Kitap Severlerden Yardım Rica Ediyorum :) [Romanım hakkında]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
bu arada hayırlı olsun konun üst konu olmuş:alkis

• Beğen
Tepkiler: kartal076
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
peki yazarlıkla iligili hedefin nedir veya var mı. yoksa hobi olarak mı yapıyorsun.

• Beğen
kartal076

kartal076

Üye
    Konu Sahibi
peki yazarlıkla iligili hedefin nedir veya var mı. yoksa hobi olarak mı yapıyorsun.
Yazarlıkla ilgili hedefim şu olabilir.. Hayal dünyamda oluşturduklarımı yazıya dökmek.. ve bu bence çok zevkli bir şey.. sanırım en fazla 4 kitap yazmış olacağım sonrasında bırakırım heralde düşüncelerim değişmezse.. Şimdilik hobi denebilir :) Meslek olarak düşünmüyorum çünkü :)

• Beğen
Tepkiler: hüsniş01 ve 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Yazarlıkla ilgili hedefim şu olabilir.. Hayal dünyamda oluşturduklarımı yazıya dökmek.. ve bu bence çok zevkli bir şey.. sanırım en fazla 4 kitap yazmış olacağım sonrasında bırakırım heralde düşüncelerim değişmezse.. Şimdilik hobi denebilir :) Meslek olarak düşünmüyorum çünkü :)
eğer başarılı olursan bu yolda devam etmeni öneririm. :oke: okuduğun bölüm nedir peki.

• Beğen
Tepkiler: hüsniş01 ve kartal076
kartal076

kartal076

Üye
    Konu Sahibi
eğer başarılı olursan bu yolda devam etmeni öneririm. :oke: okuduğun bölüm nedir peki.
Belkide devam ederim, bu kitaplarımın okunmasına da bağlı olabilir :) Bilgisayar bölümü okuyorum.. Şimdilik hedefim Bilgisayar öğretmenliği :)

• Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Belkide devam ederim, bu kitaplarımın okunmasına da bağlı olabilir :) Bilgisayar bölümü okuyorum.. Şimdilik hedefim Bilgisayar öğretmenliği :)
güzel. yolun açık olsun öncelikle tabi okuduğun bölüme ağırlık ver geçerli bir meslek çünkü. ilerleyen zamanlarda daha uzun düşünürsün :oke:

• Beğen
Tepkiler: hüsniş01 ve kartal076
kartal076

kartal076

Üye
    Konu Sahibi
güzel. yolun açık olsun öncelikle tabi okuduğun bölüme ağırlık ver geçerli bir meslek çünkü. ilerleyen zamanlarda daha uzun düşünürsün :oke:
Aynen :) tavsiyen için teşekkür ederim abicim :good:

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
:nono:

Bence kişiler ve isimleri güzel olmuş :alkis, yabancı ama ilgi çekici. İsimlerin Türk veya Türk olmaması ile ilgi çekmesi arasındaki bağı anlayamadım ben. Önemli olan olayın içindeki kişilerin isimleri miii, yoksa olay kurgusu muu ?

birçok roman okudum polisiye tarzı seviyorum ama Türk yazarınkini okuduğumda konu ve anlatım yabancılarınkinden kötü olmasına rağmen o romanı daha çok sevdim çünkü yakın geldi bana karakterlerin isimleri tanıdığım isimlerdi ve romanı daha iyi hissetmemi sağladı.

• Beğen
hüsniş01

hüsniş01

Üye

birçok roman okudum polisiye tarzı seviyorum ama Türk yazarınkini okuduğumda konu ve anlatım yabancılarınkinden kötü olmasına rağmen o romanı daha çok sevdim çünkü yakın geldi bana karakterlerin isimleri tanıdığım isimlerdi ve romanı daha iyi hissetmemi sağladı.

Doğrudur tabiii :) Ben kişisel bir şey zaten söylemedim. Çok kitap okumuyor olmama rağmen bazı Türk yazarların kitaplarında yabancı isim kullanmış olması hoş olmayabiliyor. Ama ben sizin özetini okuduğunuz kitabın, ( Henüz değil ama olacak. ) tüm bölümlerini okudum. Ve isimlerin yabancı olması beni rahatsız etmedi açıkçasıı :) Bu belki de yazarının hayal dünyasını birazcık da olsa anlayabiliyor olmamdan kaynaklanıyordur. ;)

• Beğen
kartal076

kartal076

Üye
    Konu Sahibi
İsimleri ben uyduruyorum romana göre ama bazıları da tanıdık isimler olacak zaten :)

• Beğen
Tepkiler: hüsniş01
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...