Kırmızi tus :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Kırmızi tus :)
Arkadaşlar hayatımda karşılaşmadığım vede hiç duymadığım bir sorun yaşıyorum :) ... Tel n70 ... Kırmızı tuşa basınca uygulamayı alta almak yerine kapatıyo ... Çözümun format olduğunu biliyorum ama böyle birşeyle ilk defa karşılaştığım için paylaşmak istedim ... :) ... kapatmadığı uygulamalar sadece xplore ve orjinal radyosu ...

ZaZuM

ZaZuM

Üye
allah allah :hmmm

frk uzn

frk uzn

Üye
:) evet 1 sene önce n70 kullandıgım zamanlar banada öyle oluyodu menü tuşuyla menüye gelip arka plana atabilirsin

serinaga

serinaga

Üye
Tel kafayı yedi dedikleri bir durum galibaa ...

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Ha şimdi bide herhangi bir uygulama kapandığı zaman yaklaşık 1 2 dk süresince tel acayip yavaşlıyo ... Menüde klasörden klasöre 10 sn de geçiyo ... :) sonra geri düzeliyo hızlanıyo ... Zorla format attıracak ... :) ... ( zaten teli karta yedeklemede sorun var ) o yüzden format atmakta istemiyorum ..

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Beyler format attım yavaşlama olayı bitti ama hala kırmızıya basınca uygulamayı kapatıyo ... Bi fikri olan varmı :/

rapperboy09

Üye
Kırmızı tuşu etkisiz hale getiren(oyun oynarken yanlışlıkla basarak çıkma sorununu ortadan kaldırıyor) bir program vardı kullanmıştım.Onu yükle istersen ismi Red filandı pek hatırlamıyorum

emrekekil

emrekekil

Üye
Benim bildiğim bu düzelmiyor telefonun içinde olan programlari kapatmiyo. Onun haricinde bazıları ni kapatmiyo mesela ben opera 6.5 tey ken hiç kapatmadı bu durum symbian in v5 ve sonrasında olabilir çünkü versiyonu v5 ten düşük olan telefonların(6680,6630,6600 gibi) telefonların kapattığını pek görmedim çok nadir yani

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Bende ışte o yüzden şaşırdımya .. S60 v2 de böyle bir sorunu ilk kez gördüm ... Web Tarayıcıları , mp3 programlarını , coreplayer , xploreyi , orjinal radyosu , virtual radyoyu kapatmiyo .. Kendi orjinal uygulamalarını ve oyunları kapatıyo ... Araçlar , tercihler galeri vs ışte ve neredeyse tüm oyunları kapatıyo tuşa bastığında ...

spy ghost

spy ghost

Üye
Madem öyle bir sorun var sende hızlı menü tuşuyla geçersin artık beyin bedava :d:

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Öyle yapıyoz artık zaten :) 3 yıllık alışkanlığımızı değiştirdik ..

• Beğen
Tepkiler: spy ghost

seven yürek

Üye
O sorun değil kardeş telin özelliği sadece... Farklı s40 tellerde olduğu gibi programı kapatmak için uğraşılmasn diye o şekil tasarlanmış.. Java olduktan sonra hepsini kapatır...Ama yinede o tuşu etkisiz hale getirmek istersen senin için çok küçük bir program ayarlayabilirim... Bence gerek yok o şekil kullanmak da iyi kısa yoldan kapatıyo pro yu...

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş normalde s60 v2 tellerde kırmızı tuş alta alır .. özellik olarak böyle tasarlanmıştır .. Bu durum bir sorun yani ... S40 lardaki gibi oldu bir anda tel .. Ama alıştık yani şikayetçi değilim şuan ..

----------Eklendi @ 11:31:03 ---------- Yazıldı @ 11:29:19 ----------

... N70 s60 v2 sistemlidir ... Uygulamayı kapatması Telin özelliği değil ...

akdenizahmet

akdenizahmet

Üye
Arkadaşlar hayatımda karşılaşmadığım vede hiç duymadığım bir sorun yaşıyorum :) ... Tel n70 ... Kırmızı tuşa basınca uygulamayı alta almak yerine kapatıyo ... Çözümun format olduğunu biliyorum ama böyle birşeyle ilk defa karşılaştığım için paylaşmak istedim ... :) ... kapatmadığı uygulamalar sadece xplore ve orjinal radyosu ...

Telefonda aynı anda iki yada üç tane program açık olduğunda rem yetersiz geliyor bende. Ondan kaynaklanıyor olabilir.

yunus5055

yunus5055

Üye
    Konu Sahibi
Hayır dostum telin özelliği değişti resmen ... Formatta hayır etmedi .. Res atıncada birşey olmuyo .. Böyle kaldı yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt