Kingdoms And Lords ile İlgili Görüşleriniz Ve Sorularınız

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp rica ederim

wodoo18

Üye
kampanya kodu ne arkadaşlar ücretsiz 14.000 altın için

adler03

Üye
    Konu Sahibi
K&L oyununda sınırsız altın,elmas ve kaynak bulabileceğiniz versiyon çıktı.
Oyunun hacklenmiş hali işte burada beyler!
Mobile.Gamerz.peperonity.com

MGLAP

Üye
Turnuvada ilk 3 girdim ve süre doldu ödül elmaslar gelmedi neden gelmedi ne yapmalı

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun tarih ve saatini turnuvanın bittiği zamana ayarla.Saati 23:59'a ayarla.Hemen oyunu aç.Elmas geldikten sonra oyunda en az bir işlem yap.Gelen elmaslar kayda geçmiş olur.İstersen hacklenmiş sürümü al.Sınırsız elmas ve paraya sahip olursun.Bir önceki mesajımda adres yazıyor.

padarox

Üye
oyunda profil nasıl yapabilirim...

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Profili oyunun başında verilen talimatlarla yapabilirsin.

Retodson

Üye
Arkadaşlar size bir taktik vericem o taktiği ben buldum hile değil sadece taktik ama süper şimdi taktiğe geçelim öncelikle 5000 altınınız fln bulunmalı ve biraz ipek fln

Yani 8 - 9 level olun 0 dan başlayıp hiç elmas harcamayın sonra
kara sövalyeyi açın 10 tane fln yapın veya sonuna kadar geliştirin bu sizin 3 -4 saatinizi alabilir
ve hepsini kaleye yerleştirin 1 gün sonra birsürü bildirim gelicek oyuna girdiğiniz zaman ve hepsini yendiniz hepsinde galipsiniz 200 elması almak için ise o saatte oyuna girin o menüyü açıp bekleyin :)

Emeğe saygı beğenmeyi paylaşmayı unutmayın bilmeyenlerle :)

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Saatlerce beklemek gerekmez.Telefonun tarihini ileri alarak oynadığında parayı artırabilirsin.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Daha çok X-power kazanmak için telefonun tarihini ileri alıyoruz.Tarihi birkaç ay sonraya hatta bir yıl sonraya aldığımızda x-power'ı katlayabiliyoruz.Böylece seviye atlamak daha kolay olur.

berkin26

Üye
turnuvada 1. sıradayım ama elmas gelmiyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun cevabını önceki mesajlarda görebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Gul25

Gul25

Üye
Sorunun cevabını önceki mesajlarda görebilirsin.

arkadas ya bende bu oyunu oynuyom ama oyun benden elmaslarimi caliyor bide bi hilesi varsa verirmisiniz ben Nokia c3 kullaniyorum