Kızla aramı nasıl düzeltirim?

Sponsorlu Bağlantılar

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
Kızla aramı nasıl düzeltirim?
Öncelikle iyi forumlar,

Ben lisede sıra arkadasımdan hoslanıyorum :)
Bunu kendisinede belirttim ama cıkma teklifi etmedim-edemedim.

Kıza duygularımı acmadan önce:
Mesela onun yanından kalkıp baska sıraya geçtiğimde derslerde gözü sürekli beni arardı,öğretmen herkez istediği yere otursun dediğinde kolumdan tutar gitme derdi.Bir keresinde beni kırmıstı ona karsı tavır aldığımda benim için ağlamıştı.

Simdi ise duygularımı acıkca belli ettiğimde telefondan ararım nadir acar ve hatta onun için 4 sayfa yazı yazdım bunu faceden yolladım cevap dahi vermedi. Ama ona sorduğumda çok iyi yazmışsın diyecek birsey bulamadım diyor.Aramızın biraz açıldığını hissediyorum.Ben ona koluma hint kınası yaptırıcam isminin bas harfini yazdırıcağım dediğimde hosuna gitmisdi bende bileğime yazdırırım demişti smdi ise umrunda değil.

Bana gecen hafta su sözü söyledi:

"Seni seninle sen varken biraz daha sensiz yaşamak istiyorum."

Biraz daha arkadas kalmak istediğini söyledi yani ama anlamıyorum benden hoslandığına adım gibi emin olduğum kız benimde ondan hoslandığımı anlayınca birden değişti beni takmaz oldu.

İnanın 20 TL lik telefon faturam 60 TL geldi çok iyi geçindiğimiz zamanlarda (1 hafta boyunca) sürekli onu arardım 1-2 saat konusurduk.Simdi ise sesini duyamıyorum ona sessizliğin bana sensizliği hissettiriyor diyorum. Sesini duymak istiyorum yok.
Önceden aramamı kendisi isterdi simdi aradığımda acmaz mesaj atmaz sorduğumda müsait değilim diyor ama her seferinde.
HER AKŞAM KALBİMİN BİRAZ SAĞINDA BİR SICAKLIK HİSSEDİYORUM HER AŞKAM BİR STRES ÜZÜNTÜ .BEN ÇOK DUYGUSAL BİRİ DEĞİLİMDİR HİÇBİR KIZ İÇİNDE AĞLAMAM AMA BU KIZ İÇİN KAÇ KEZ AĞLADIĞIMI SAYAMAMISIMDIR ARKADAŞ...

-------
ARAMIZ DÜZELİRSE KIZA ÇIKMA TEKLİFİ EDECEĞİM ZAMAN NASIL BİR ÇIKMA TEKLİFİ ETMELİYİM?

benim düşündüğüm
sakin bir yerde, gözlerinin içine bakarak
-seni sensiz yaşayamıyorum,seni seviyorum.Bitanem olurmusun?

BAŞKA ÖNERDİĞİNİZ VARSADA DEĞERLENDİREBİLİRİZ :)

*BEN KIZA HEP BİTANEM DEMİSİMDİR SADECE ONA DEDİĞİMİDE BİLİYOR.

NOT***
Son günlerde birçok erkek kıza çıkma teklifi etti aralarındanda açık ara her yönden en iyiside benim ama heralde kız daha iyisini bulabileceği umudu ile böyle davranmaya basladı.Arkadasları felan çok havalı acaba onların elestirisinemi konu oldu ne?

kerem28yuksel

Üye
Öncelikle iyi forumlar,

Ben lisede sıra arkadasımdan hoslanıyorum :)
Bunu kendisinede belirttim ama cıkma teklifi etmedim-edemedim.

Kıza duygularımı acmadan önce:
Mesela onun yanından kalkıp baska sıraya geçtiğimde derslerde gözü sürekli beni arardı,öğretmen herkez istediği yere otursun dediğinde kolumdan tutar gitme derdi.Bir keresinde beni kırmıstı ona karsı tavır aldığımda benim için ağlamıştı.

Simdi ise duygularımı acıkca belli ettiğimde telefondan ararım nadir acar ve hatta onun için 4 sayfa yazı yazdım bunu faceden yolladım cevap dahi vermedi. Ama ona sorduğumda çok iyi yazmışsın diyecek birsey bulamadım diyor.Aramızın biraz açıldığını hissediyorum.Ben ona koluma hint kınası yaptırıcam isminin bas harfini yazdırıcağım dediğimde hosuna gitmisdi bende bileğime yazdırırım demişti smdi ise umrunda değil.

Bana gecen hafta su sözü söyledi:

"Seni seninle sen varken biraz daha sensiz yaşamak istiyorum."

Biraz daha arkadas kalmak istediğini söyledi yani ama anlamıyorum benden hoslandığına adım gibi emin olduğum kız benimde ondan hoslandığımı anlayınca birden değişti beni takmaz oldu.

İnanın 20 TL lik telefon faturam 60 TL geldi çok iyi geçindiğimiz zamanlarda (1 hafta boyunca) sürekli onu arardım 1-2 saat konusurduk.Simdi ise sesini duyamıyorum ona sessizliğin bana sensizliği hissettiriyor diyorum. Sesini duymak istiyorum yok.
Önceden aramamı kendisi isterdi simdi aradığımda acmaz mesaj atmaz sorduğumda müsait değilim diyor ama her seferinde.
HER AKŞAM KALBİMİN BİRAZ SAĞINDA BİR SICAKLIK HİSSEDİYORUM HER AŞKAM BİR STRES ÜZÜNTÜ .BEN ÇOK DUYGUSAL BİRİ DEĞİLİMDİR HİÇBİR KIZ İÇİNDE AĞLAMAM AMA BU KIZ İÇİN KAÇ KEZ AĞLADIĞIMI SAYAMAMISIMDIR ARKADAŞ...

-------
ARAMIZ DÜZELİRSE KIZA ÇIKMA TEKLİFİ EDECEĞİM ZAMAN NASIL BİR ÇIKMA TEKLİFİ ETMELİYİM?

benim düşündüğüm
sakin bir yerde, gözlerinin içine bakarak
-seni sensiz yaşayamıyorum,seni seviyorum.Bitanem olurmusun?

BAŞKA ÖNERDİĞİNİZ VARSADA DEĞERLENDİREBİLİRİZ :)

*BEN KIZA HEP BİTANEM DEMİSİMDİR SADECE ONA DEDİĞİMİDE BİLİYOR.

NOT***
Son günlerde birçok erkek kıza çıkma teklifi etti aralarındanda açık ara her yönden en iyiside benim ama heralde kız daha iyisini bulabileceği umudu ile böyle davranmaya basladı.Arkadasları felan çok havalı acaba onların elestirisinemi konu oldu ne?

bu kız seni seviyo ama senin çıkma teklifi etmeni bekliyo
arkadaşım sen bu kızı seviyosan binlercekez solemelisin yoqsa onu tamamen kaybedersin

simdi git kızın yanına komik bi fıkra anlat ve kız güldugunde
ellerinden tut ve gözlerine bak ve kıza
keşke bende senin gibi gulebilsem ama olmuyo bunlar tek sebebi sensin
sonra sen bağıra bağıra seni seviyorum de ardından kişiler anında toplanır herkesden "çık çık" tezahuratıyla soyler çıkarsın

aynısını yaptım

:)

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
bu kız seni seviyo ama senin çıkma teklifi etmeni bekliyo
arkadaşım sen bu kızı seviyosan binlercekez solemelisin yoqsa onu tamamen kaybedersin

simdi git kızın yanına komik bi fıkra anlat ve kız güldugunde
ellerinden tut ve gözlerine bak ve kıza
keşke bende senin gibi gulebilsem ama olmuyo bunlar tek sebebi sensin
sonra sen bağıra bağıra seni seviyorum de ardından kişiler anında toplanır herkesden "çık çık" tezahuratıyla soyler çıkarsın

aynısını yaptım

:)
:) Ama dediğim gibi özel birşey olmasını istiyorum öyle benimle çıkarmısın olmaz iyi bir teklif lazım bana:(

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bizzat kendisine neden böyle davrandığını neden sormuyorsunuz ki? :)
Bunu geçersek eğer, 'Moralim bozuk, sinemaya gidelim mi?' gibi sorular sorun. Buda çıkma teklifidir zaten. Çıktığınızda ise akşam ayrılırken bir daha ki sefer için sözleşirsiniz. Böylece sorununuz çözülmüş olur.

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
sorduğumda birşey yok diyor

- - - Eklendi - - -

kızı özlediğimi çok bariz şekilde belli ediyorum çok sevdiğimide belli ediyorum oda şımardımı ne oldu yüz verdik tepemize cıktı gibisinden artık takmaz oldu

esokmen

esokmen

Üye
Arkadasim ilk okudugumda gercekten cok.huzunlendim ve gercekten seni anladigimi hissettim. Ve sana ne yapacagini soylemek istiyorum. Tabi kabul.edersen . Bence bir kez yanyana gelmeniz yeterli. Onu o bulundugunu yerden cikar ve al gotur basbasa kalin. Ve acik acik burada yazdiklarini anlat ona. Boyl boyle de. Sensiz yapamayan kalbimi.sensiz birakiyorsun, her gun gidisini gormek kalbimi ruhumu ve bedenimi yavas yavas elimden aliyor. Seni ne kadar sevdigimi anlatmak icin kelimeler yetmiyor. Ya artik tam bir cevap ver ya da ben daha fazla konusmak istemiyorum de. Onunla konusup bir cevap alabilmek icin cabalarinin seni ne kadar yordugunu anlat ve ne olursa olsun bir cevap al. İstemiyorsa da birak git en iyisi bu olacaktir. Eminim dediklerimi yapmak sana cok zor geliyor ama dogru olan bu basarilar dilerim.

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
Dedıklerınızı bende dogru buluyorum salı gunu konusucagım. Tesekkurler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hoca sen biraz geç kalmışsın sanırım kız bundan bir cacık olmaz düşüncesiyle mesafe koyup senin tavrını merak etmiş olmalı yüz yüze söyle :)

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
Yüz yüze konuşmak istediğimde geri çeviriyo telefondan söylememi istiyor ama bunun telefondan olacak birseyi yok birde sıra arkadasım :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
kizi kendi basina birak.gitme ustune :D bazilari laftan anlamiyor yanliz birakmak gerek

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
başaka kızla kıskandır baktın olmuyor kıskandırıdıgın kızla devam edersin :)

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
kız ilk başlarda çok ilgi gösteriyordu benimde ondan hoslandığımı anladığı zaman biraz geri çekilmeye basladı ve en sonunda arkadas kalmak istediğini söyledi.Adım gibi emindim benden hoslandığından fakat çok bunalttım heralde :(

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Öncelikle selam olsun sevgili arkadaşım; ben deniz nam-ı diğer Aşkın Şairi;

NOT: çıkma tabirini kullanmaktan nefret ederim, kullananlara da kınar gözle bakarım, anlamı olmayan birşey belirtmeyen bi kelime ''çıkmak'' o yüzden sevgili yahut yâr olma tabirini kullanacağım...

*Kızla sevgili olmak istiyorsan, kıza sakın ama sakın o bilindik ''yıldızlardan güzelsin, güneşsin, aysın vb'' sözler söyleme; artık kızlar bu sözlerin basit mi basit olduğunu biliyorlar ve bi anlam ifade etmiyor!

*Kız seni seviyor diyemem! Ama sana değer veriyor, kıymetlisin o kız için emin ol!

*Kızla aranda özel birşey olsun istiyorsun, iyi güzel sana tek bir tavsiyem olacak kardeşim; duygusal biri değilim demişsin 1 hafta boyunca kızı uzaktan yakında gözle, ne kadar mutlu ne kadar huzurlu, kızla ne kadar sık gözgöze geliyorsunuz? Buna dikkat et 1 hafta bunu dene, ardından da gülmeden sırıtmadan kızın yanına gidiyorsun ve de ( kızın buluşma sorunu olmazsa ona sakin bir ortam söyle ve sadece ama sadece 5 dakika konuşacağını söyle ve de çok önemli olduğunu dile getir mızmızlanacak olursa birazcık hatrım var ise 5 dakikanı ayır bana de! Onaylayacağını umuyoruz

Geldik o buluşmaya;

''Giriş''
*Ciddiyetini bozmayacaksın!
*Yüzünde en ufak tebessüm olmayacak!
*İlk olarak kızla kısa bir hoş beş iyi olur!

''Gelişme''
*Onunla yakın olduğunda neler hissettiği anlat ama betimleyerek süsleyerek içindeki fırtınaları katarak anlatmaya başla, sözünü kesmesine asla izin verme ve ve mümkün olduğunca gözlerini gözlerinden sakın ayırmadan anlat onunla iken neler hissettiğini.

*O anda bir hayal kur anlat kıza gitmek isterse lütfen 1 dakika daha de!

''Sonuç''
*Ne yap et elini tut kızın, sımsıkı incitmeden tut ellerinden, sarf edeceğin sözlere ben karışamam ama örnek verecek olursak;

''Sen yanımdayken, herşey daha bi güzel, şu cadde, şu sokaklar, şu park, sen yanımdayken kuşlar daha bir başka ötüyor, sanki sonbaharın müziğini mırıldanıyorlar gibi, herşeye sever adım yaklaşıyorum, herşeyece sevecen bakıyorum, hayat daha bir güzel oluyor sen yanımdayken :( (gözlerine bak) , bana bi şans ver (burda biraz gözlerini doldur inanmasını sana güvenmesini sağla ağlamaya başla) seni seviyorum seni gerçekten çok seviyorum hayallerimi daha doğmadan toprağa gömme seni çok seviyorum lütfen bana bi şans ver seni çok seviyorum :( ''

şeklinde bi konuşma yaparsan sonuç olumlu olacaktır kardeşim..

Saygı, sevgi ve hörmetlerimle...

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle selam olsun sevgili arkadaşım; ben deniz nam-ı diğer Aşkın Şairi;

NOT: çıkma tabirini kullanmaktan nefret ederim, kullananlara da kınar gözle bakarım, anlamı olmayan birşey belirtmeyen bi kelime ''çıkmak'' o yüzden sevgili yahut yâr olma tabirini kullanacağım...

*Kızla sevgili olmak istiyorsan, kıza sakın ama sakın o bilindik ''yıldızlardan güzelsin, güneşsin, aysın vb'' sözler söyleme; artık kızlar bu sözlerin basit mi basit olduğunu biliyorlar ve bi anlam ifade etmiyor!

*Kız seni seviyor diyemem! Ama sana değer veriyor, kıymetlisin o kız için emin ol!

*Kızla aranda özel birşey olsun istiyorsun, iyi güzel sana tek bir tavsiyem olacak kardeşim; duygusal biri değilim demişsin 1 hafta boyunca kızı uzaktan yakında gözle, ne kadar mutlu ne kadar huzurlu, kızla ne kadar sık gözgöze geliyorsunuz? Buna dikkat et 1 hafta bunu dene, ardından da gülmeden sırıtmadan kızın yanına gidiyorsun ve de ( kızın buluşma sorunu olmazsa ona sakin bir ortam söyle ve sadece ama sadece 5 dakika konuşacağını söyle ve de çok önemli olduğunu dile getir mızmızlanacak olursa birazcık hatrım var ise 5 dakikanı ayır bana de! Onaylayacağını umuyoruz

Geldik o buluşmaya;

''Giriş''
*Ciddiyetini bozmayacaksın!
*Yüzünde en ufak tebessüm olmayacak!
*İlk olarak kızla kısa bir hoş beş iyi olur!

''Gelişme''
*Onunla yakın olduğunda neler hissettiği anlat ama betimleyerek süsleyerek içindeki fırtınaları katarak anlatmaya başla, sözünü kesmesine asla izin verme ve ve mümkün olduğunca gözlerini gözlerinden sakın ayırmadan anlat onunla iken neler hissettiğini.

*O anda bir hayal kur anlat kıza gitmek isterse lütfen 1 dakika daha de!

''Sonuç''
*Ne yap et elini tut kızın, sımsıkı incitmeden tut ellerinden, sarf edeceğin sözlere ben karışamam ama örnek verecek olursak;

''Sen yanımdayken, herşey daha bi güzel, şu cadde, şu sokaklar, şu park, sen yanımdayken kuşlar daha bir başka ötüyor, sanki sonbaharın müziğini mırıldanıyorlar gibi, herşeye sever adım yaklaşıyorum, herşeyece sevecen bakıyorum, hayat daha bir güzel oluyor sen yanımdayken :( (gözlerine bak) , bana bi şans ver (burda biraz gözlerini doldur inanmasını sana güvenmesini sağla ağlamaya başla) seni seviyorum seni gerçekten çok seviyorum hayallerimi daha doğmadan toprağa gömme seni çok seviyorum lütfen bana bi şans ver seni çok seviyorum :( ''

şeklinde bi konuşma yaparsan sonuç olumlu olacaktır kardeşim..

Saygı, sevgi ve hörmetlerimle...

Yazan herkeze teşkkür ediyorum size ayrıca teşekkür ederim bu konu için onlarca siteye baktım gerçekten hoşuma gitti teşekkür ediyorum deniyeceğim.

- - - Eklendi - - -

Ben olaya biraz daha açıklık getiriyim kız bana değer verdiğini acıkca söyledi fakat arkadas kalmak istediğinide söyledi ne zaman yüz yüze konusma isteğinde bulunsam arkadaslarını bahane ederek reddeyir ve telefonda söylememi istiyor fakat böyle birşey telefonda söylenecek kadar basit olduğunu düsünmüyorum.Bazı kisiler bu kıza benim kadar yakınlasmadan cıkma teklifi ediyorlar bu beni sinir ediyor her ne kadar redddetsede,ben onunla göz göze geldiğimde gözünün içine bakmaya kıyamazken bazı larının bunları yapması beni oldukca üzüyor.Ayriyetten bazıları yanımda kız hakkında konusuyorlar bu beni sinir ediyor sert cıksam sen nesi oluyorsun sanane gibisinden bir ifade ile karsılasıyorum.

Belliki kız beni arkadas olarak görüyor ne yapmam lağzım ki bana bakıs acısını değiştirmek için?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
dediğim gibi kızla bi buluşma ayarlamaya çalış ve onu kaybetmekten korktuğunu erkeklerin ona nasıl baktığını söyle onu delicesine kıskandığını dile getir bir de bunu dene!

FurKanN3434

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi kızla bi buluşma ayarlamaya çalış ve onu kaybetmekten korktuğunu erkeklerin ona nasıl baktığını söyle onu delicesine kıskandığını dile getir bir de bunu dene!

mesaj attım bi bakabilirmisini ?