Kış Aylarında Sakın Öpüşmeyin !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Catty

Catty

Emekli Yönetici
Kemikten çatur çutur ses mi geldi ?
İnanamıyorum hangi doktor onu yapan ,ya o nerden mezun olmuş... İlk defa duydum , peki matkap felan la mı soktu o iğneyi ya , anaaa nasıl dayandın yahu , senin içinde ne var ya , ben var ya kattiyen ama kattiyen , yani imkansız , olamaz böyle birşey , kendime ( biraz hüsnü talil olacak ama )asla o iğneyi sokturtmazdım , yani bir kere diş çektirdim , neler çektim , akşama kadar çenem uyuşuk uyuşuk gezdim, bir köpek gibi salyalarım aktı ve ben bunun haberdarı değildim...Yani düşün küçük+cük iğne beni ne hale getirdii...Birde kemiğime sokacak he , neşter ile keserim ben o doktoru uleyn:ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Bizz Öylee Şeyy Yapmayızz Dimi Kadaa
Bizz Kavga Etmeyız Hiç Bir Zaman ;)
Her Zaman Yanımda Enes .. !
Beni Bırakanlardan Değil :)

Bilal Fazla Abartın Bea :)

aLone

aLone

Üye
ne var bu kadar iğneden korkcak bilal ya:ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Heç :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
™ мγdяєaм;1700874' Alıntı:
Bizz Öylee Şeyy Yapmayızz Dimi Kadaa
Bizz Kavga Etmeyız Hiç Bir Zaman ;)
Her Zaman Yanımda Enes .. !
Beni Bırakanlardan Değil :)

Bilal Fazla Abartın Bea :)

Demi melek ;)

Bilal ben de kemiğe iğne yapılacağını bilmiyordum ama mecburdum buna :(sağlık için herşey yapılır ..

Catty

Catty

Emekli Yönetici
O psikolojik birşey canlarım .
Sizin bana sorduğunuz bu soruyu , ben tam aşı olma esnasında soruyorum kendime ( cesaretlenmek için :ehe)yalnız kendimi kandırdığımı anlıyor ve mosmor kesiliyorum , bütün surat hatlarım kafiristân bir sürat tipine bürünüyor...Hemşire bir keresinde elimi tutmuştu , diğeri ( kocaman olan )da bana sokmuştu iğneyi ...Yani bu kadar ciddi birşey , yani kendime gülüyorum bazen ,ama tabi bu aşı olduktan sonra oluyor , keşke aşı olmadan önce gülebilsem :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Evet çoğunlukla şişman ve nursuz hemşireler geliyo :ehe ve iğneyi yapmıyorlar resmen saplıyolar :ehe yediğim iğneler sayısız gerçekten :) bilal sana tavsiyem soğutucu kullan :ehe ben öyle yapıyorum :) eczaneden 10 liraya soğutucu sprey alıyorum hiç iğneyi duymuyorum :ehe

Laz¥

Laz¥

Üye
Sağlık için herşey yapılır evet :oke:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Evet çoğunlukla şişman ve nursuz hemşireler geliyo :ehe ve iğneyi yapmıyorlar resmen saplıyolar :ehe yediğim iğneler sayısız gerçekten :) bilal sana tavsiyem soğutucu kullan :ehe ben öyle yapıyorum :) eczaneden 10 liraya soğutucu sprey alıyorum hiç iğneyi duymuyorum :ehe

Maalesef Alsam bile zaman vermiyorlar sıkmaya , çünkü gömleğin kollarını sıvamayı bile bekleyemiyorlar dışardan vuracaklar nerdeeyse :ehe

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ooo siz bitmişsiniz yaa :ehe

çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
yorumları okudum, çok komik olmuş yaf.. :gul: yanlış anlama melek, konu gayet ciddi tapi.. :)

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
:gul:

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
:) :)

darkman81

darkman81

Üye
Herkez Bu Konuyu Ne Kadar Çok Tartişmiş...
Domuz Gribine Önlem Aliyoruz...
Siz Ölüm Varsa Bile Ucunda Sevdiğimden Gelsin Diyenlerden seniz..
sizi tutmayalım buyrun...:ehe

Berlin Boleyn

rahibe ve rahipler gibi dolaşırız ortalıkta artıkın.

sağlık önemli de sevgilin varsa öpüşmek farz oluyo bi yerde:ehe

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Farzdan Söz Ediyorsun ? :gul:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...