendi - - -

Hacı sana verilen bütün akılları unut gözünü seveyim yakacaksın kendini:ehe

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Bundan 2 yıl önce aynı durumdaydım bence fazla uzatma ben kızla aynı sırada oturuyodum konuşuyoruz falan derken bi baktım kanka olmuşuz açılamadımda içime dert oldu :D En iyisi uzatmadan tanış muhabbeti kur geç karşısına çatır çatır söyle hissettiklerini mesajla falan söyeme git yüzüne söyle daha etkili olur :)

canavar555

Üye
gençler benimde bi sorum var cevaplarsanız sevinirim
şimdi 10. sınıfa gidiyorum boyum 159 civarında falan alayacağınız biraz kısa :D
şimdi karşı sınıfda bi kız var(kızın boyuda benimle aynı boyda ) kızdan hoşlanıyorum nasıl tanışabilirim bikaç arkadaşını tanıyorum ama pek samimi değiller galiba kızla hiç konuşmadım nasıl iletişime geçebilirim ?

tarxhn

tarxhn

Üye
sen daha kızla konuşmayı başaramadı isen unut gitsin kızı kapmışlardır bile