Kıraç mı? Ceza mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun suredir ikisinin arasında bi gerginlik war.Bakalım sitemizde Ceza'yı sevenler mi? Yoksa Kır

• Kullanılan toplam oy
    133
FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by hecebay@Jul 22 2005, 01:53 PM
tabiki KIRAÇ
hem gerçektende rap söleyen bir tek cezamı diğerleri neden üstüne alınmıyo???
[post=114238]Quoted post[/post]​

+1

valmont2

Üye
bence ikiside degil.. ama ikisinin arasında kıraç..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
aa gene hortlamis bu konu :huh:

teenwolfx

Üye
KESİNLİKLE KIRAÇ adam kaç yıldır sanatını yapıyor ve etliye sütlüye karışmayan biri... bir laf etti diye reklam yapıyor denmez bence reklamada ihtiyacı yok belki onunda gördüğü bildiği seyler vardır ben birşeyler bilmeden bu tip sözle öyleyeceğine inanmıyorum

BJKolik

Üye
yaw arkadaşlar okudumda bu konu ne kadar büyümüş bölee.sataşmalar filan :nono: .neyse söyleyecek olursam bende kıraç derim efendi adam yaw....
8)

SANCAR

SANCAR

Üye
abi tamam iş çığrından çıktı kapayın gitsin şu konuyu :lamer:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Elmayla armutun toplanması gibi.CEZA FOREVER

bulmaca

Üye
CEZA

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by SANCAR@Jul 23 2005, 01:54 PM
abi tamam iş çığrından çıktı kapayın gitsin şu konuyu :lamer:
[post=114949]Quoted post[/post]​

hakaten yaaa :(

vormound

Üye
ya kardesım bu konu nıye acılmıs karsılıklı konusmak fazla buyutmemek kaydıyla tartısmak ıcın... oradan fırlayıpta kapayın bu konuyu gıbı emır vermeye gerek yok herkes ıstedıgı gıbı yazar... nıye kapansınkı bu topıc...???? !!!

ukalaboy

ukalaboy

Üye
rap muzzık nedirki turkiyede bırakın sunu ya kırac en buyuk ona göre canlı performansınıda izledim

vormound

Üye
Originally posted by ukalaboy@Jul 23 2005, 05:31 PM
rap muzzık nedirki turkiyede bırakın sunu ya kırac en buyuk ona göre canlı performansınıda izledim
[post=115056]Quoted post[/post]​

ya konunun baslıgıturkıye de rap değil... kırac mı ceza mı tartısması... allah askına kırac en buyuk dıyosun... madem cok buyuk cok onemlı bı yıl ustad mıllete nıye laf atıyo.. eger gercekten buyuk bırı sahsıyetı olan bırı olsaydı zaten laf atmazdı.. burada ceza yı savunmamın sebebı tum rapper lara laf atmasıdır...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
kıraç CEZAsini çekecek

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
Ceza bugun Kıraç'ın kalbini Kırıyor ama yarın Kıraç'a kalbini acak :P :P (brz saçma oldu sanırım :P )

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
Gordugum kadarıyla sitemizde Kıraç ı sewenler fazlalıkta ;)

kikaksk

kikaksk

Üye
ceza tabi kıraç ta kimmiş..

ekselans8

Üye
kıraç................

lastsmileegs

Üye
kıraçın yaptığı terbiyesizlik herkese çatıyor kaseti satmamaya başlamıştır, bunlarda bir stratejidir, kendi istemiyerek yapıyordur, plakçısı böyle emretmiştir, bunların hepsini biliyorum ben

erdemefe

erdemefe

Üye
BEN KESİNLİKLE CEZA DİYİYORUM.BURADA KIRAÇI SEÇENLER RAP MÜZİK NEDİR BİLMİYOLAR YADA ANLAMIYOLAR.BURAYA GELİPTE KIRAÇ DEMESİNLER.HERKEZ DİKKAT ETSİNKİ CEZANIN HER ŞARKISI ANLAMLI.KIRAÇ GİBİ HERKEZ OLUR AMA CEZA GİBİ KİMSE OLAMAZ.AYRICA FUATIDA TEBRİK EDERİM ŞARKILARI VE SESİ HARİKA GERÇEKTEN.O GÜN FUATA YAPILAN YANLIŞ BİZEDE YAPILMIŞTIR.KEŞKE O GÜN BİZDE ORDA OLSAYDIK HERŞEY DAHA BAŞKA OLURDU.O KENDİNİ BİLMEZ OLAN ŞAHISLAR KALABALIK OLDUKLARINDAN FUAT VE SERKANA SALDIRDILAR.AMA FUAT GERÇEKTEN ŞARKILARIYLA DERSİNİ VERDİ...GERÇEKTEN ÇOK İYİ PERFORMANSINIZ VAR..TEBRİK EDERİM.BİZ RAPÇİLERE KİMSE YANLIŞ YAPAMAZ............

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Lan kıraç toprak hiç para eder mi ?
Lafını bilmeyen it bu RAP´í yer mi ?
Son kuruşu bu kıça girer ama çıkmaz

Üst Alt