GM Discovery 2 Kimler Hangi Romu Kullanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
ART-Light güzel stabil ama şu bildirim panelini hiç sevmiyorum nedense AOSP gibi olsa ne güzel olcak :d

• Beğen
Tepkiler: doguk54 ve nuke66

Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:

doguk54

Üye
dostum konu ya da link var mı ? biraz açar mısın ? 5.1 derken art light Android 5.1 lollipop rom mu çıkarmış ?
Yok 5.1 derken v5.1 yani surum rom kitkat fakat ucuyor cok stabil herseyi calisiyor gram kasma yok

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2587160
Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:

doguk54

Üye
şarj nasıl ? bug var mı ? ayrıca link/konu gibi şeyler varsa alabilir miyim dostum ?
buyur dostum burdan istedigin romu kurabilirsin hepsi calisiyor ben art light v5.1 oneririm ses kalitesi sarjı,stabilligi her seyi tam bir tek kamerasina fix kurman gerek onuda forumda bulabilirsi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2587160
Silinen Üye 2587160

Silinen Üye 2587160

Kapalı Hesap
[REDACTED]

Son düzenleme:
nuke66

nuke66

Üye
    Konu Sahibi
Artlight en beğendiğim romlardan biri ama görsellik de olsa biraz başka rom kullanmazdım gerçekten çok stabil bir rom.

korfirak

Üye
Yaklaşık 10-15 tane farklı rom kurdum kullandım. Artlight en güzeli en stabili en eni :)) Bence Kullanmayanlar Artlight kurup kullansınlar. Şarj desen on numara, stabil çalışmayan pozisyon yok.

nuke66

nuke66

Üye
    Konu Sahibi
Benim için bir romda görsellik, şarjı az tüketmesi, xposed ödüllerinin çalışması çok önemli ama şimdiye kadar bu dediğim özellikleri olan bir roma rastlamadım. Bir de şu Gm Discovery 1 için onlarca rom portlanırken bizim cihaza göre sadece üç beş rom çıkması çok ilginç.

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
Discovery 1 zamanının en iyi fiyat/performans telefonlarından biriydi, çok fazla kullanıcı olunca malum daha çok ROM oluyordu. Discovery 2'den daha iyi fiyat/performans telefonları olduğu için ve hem yazılımsal hem donanımsal sorunları yüzünden kullanıcı çok yok

• Beğen
Tepkiler: Mr.Dat ve nuke66
nuke66

nuke66

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 1 zamanının en iyi fiyat/performans telefonlarından biriydi, çok fazla kullanıcı olunca malum daha çok ROM oluyordu. Discovery 2'den daha iyi fiyat/performans telefonları olduğu için ve hem yazılımsal hem donanımsal sorunları yüzünden kullanıcı çok yok
Sanırım haklısın

nuke66

nuke66

Üye
    Konu Sahibi
Şu an coloros kullanıyorum daha iyi bir rom bulamadığım için, birçok ihtiyacımı rahatlıkla karşılandığını söyleyebilirim.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
Forever miui v7 :yuru Tam stabil bir Aosp yada tam stabil bir cm 12.1 çıkmadan değişmeyeceğim artık yada color os un recent apps'ini değiştirebilesiye kadar :D. Miui pronun miui v7 5.11.19una Sd fixi ve kerneli kurdunmu daha stabili yok denebilir. Şarjının art lightv5.1 den pekbir farkı yok ve art lightv5.1 de hd bir oyun oynarken patlayacak kadar ısınıp sıcaklık hatası vermesine rağmen miuide hiç o kadar ısıtamadım telefonu.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
nuke66

nuke66

Üye
    Konu Sahibi
Coloros son sürüm linki varmı
2.01 Sürümü bendeki son sürümden kastın buysa link verebilirim
Forever miui v7 :yuru Tam stabil bir Aosp yada tam stabil bir cm 12.1 çıkmadan değişmeyeceğim artık yada color os un recent apps'ini değiştirebilesiye kadar :D. Miui pronun miui v7 5.11.19una Sd fixi ve kerneli kurdunmu daha stabili yok denebilir. Şarjının art lightv5.1 den pekbir farkı yok ve art lightv5.1 de hd bir oyun oynarken patlayacak kadar ısınıp sıcaklık hatası vermesine rağmen miuide hiç o kadar ısıtamadım telefonu.
Sd fix ve kernelli olan link varsa bi denemek isterim

memo4535

memo4535

Üye
miui v7 sorunlu bende sizdede öyle mi

memo4535

memo4535

Üye
ya yeni sürümde Türkçe dilini kaldırmışlar ses çıkmıyor

Üst Alt