Killer Mobile TotalRecall v4.2.0 S60v3 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned ed-ErESPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
    Konu Sahibi
Killer Mobile TotalRecall v4.2.0 S60v3 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned ed-ErESPDA
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Symbian 3 için bip sesi çıkartmadan aramaları kayıt eden bir program yok henüz. Bende bu nedenle S60v5'lere uygun olan bütün programları telefonuma tek tek yükleyip deneme yaptım. Bip sesi çıkmadan kayıt imkanı yok şu an için fakat; aşağıdaki s60v5 programının diğer programlardan bir farkı oluyor; diğer programlarda bip sesi 5 saniyede bir çıkarken; bu programda 15 saniyede bir çıkıyor. Ben bip sesini halledene kadar bu programı kullanma kararı aldım.

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...-unsigned-ed-erespda-bip-sesi-yok-330757.html

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike " ve jipien

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
n8 de çalışıyormu bu?

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
    Konu Sahibi
Evet çalışıyor.
Bugün bir sürü saçma sapan konuşmuşum telefonda. Hepsini kaydetmiş. Ama yine de bip sesi 15 saniyede var.

venusutarit

venusutarit

Üye
Dostum batarya durumu nedir bi ara bi program denemiştim kayıt yapmazken bile batarya ömrünü kısaltıyordu hemde yarı yarıya

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım. Daha N8'i aldığım günden beri bataryayı denemek gibi bir fırsatım olmadı henüz. Şu an benim bataryam ortalama olarak 24 saat civarı gidiyor. Gün boyu elimde telefon var desem yeridir. Ve programı yükledikten sonra bir değişiklik yok gibi. yine 24 saat civarı.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Ayni sorun bendede var kafayi taktim..su bip sesine denemedigim pro almadi hepsini denedim ama kurtulus yok..bekleyecegiz galiba..benim kullandigim ultimate voice recorder idi..cokta alismistim ama N8 de bipledi..tesekkurler..eger bulan duyan olursa ki(ben bulur bulmaz ekleyecegim) paylasirsa cok makbule gecer..

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

babo

Üye
Selam beyler benim n8 de total recall bip sesi veriyor bilen duyan varmı ne yapmam lazım

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım eğer okursan ilk yazıyı görürsün ki; zaten bip sesi verdiğini belirtmiştim. Şimdilik bip sesi vermeyen yok. Bunun tek farkı 15 saniyede bir vermesi. Diğerleri gibi 5-6 saniyede değil yani.
Bu uygulama geçici olarak kullanılabilir sadece. Biplemeyen çıkana kadar.

cucugen

Üye
neredeyse 2 ay geçicek
içinizde herhangi biri biplemeyen programa sahip mi acaba?
15 saniyede biplemesi, programın kullanımını iç çekici kılmıyor..

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
    Konu Sahibi
Ben gelen tepkiler sonrasında sildim programı telefonumdan. Şimdilik programları denemeye devam ediyorum. s60v5'lerde denemediğim program kalmadı. Hepsi bipliyor.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
hackli telefonlardada bipliyor mu acaba? denyen oldumu ?

_ardaa

_ardaa

Üye
bipleme dediğiniz olay yasal olarak olmak zorunda karşı tarafın izni olmadan habersizce ses kaydı yapmak yasaktır o yüzden karşı tarafta anlasın diye o bip sesi ekleniyor.

ankebut_

Üye
teşekkür ederim ben bip sesi çıkmayan program bulmuştum ama telefonum değişti tekrar bulamıyorum.n8 de bip sesi çıkarmadan kayıt yapan program var.

kraldost

kraldost

Üye
alon mp3diktaphone yükle bip sesi yok
vox track yükle bip sesi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt