Kıraç mı? Ceza mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun suredir ikisinin arasında bi gerginlik war.Bakalım sitemizde Ceza'yı sevenler mi? Yoksa Kır

• Kullanılan toplam oy
    133

İbo Bey

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Jul 5 2005, 04:35 PM
ben ceza derim..aslinda 1 ay once sorsalar kirac derdim ama bu yedigi haltla gozumden dustu :nono:
kaseti cikacak, reklam olsun die milletin muzigine, kisiligine,tarzina laf atilmazki...
[post=103819]Quoted post[/post]​
Kıraç'ın kaseti çıkacak diye reklam amaçlı birilerine saldırdığını hiç görmedim :eksi: Hem Kıraç'ın reklama ihtiyacı var mı ki? Şu anda Türkiye'de reytng rekorları kıran dizilerin çoğunda Kıraç'ın müzikleri var, emeği var (Örnek: Bir İstanbul Masalı, Aliye...)

Ayrıca Kıraç ile Ceza'yı kıyaslamam bile! Biri yıllarını vermiş müziğe ve kendi dalında 1 numara, diğeri daha 2 senedir tanınan (belki o kadar da olmadı) bir repçi. Şarkılarının bikaçında da küfür var :nono:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
Originally posted by UndeRqRo.uNd@Jul 6 2005, 05:54 PM
hareket ve aynı müzik
kaç tane rap dinlediniz acaba !

ayrıca cezanın hanqi şarkılarında küfür var yazar mısınız

[post=104474]Quoted post[/post]​
ceza nın ceza sahası, panaroma harem , rude boy vs. bad boy,alaturka cesmesi, veya dier şarkıları sen dinlemedin heralde ki bilmiosun kaç tane rap d,nledin demişsin ben dinlediimi iddiia etmiyorum sen sewdiin sanatcıyı savunucam die doğrulardan vazgecıyosun bence biraz daha ii dinle şarkıları yada şarkılarda gecen küfürlü kelimeler sana göre normal ayrıca ceza kendini rapci sanıo fakat rock festivallerinde boy gösterıoo işte

vormound

Üye
nerede boy gosterdıgı fark etmez... eger sen sadece kufurlere takılı kalırsan heralde bu konu hakkında bı yorumun olmaz.. cezanın yerıne bı baskası cıksa ve amerıkalı falan olsa anana bacına sovse gıkın cıkmaz... ceza soyledımı suc olur... bence kıraç ne olursa olsun baskasını karalamaya hakkı yok... sen ılk once bı sozlerın dıkkat bak bakalım turkıyede kac kısı dogruları soyleyebılıyo ve ıstedıgı gıbı muzık yapıyo.... :eksi:

ama bı sık daha olsaydı sago dıye... :artı:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
Originally posted by vormound@Jul 6 2005, 06:56 PM
nerede boy gosterdıgı fark etmez... eger sen sadece kufurlere takılı kalırsan heralde bu konu hakkında bı yorumun olmaz.. cezanın yerıne bı baskası cıksa ve amerıkalı falan olsa anana bacına sovse gıkın cıkmaz... ceza soyledımı suc olur... bence kıraç ne olursa olsun baskasını karalamaya hakkı yok... sen ılk once bı sozlerın dıkkat bak bakalım turkıyede kac kısı dogruları soyleyebılıyo ve ıstedıgı gıbı muzık yapıyo.... :eksi:

ama bı sık daha olsaydı sago dıye...  :artı:
[post=104517]Quoted post[/post]​
hı hı evet öle öle cok ii anlıorum sizin gibileri ne biliosun sesimin çıkmayacaını yaa herkesi kendiniz gibi zannediosunuz ayrıca ben burada siizn ceza yı sevmeniz veya sevmemeniz konusunda yorum yapmamıştım sadece küfürü göster dediniz ve gösterdim...

vormound

Üye
tamam bu konuda karşılıklı atışmaya donmesın herkesın fıkrıne saygım sonsuzdur ama bence bu konuda ceza haklıdır... ne alaka eroınman falan bızde dınlıyoruz yada dınleyen bırını dusun ıftıra atsam hosuna gıdermı???

:nono:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by İbo Bey+Jul 6 2005, 06:08 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(İbo Bey &#064; Jul 6 2005, 06:08 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DeLmIrA@Jul 5 2005, 04:35 PM
ben ceza derim..aslinda 1 ay once sorsalar kirac derdim ama bu yedigi haltla gozumden dustu :nono:
kaseti cikacak, reklam olsun die milletin muzigine, kisiligine,tarzina laf atilmazki...
[post=103819]Quoted post[/post]​
Kıraç&#39;ın kaseti çıkacak diye reklam amaçlı birilerine saldırdığını hiç görmedim :eksi: Hem Kıraç&#39;ın reklama ihtiyacı var mı ki? Şu anda Türkiye&#39;de reytng rekorları kıran dizilerin çoğunda Kıraç&#39;ın müzikleri var, emeği var (Örnek: Bir İstanbul Masalı, Aliye...)

Ayrıca Kıraç ile Ceza&#39;yı kıyaslamam bile&#33; Biri yıllarını vermiş müziğe ve kendi dalında 1 numara, diğeri daha 2 senedir tanınan (belki o kadar da olmadı) bir repçi. Şarkılarının bikaçında da küfür var :nono:
[post=104487]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sence nie yapti bole bisii durup dururken peki ben baskaca bi gerekce bulamadim ? insan hicbi amaci yoksa millete durup dururken dil uzatirmi :nono:

vormound

Üye
reklamın ıyısı kotusu olmaz unutmayacaksın....

;)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
evet ikiside cok güsel reklam yaptılar birileri birilerine teşekkür etmeli reklam için

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala bencede biri baslatti oburu sundurdu uzadi gitti ama ne derler ? "topu atan alir" ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by mAd_girL@Jul 6 2005, 04:58 PM
tabiki kırac ki ceza sahnede küfür söleyecek kadar terbiyeli bi sanatcı (ayrıca kırac haklı bütün rap cilerin yaptıı tek tip hareket ve aynı müzik bide şarkı diyip söledikleri şeyin arasında küfür sölemeleri cezanın bi cok şarkısıda küfür içeriyoo zaten) :wacko:
[post=104453]Quoted post[/post]​

Küfür varsa var niye üzerinize alınıyosunuz ? size söylemiyo o merak etmeyin :DD

_KadirşinaS_

Üye
Originally posted by UndeRqRo.uNd@Jul 6 2005, 04:19 PM
kesinlikle cevabım C.E.Z.A. , o şer..... ve o... insan memleketini savunan, memeleketi için namusuyla çalışan insana eroinman dedi,
ben olsam cezanın yerinde söylediklerimi tek tek yaptırtırdım,
1000lerce kıraç var fakat CEZA 1 tane, öncümüz ve büyüqümüz ceza &#39;ya başarılar diler ve kendisi de ne kadar saldırılsa saldırılsın yoluna sonuna kadar devam etmesini dilerim...

[post=104424]Quoted post[/post]​

Oldu olacak tapalım cezaya... Üstüne üstlük Kıraç her ne kadar hatalı olursa olsun , yine de O o lafı genel sööledi. Niye kalkıp bi tek ceza üstüne alınıyorki. Belli ki o da kendini ön plana almak ,reklamını yapmak için çıktı ortaya :nono:

lal25

Üye
Her ikiside bu yere kadar gelmek için emek vermiiş .İnsanlar her ikisinede saygılı olmalıyız.Ama Dineldiğim müziğe yakınlığı ve kişiliği ile Kıraç diyorum:)

hasank

Üye
kim ne derse desin ceza bi tane dir kırac yanında halt etsin

mAd_girL

mAd_girL

Üye
Originally posted by _Cihan_+Jul 7 2005, 12:10 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Jul 7 2005, 12:10 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-mAd_girL@Jul 6 2005, 04:58 PM
tabiki kırac ki ceza sahnede küfür söleyecek kadar terbiyeli bi sanatcı (ayrıca kırac haklı bütün rap cilerin yaptıı tek tip hareket ve aynı müzik bide şarkı diyip söledikleri şeyin arasında küfür sölemeleri cezanın bi cok şarkısıda küfür içeriyoo zaten) :wacko:
[post=104453]Quoted post[/post]​

Küfür varsa var niye üzerinize alınıyosunuz ? size söylemiyo o merak etmeyin :DD
[post=104672]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
bu topic deki yasdıım bütün şeylere bakarsan hiç bi şekilde bana söylendi die bişi demedim sadece küfüre karşıyım dedim zeki şey...

Oldu olacak tapalım cezaya... Üstüne üstlük Kıraç her ne kadar hatalı olursa olsun , yine de O o lafı genel sööledi. Niye kalkıp bi tek ceza üstüne alınıyorki. Belli ki o da kendini ön plana almak ,reklamını yapmak için çıktı ortaya

;;) ;;)

UndeRqRo.uNd

Üye
Bu hayra alamet olmayan cr*ck
Sizin için bu türküler pespaye hale gelmiş
Sayfalarsa isyanlarda
Mantıklı cümleler biraraya gelememiş
Revizyonlerler bu pervasız isteyişler
Sizin eseriniz &#39;kasımda aşk bir başkaŞu anda proleter den kulagına titreşimler
İmitasyon vaadler hepsi sizden
Ve mikrofona haram kusan bu çiftin
Sorununa zehirli zemzem
Veren dervişlerden ölen verdi geçti
Ölmek bile parayla
Parayla satınalınan bu topraga gömülmek haram
Yaran derin tamam kanar
Yarım kalan kalan sabır taşında istenir zaman
Kayan bir yıldız atmosferde bendim
Sistem etkilendi sistem ertelendi bizden
Gelen fikirler (yeah...)
Yararsız teori çünkü
Siyah çiçekler çoksa eger
Korkum ölümün günüdür.
Günahla ekilen tohum
Kabusla ekilen toplum
Ne yaptınız bu gençlik için ha? faniyle övünün
Dövündük her ölümün her yenilginin ardından
Alınan ders ne ? kader bela başımdan eksik olmaz
Balık mı başta koktu yoksa balıgın başı mı koktu ?
Balıgın başına geleni pişmiş aşına bak da gör
Her kelimenin sonumudur asitli mide?
İçinde bok taşır bu insan söyle ...
Kime niyet kime kısmet kime niye namzet?
Bekler benden aman sahte gülüş
Ifaden mimiklerin
Kuvvet mira vahadaki sarayın lirikleri
Hepsi çalışacak hepsi başaracak bu bebeklerin ..

:off:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
tabi ki kıraç hem sagopo nun şarkılarında küfür yok mu?

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by endoplazmix_550@Jul 7 2005, 08:19 PM
tabi ki kıraç hem sagopo nun şarkılarında küfür yok mu?
[post=105234]Quoted post[/post]​
Kıraç&#39;ın hangi şarkısında küfür war ki?? :box:

İbo Bey

Üye
Originally posted by _aLTaN_@Jul 8 2005, 12:36 PM
[post=105593]Quoted post[/post]​
Yanlış anlamışın altan kardeşim :ah:

"Tabii ki Kıraç&#39;ı seçerim; Sagapo&#39;nun şarkılarında küfür yok mu?" diyor arkadaş ;)

schweppes

Üye
kıraç

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by İbo Bey+Jul 8 2005, 12:40 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(İbo Bey &#064; Jul 8 2005, 12:40 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-_aLTaN_@Jul 8 2005, 12:36 PM
[post=105593]Quoted post[/post]​
Yanlış anlamışın altan kardeşim :ah:

"Tabii ki Kıraç&#39;ı seçerim; Sagapo&#39;nun şarkılarında küfür yok mu?" diyor arkadaş ;)
[post=105594]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:) :ah: :ah: :ah:
Uyku sersemliği işte..
Gece 5te yatınca(sabah daha doruusu) boyle oluyor :ah: :ah:

Üst Alt